Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
poszukiwacze73
9 lat temu

Jak to widzicie ? Radość wyborów , czy zmora ?
Zakupy w sklepach , czy w necie ?

Zdjęcie profilowe
AW_para
9 lat temu

Oczywiście w sklepach, można wszystkiego dotknąć i dokładnie obejrzeć ;) Ewentualnie, gdy coś jest mało dostępne - w necie.
Wyszukiwanie prezentów dla bliskich to fajna zabawa!!! A jeszcze większa, gdy dysponuje odrobiną zdolności manualnych i może coś zrobić ;)
Lubimy :)

duecik33waw
Para () ·
9 lat temu

Dla mnie im dzieci starsze tym większa zmora(

Zdjęcie profilowe
PannaPoranna
9 lat temu

Zakupy przez Internet, bo czasami taniej, a zawsze mi wygodniej. Nie lubię tłumów i tysiąca bodźców (z głośników napierdala Last Christmas, hostessa przebrana za śnieżynkę oferuje kiełbaski, zielony Św. Mikołaj Brata Alberta prosi o datki, tysięczna promocja sprzeczna z zasadami logiki, w powietrzu rozpylony aromat pomarańczy - moher zagląda mi przez ramię i do koszyka) - nie dźwigamy :)

Zdjęcie profilowe
anagomara
9 lat temu

I to jest właśnie magia Świąt :)

Zdjęcie profilowe
poszukiwacze73
9 lat temu

Taaaa . Tylko że ta magia zaczyna się już w listopadzie . Pierwsze gwiazdorki z czekolady pojawiają się zaraz po zniczach .:-))
Stały problem co kupić załatwiliśmy ...........pisząc listy do Mikołaja , każdy :-)
No i w tym roku problem . Syn (22l) się zbuntował !
Hmmmm i jest rozpacz i dylemat .

Zdjęcie profilowe
anagomara
9 lat temu

Więcej optymizmu i radości :))

Zdjęcie profilowe
markk7980
9 lat temu

Ja w tym roku kalendarze adwentowe i czekoladowe mikołaje widziałam już przed zniczami - w październiku!

Zdjęcie profilowe
mroczne_slodkosci
9 lat temu

Oczywiscie, ze radosc wyborow...rodzinka dostanie po mikolaju czekoladowym Goplany i niech spadaja na szczaw:-))

Zdjęcie profilowe
borkov899
9 lat temu

a jaki prezent dla partnerki/partnera kupujecie? ;)

Zdjęcie profilowe
PannaPoranna
9 lat temu

Mojemu Małżowi bardzo ciężko coś kupić, bo nie jest materialistą. W liście do Mikołaja napisał, że ma wszystko, czego potrzebuje. Słodkie, ale wkurzające. Kupiłam mu wczoraj w Empiku książkę o powojennym Wrocławiu - dobrze napisana, pięknie ilustrowana. Może się spodoba, skoro J. interesuje się historią. A jak będzie zawiedziony, to mu zrobię rozchlapanego loda, jak lubi - to zawsze działa. K.

Zdjęcie profilowe
xxPara813xx
9 lat temu

Zawsze można kupic prezent + wibrator. Jak się prezent nie spodoba to niech się pierd.....li :P

Zdjęcie profilowe
PannaPoranna
9 lat temu

Dobry pomysł. Ja w tym roku poprosiłam o czarnego long-donga (http://ecx.images-amazon.com/images/I/31Si9Oi0g3L.jpg), może dostanę :) A może dostanę nim :))))))))) K.

Zdjęcie profilowe
borkov899
9 lat temu

nie za duży? :)

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

Święt Mikołaj zmarł w zeszłym roku i dupa z prezentów

Zdjęcie profilowe
xxPara813xx
9 lat temu

dupa z prezentów? czyli jakieś kuleczki gejszy? czy dupa zamiast prezentu? muszę pogadać z moją kobietą bo podoba mi się taki prezent :P

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

albo prezent z doopy ?

Zdjęcie profilowe
xxPara813xx
9 lat temu

to niesmaczne

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

ale to nie do jedzenia tylko do zabawy. Przeczytaj wpis od xxPara813xx

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
9 lat temu

A ja czekam na koniec świąt bo wszystkim nie dam rady dogodzić i niuanse powstają a wyjechać także nie idzie bo nie wypada i masz tu rodzinne perypetie .
Święta tylko dla dzieci są fajne i chętnie powielamy tą tradycję dla pociech naszych .

Zdjęcie profilowe
xxPara813xx
9 lat temu

Kazdy nich sobie sam sprawi prezent jaki chce i wszyscy beda zadowoleni :D

Czika_wawa
Kobieta () ·
9 lat temu

Ja również uważam że świeta są głównie dla dzieci :)
Ta ich cudowna beztroska..:)
Najchetnie urwałabym sie tuż przed swietami w góry i wróciła po nowym roku, zaszyc sie gdzies w przytulnym małym domku z kimś obłędnie pociągającym i sprawiac sobie mase przyjemności...
nie jestem typową kobietą, shopingi mnie meczą i nie lubie ..:)

Zdjęcie profilowe
on83ona85
9 lat temu

Wiem z autopsji że gro osób robi się leniwcami zamawiają wszystko przez internet, swięta nie pachną tak jak kiedyś chodziło się od sklepu do sklepu ażeby trafić na coś fajnego - no moze chodzą od sklepu do sklepu lecz wirtualnego siedząc tyłkiem w fotelu- no cóż postęp cywilizacji:)

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

on83ona85 szkoda że nie znasz tych czasow jak trzeba było od rana biegac od sklepu do sklepu aby kupic dziecku 2-3 pomarańcze lub garść cukierków. Albo kilka rolek papieru do doopy. Wtedy to był szał zakupów

Zdjęcie profilowe
on83ona85
9 lat temu

Ale był klimat:) pamiętam bo stałem w tej kolejce gdy mama szła do innej hehe

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
9 lat temu

I byłeś dzieckiem to wszystko tlumaczy :)

Zdjęcie profilowe
mroczne_slodkosci
9 lat temu

Na mój"chłopski rozum", największym i najlepszym prezentem jest spędzić święta z bliskimi, zapomnieć o animozjach, kłótniach i sprzeczkach.
A jeśli wśród naszych znajomych, przyjaciół są osoby samotne, nie pozwolić, aby w tym dniu, dniach były same...
Prezenty materialne są super, ale nadal pozostaną materialne...danie komuś w tym szczególnym dniu swojej troski, zainteresowania, ciepła jest bezcenne:-)

baandytyy
baandytyy VIP
Para () ·
9 lat temu

i o to sie rozchodzi

Zdjęcie profilowe
AW_para
9 lat temu

A ja (ona) kocham święta, zwłaszcza te Bożego Narodzenia, bo Wielkanoc już nie ma tyle uroku w sobie. Te wszystkie światełka, choineczki, aniołki, atmosfera i kolędy... Coś wspaniałego :) I już nawet nie chodzi o względy religijne, ale sam nastrój jest zwykle niezwykły :))

krzys127
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ramzes59 ale wtedy dzieci szanowały każde pomarańczko, cukierka i wiedziały co to święta!!! A dziś już nie ma takich świąt bo pomarańcza i cukierki można kupić w każdym sklepie o każdej godzinie

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

a jaki prezent dziś zadowoli dziecko? Coś sto razy lepszego i droższego niż dostało dziecko sąsiada? Życie niestety, takie życie

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

Jak humanitarnie i ekologicznie pozbawić życia karpia

Zdjęcie profilowe
poszukiwacze73
9 lat temu

Poprosić przy zakupie . Oni ( przeważnie na zapleczu) mają duuuże młotki.
Serio . Lub samodzielnie ....silne uderzenie !!!!!

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

kurde , a ja do tej pory trułem gazem kładac karpia przy palniku kuchenki gazowej, ale od lata mam kuchenkę indukcyjna i jest problem. Wtedy tez był problem przy smażeniu , bo karp czasami wybuchał i z kolacji wigilijnej była lipa. W TYM ROKU CHCE WRESZCIE ZJESĆ KARPIA

Zdjęcie profilowe
poszukiwacze73
9 lat temu

O rany !!! Komora gazowa ? Niebywała kreatywność :-)
Młotek , tylko młotek !!!
Gada chwycić mocno ( np przez ręcznik) i ................łup !

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

ale to bardzo go zaboli, a przy gazie zasypiał spokojnie po kilku wdechach/ Problem był tylko z obróbką termiczną i podaniem w strzępach do stołu.

Zdjęcie profilowe
anagomara
9 lat temu

A może lepiej tego karpa wypuścić na wolność :)?

baandytyy
baandytyy VIP
Para () ·
9 lat temu

darowac wolnosc karpia

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

niech myśla o tym ci którzy karpia łowią i dostarczają do sklepów. A może tak przed świetami powypuszczamy świnki i inne smaczne zwierzaczki ?

Zdjęcie profilowe
anagomara
9 lat temu

Dokładnie, świnki, karpie, pierogi i uszak na wolność!!!!

margoblatom
Para () ·
9 lat temu

A nie możecie zjeść karpia z soi lub tofu czy jak to tam się nazywa a nie męczyć biedną rybę. Przerzućmy się na zielsko . Hehe sam nie wierzę w to co piszę :D

Zdjęcie profilowe
Alezwis
9 lat temu

WOLNOŚĆ karpiom!!!. I nnym rybopodobnym:). Nie piszcie o zabijaniu karpia bo upomni się o Was jakaś grupa humanitarna. A z tym gazem to Ramzes chyba przesadziłeś:).

Zdjęcie profilowe
Alezwis
9 lat temu

A tak wogóle to święta zaczynają już się w połowie września. Wtedy w aldim już pojawiają się słodycze natury świątecznej. Masakra. ŚWięta to wszechobecna konsumpcja teraz. Im więcej zakupów mtym lepiej. Tak niestety teraz święta wyglądają. A tak apropo,w tym roku ''kewina samego w domu'' grają?:),bo z chęcią bym obejrzał:).

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

w tym roku utopię karpia w wannie

Zdjęcie profilowe
xxPara813xx
9 lat temu

nie lubię ryb, żyj nędzna rybo, płyn po morzach i oceanach a gdy znajdziesz złotą rybkę migiem skieruj ją do mnie na spełnienie 3 rzyczeń :D

wiecie jaki jest problem ze syreną?
ani nie usmażysz ani nie podupczysz :P

mery kristmas

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem