Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
parakochanka
10 lat temu

poznamy panów lubiących puszyste cipki

Zdjęcie profilowe
makarov1984
10 lat temu

Witam jeżeli uważacie ze się nadaje może się spotkamy ?

jurek43mazow
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Witam , uwielbiam puszyste cipki :-)

Zdjęcie profilowe
cuckoldparawlkp
10 lat temu

Macie jakieś fotki? Szkoda że Was nie widać.

Zdjęcie profilowe
jacew
10 lat temu

Szukamy aktywnego BISEXA lub Pary M+K z Panem BI

Zdjęcie profilowe
cuckoldparawlkp
10 lat temu

no to my :D

Zdjęcie profilowe
fifarafa52
10 lat temu

tylko uwazajta bo ta ostatnia para na spotkanko jezdzi z kasa fiskalna.

Zdjęcie profilowe
cuckoldparawlkp
10 lat temu

Fifarafa, uważajcie lepiej na niego, łazi za nami po zbiorniku i mu się nudzi - pusty z niego frajer, nam placą tylko frajerzy - pary, jak wiesz z miłą chęcią zapraszamy.

Zdjęcie profilowe
cuckoldparawlkp
10 lat temu

hehehe, tak na marginesie, to nieźle ci pojechali na twoim własnym blogu :D Tak to juz tutaj jest - jedzie się po zakompleksionych staruszkach, którzy nie mają nic do zaoferowania. dosłownie nic. Oprócz viagry :D

Zdjęcie profilowe
cuckoldparawlkp
10 lat temu

I koniec offtop i EOT, dziadku.

Zdjęcie profilowe
fifarafa52
10 lat temu

Oj pareczka pareczka zazdroscicie mojego temperamentu i boskości.Jakieś zwidy jak widzę posiadacie.Na moim bloogu nic nie ma i czas już zgłosić sie tam gdzie trzeba czyli do okulisty.
Gdybyście byli na poziomie a podobno jesteście na wpisy sfrustrowanego dziada jakim jestem pominięte mileczeniem były ale lubicie wojenki i tylko po to tu jesteście.
Stary dziad już powinien mysleć o drewnianej jesionce ,nie myśleć o seksie bo mnie nie wolno w tym wieku.Oczywiscie każdemu staje ale nikt nie przyzna sie ,ze jedzie na niebieskich hahahah
Tak więc na koniec powiem to co juz dawno powiniemem czyli POMIDOR

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem