Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
irbea777
9 lat temu

Chciałabym żeby ktoś mi wyjaśnił, co mam rozumieć przez określenie używane przez kobiety, jeśli piszą o swojej orientacji, że są "lekko bi" :)

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

lekko bi czyli ze...do konca nie wiedzą czy sa bi czy nie. Ja unikałam takich znajomosci:)..bo albo sie jest bi albo nie.

Zdjęcie profilowe
PannaPoranna
9 lat temu

Pusty lans na lizanie damskiej cipki - budowanie swojego wizerunku jako kobiety pieszczącej kobiety (po to, by zainteresować sobą większą grupę osób). K.

Zdjęcie profilowe
Jaskotel
9 lat temu

lekko bi to jak być prawie w ciąży. Czyli być a jednak nie być. Oto jest odpowiedź.

BDSMzboczuszki
Para () ·
9 lat temu

hehe ktoś kiedyś pytał o to, ale chodziło o panów lekko bi.
U panów może to znaczy, że lubią lekko w dupę :P a u pań hmm...


A na poważnie to też Nam się wydaje, że tu chodzi o to aby zainteresować więcej osób. Panie bi są teraz na topie, więc niektóre kobiety próbują się dostosować do "mody". Nie rozumiemy po co ściemniać, to przecież wyjdzie na jaw.

maxmix69
maxmix69 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Unikamy takich pań jak tylko możemy.

Pan_Antonina
Para () ·
9 lat temu

ja zauwazyłam, że kobiety single są hetero ( w większości ) natomiast kobiety w zwiazkach sa właśnie bi , albo lekko bi :) to też jest ciekawe zjawisko że po zmienie stanu cywilnego robia się bi hehe. Uważam, że to jest ogólnie dziwne. Jak mam ochote ide z kobieta a jak mam ochotę to idę z facetem albo jest sie bi albo jest sie hetro :) a lekko bi to jest niewiadomo co :-D A

kinkovafrelka
Kobieta () ·
9 lat temu

To może oznaczać kilka możliwości
a) pani zdaje sobie sprawę, że samce będą się na jej widok ślinić trzy razy bardziej, jak wpisze sobie "biseksualna" w opisie
b) pani pragnie zaspokoić swgo misia, i jesli miś pragnie, by baraszkowała w pościeli z inną panią to ona mu nie zabroni. na pruderyjną by wyszła
c) pani nie wie, że jest "lekko bi", szczerze mówiąc nawet nie wie, ze ma tutaj profil i prowadzi świńskie rozmowy z, hie hie, napalonymi singielkami
d) pani zasadniczo jest hetero, ale ma fantazję, żeby bzyknąc kobitkę, chociaż jeszcze nie wie, czy jej się spodoba
e) pani zasadniczo jest hetero, ale lubi lizać cipki

PhotoOdra
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Z pewnością w dużej mierze obstawiał bym c) ale oczywiście d) i e) są równie wielce prawdopodobne.

BDSMzboczuszki
Para () ·
9 lat temu

Ostatnio w jakimś wywiadzie kobieta bi określiła co to znaczy być bi: "jesteś Bi wtedy, gdy bez problemu jesteś w stanie stworzyć związek z osobą tej samej płci a nie tylko ją przelecieć".


Jeśli kobieta jest hetero w 100% to nigdy nie będzie lizać kobiety.
Ja jestem w związku i nie jestem bi :P więc nie zależy to od stanu cywilnego. Może od wieku, doświadczeń i chęci przygód?!


//yasmi

Tgirl_sissy_SLUT
TS/TV/TG () ·
9 lat temu

lekko bi? a może lekko hetero?

Zdjęcie profilowe
Galene
9 lat temu

lekko... nie ma lekko... ;)
gdyby życie było prosta formą nie mielibyśmy wyborów i dylematów, tak niby banalnych...
każda z nas zastanawiała się pewnie nie jeden raz....

1. chciałabym ale boje się...
2. a co jeśli spróbuję i okaże się, że to mężczyzna mnie nie rajcuje
3. zawsze zastanawiam się oglądając za kobietą, czy ja nie jestem les... ,
4, pociąga mnie moja przyjaciółka- ale pójście do łóżka zmieni naszą przyjaźń, a takiej straty nie chcę...
i tysiące innych myśli ... też ...
nie ma lekko


ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

to jak jajeczko lekko nadpsute

Zdjęcie profilowe
poszukiwacze73
9 lat temu

Same ....radykalne poglądy.
U nas w profilu jest Bi , a naszym zdaniem powinno być lekko bi.
Dlaczego ?
Pieszczoty - tak .
Finał - z panem.
I tak wyglądały nasze dotychczasowe kontakty.A może było ich za mało, by dokładnie określić ?

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

http://pl.wikipedia.org/wiki/Biseksualizm
i po problemie z LEKKO czy MOCNIEJ

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Na określenie lekko Bi warto zapytać się do jakiej granicy można się posunąć , są osoby które pozwolą na mizianie , pocałunek i inne rzeczy od drugiej strony ale nie czują się dobrze kiedy to same miały zrobić , to początek który się rozwinie lub nie , zatem lekko Bi jest to jakaś forma także fantazji

poprostu_my111
Para () ·
9 lat temu

Ja mam wpisane bi a dlaczego? Bo lubię zabawy z kobietą, lubię ją pięścią, sprawiać jej przyjemność lubię być pieszczona przez kobietę. Ale związek stworzyłam z mężczyzną i nie wyobrażam sobie życia na co dzień z kobietą.

poprostu_my111
Para () ·
9 lat temu

Hym chyba powinna się podpisać ;-) // Lena

lilou4u
lilou4u VIP VF
Kobieta () ·
9 lat temu

mnie jak pamiętam zawsze kręciły kobiety:) oczywiście nie wszystkie z marszu, tak jak nie wszyscy faceci z marszu mnie pociągają;P
zabawa z kobietą tak, ale gdy obok jest mężczyzna.. mizianie i całowanie uwielbiam z kobietą:) ale porządnie pieprzyć się lubię z mężczyzną:)) czy jestem bi, lekko? mniej lekko? ciężko? bardziej ciężko?:P
życia z kobietą sobie nie wyobrażam, związku, randki sam na sam też nie..

i jestem singielką, to jest mój własny wybór, postępuję tak jak sama czuję i jak chcę a nie jak wymaga tego ode mnie partner (bo tak to prawda, takie zachowania wśród swingersów są)

chyba stawianie tu jakichkolwiek ram nie ma sensu...
wszystko to kwestia chemii między ludźmi tak naprawdę;)

harvi
harvi VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

"Na określenie lekko Bi warto zapytać się do jakiej granicy można się posunąć , są osoby które pozwolą na mizianie , pocałunek i inne rzeczy"

*****

Mnóstwo kobiet jest zatem "lekko hetero". Będąc z mężczyzną nie akceptują seksu analnego, obróbki batem i wielu innych rzeczy.

Zdjęcie profilowe
Awo74
9 lat temu

"Obróbki batem"???? o.O

TerMiMi
TerMiMi VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Lena i Lilou popieram Wasze wypowiedzi w 100% .Sama lepiej bym nie napisała:-)
Harvi granice są płynne ....wszystko zależy od iskry ,chemii :-) Z jednymi mam ochotę na tzw. ,,Nic,,a z innymi mogę popłynąć nie ustalając granic , poddać się chwili :-)

TerMiMi
TerMiMi VIP VF
Para () ·
9 lat temu

A właśnie harvi mógłbyś bardziej precyzyjnie o co common z tą ,,obróbką batem,,? Mam w głowie kilka wersji ale nie chciałabym dywagować :-)

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
9 lat temu

No właśnie co to jest ta obróbka batem , też się zastanawiam

alzb
alzb VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Definicje:-bi=odczuwam podobną przyjemność w kontakcie m/m k/k jak w kontakcie k/m.
-lekko bi=kontakty m/m, k/k są nie do zaakceptowania, ale w czasie wspólnych zabaw w gronie większym niż 1+1 akceptujemy, czerpiemy satysfakcję , z dotyku, oieszczot wszystkich uczestników, ,niezależnie od płci :))) znikają :)

TerMiMi
TerMiMi VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Alzb ....jak zawsze idealne określenie sedna sprawy :-)

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Jak nazwać osobę której nie przeszkadza dotyk , pocałunek kobiecy , mizianie ale nie jest to co ją pobudza lecz tylko dopuszcza do tego ?

alzb
alzb VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Jeśli kontakt z tą samą płcią nie podnieca nas , nie pobudza , to tym samym nie sprawia przyjemności. W seksie dążymy do maksimum przyjemności i satysfakcji. Jeśli tylko ,,dopuszcza się " do pewnych zachowań, to nie robimy tego dla siebie, a wyłącznie dla partnera. Albo chce się być trendy , niestety. I nie ma to nic wspólnego ani z preferencjami bi , ani ,,lekko bi".

TerMiMi
TerMiMi VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Jestesmy Jeśli w/w pytanie jest skierowane do mnie to od pragnę poinformować,ze określenie hetero- elastyczności zostało skopiowane z pewnego profilu ( za zgodą wlascicielki oczywiście) .Bardzo mi się spodobało i dlatego umieściłam je u nas .....chociaż hasło dopuszcza /akceptuje..... powinnam zastąpić czymś innym :-)

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Nie przeszkadza to nie przeszkadza i nikomu nie chodzi coś na siłę czy trendy po prostu nie przeszkadza i dopuszcza jeśli poczuje jakąś chęć . Uważam że osoby początkujące tak zaczynają , i określenie lekko Bi dla mnie jest do zaakceptowania

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
9 lat temu

TerMiMi ta nazwa jest ok czyli hetero-elastyczność , coś nowego ale lekko Bi lepiej brzmi ;)

Zdjęcie profilowe
mal5053
9 lat temu

na pytanie do żony czy spróbowała by z kobietą usłyszałem, ok ale ty pierwsze zrób loda facetowi i nie zapomnij popieścić mu jajka, to pójdzie szybciej. I w ten oto sposób temat bi u nas jest zamknięty raz na zawsze więc mało nas interesuje czy lekko czy mocno.

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Szybka i dokładna odpowiedź . A ja na takie tematy z mą mówię że mnie to nie przeszkadza a wręcz podnieca nawet i zrobisz jak uważasz nie zabraniam , zrobisz jak uważasz

TerMiMi
TerMiMi VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Mnie zawsze kręciły kobiety ....ale moje kręcenie ograniczałam do całowania i bardzo delikatnych pieszczot. Kiedyś postanowiłam sprawdzić tak do końca jak to jest z tym moim byciem lub nie byciem bi :-) Sam na sam z nią w hotelu . Wniosek : kobiety są ok ale najbardziej kręci mnie obecność mojego faceta przy tych zabawach . :-)

margoblatom
Para () ·
9 lat temu

Mnie też ciekawiła definicja " lekko bi" a po przeczytaniu waszych wypowiedzi ani na krok nie posunęła się moja wiedza w temacie. Pozdrawiam wszystkich przeciętnych inaczej, lekko elastycznych i ortodoksyjnych hetero.

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Bo niema określenia na takie preferencje i dlatego powstało określenie lekko Bi gdyż się przyjęło tą nazwę wśród ludzi . Ta nazwa jest najbardziej wyrazista mym zdaniem choć niema definicji na to .
Nazwy jak hetero-elastyczna jakoś brzmi brzydko jak i lekko-hetero czy inna nazwa , dlatego warto przyjąć tą nazwę i porozmawiać z tą osobą jak to spostrzega gdyż są różne zdania na temat lekko Bi

margoblatom
Para () ·
9 lat temu

Traktuję to jako ciekawostkę i nie oczekuje tu żadnych naukowych definicji. Na zbiornik wchodzę dla zabawy a nie po to żeby zrobić doktorat. ;D

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Każdy tu jest w jakimś celu :)

margoblatom
Para () ·
9 lat temu

A " cel uświęca srodki " ;-)

Zdjęcie profilowe
DelikatnaiOn
9 lat temu

A ci co są tutaj "w jakimś celu ' tylko chyba portale pomylili to co z nimi :-))

margoblatom
Para () ·
9 lat temu

Kogo masz na myśli?

Zdjęcie profilowe
_quest_
9 lat temu

Oj.. życie jest tak skomplikowane, że ludziska się gubią. Hetero, bi, zbiornik, parafia.. ;)

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
9 lat temu

To już administracji sprawa , ja tylko mogę pogadać . Kiedy ktoś nam nie odpowiada to blokuję i używam tego co portal mi dał w opcji . Ot to mogę :)

Zdjęcie profilowe
_quest_
9 lat temu

Podziwaim was. Że wam się chce, tak ,wszystkich blokować :)
Macie zdrowie :)

Zdjęcie profilowe
irbea777
9 lat temu

Troszkę mi się rozjaśniło, nie chodziło o ścisła definicję oczywiście, a jedynie jakich upodobań ewentualnie oczekiwań można się spodziewać, jeśli ktoś wpisuje, że jest lekko bi.
Tak dla jasności, pytanie nie było ironiczne. Lubię wiedzieć czego mogę się spodziewać:))

harvi
harvi VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Kochani, nie wiecie co to "obróbka batem"?
Takie tam... dziecięce gry...

http://bayimg.com/facmEaAgf

kinkovafrelka
Kobieta () ·
9 lat temu

Taka lekka dygresja, okrutnie irytują mnie pary, które mimo zaznaczonej w moim profilu orientacji "hetero" i dość konkretnego opisu wysyłają zaproszenie do trujkącika pani lekko bi.

Zdjęcie profilowe
schizolinka_obcy
9 lat temu

temat irytacji... ehhhh "trujkąciki" są irytujące. Polski język, trudna język ;)

Zdjęcie profilowe
irbea777
9 lat temu

harvi , ten krzyżyk to jeszcze bym wystrugał....ale z tym kółkiem, trochę ciężko by było:)

emelki1975
emelki1975 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Lekko BI ?! A co to k... jest?!
Albo jesteś BI, albo hetero.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem