Mini Zbiornik
kawa_z_mlekiem
Para () ·
9 lat temu

Czy w Waszych spotkaniach funkcjonuje coś takiego jak scenariusz? Czy przed spotkaniem ustalacie ja ma ono wygladac? Czy osoba/para którą zapraszacie, pozostaje w swojej roli określonej wcześniej? Miejsce na dodanie różnego rodzaju scenariuszy, zrealizowanych i tych do spełnienia. Zastrzegam że nie chodzi o negacje, tylko odpowiedz czy takie sytuacje mają miejsce i są możliwe. Każdy ma inne potrzeby, nie to jest tematem. A wiadomo, że sytuacja moze sie w trakcie rozwinąć, ale tylko i wyłącznie kiedy wszyscy tego chcą. Jak uważacie?

kawa_z_mlekiem
Para () ·
9 lat temu

Pierwsza opcja http://pl.zbiornik.com/profile/kawa_z_mlekiem/blog/entry/b62m/

kawa_z_mlekiem
Para () ·
9 lat temu

Druga opcja http://pl.zbiornik.com/profile/kawa_z_mlekiem/blog/entry/b62p/

kawa_z_mlekiem
Para () ·
9 lat temu

Trzecia opcja tylko dla Pań http://pl.zbiornik.com/profile/kawa_z_mlekiem/blog/entry/b62q/

kawa_z_mlekiem
Para () ·
9 lat temu

Z czasem postaramy się dodawać nowe ankiety, zleżnie od czasu i fantazji. Prosimy dodawajcie również swoje, warto pobudzać wyobraźnie i czerpać informację z różnych źródeł.

kawa_z_mlekiem
Para () ·
9 lat temu

Ważne dla nas też jest zebranie kontaktów, które możliwe ze wprzyszłości, jak bedzie trochę wiecej czasu, wykorzystamy.

Zdjęcie profilowe
ConQ
9 lat temu

Scenariusz - spontan, fantazja - w trakcie.

fetty
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Jestem zwolennikiem ustalenia co i jak wcześniej. Czasem mniej a czasem bardziej dokładnie. Na pewno warto w scenariuszach pozostawiać miejsce na pewną improwizację ale z założenia należy trzymać się z góry określonych ram. Chyba, że w trakcie obie strony uznają, że chromolić ramy, idźmy na całość - to też jest możliwe i wydaje mi się, że na tym portalu najczęstsze zjawisko :D

Zdjęcie profilowe
PannaPoranna
9 lat temu

Moim zdaniem scenariusz jest przydatny, gdy mamy na celu zrealizowac jakas fantazje. Oczywiscie, podobnie jak przedmowca uwazam, ze nie nalezy go rozpisywac godzinowo z podzialem na role, aczkolwiek warto nalozyc jakies ramy. Na seksparty, jakie do tej pory zorganizowalam, mialam scenariusze, ktore oddawalam do uzytku gosciom. Najpierw wiec byla gra w butelke (pytanie czy zadanie), potem zgadywanie pieszczot z zawiazanymi oczami, pokoje np.do 'spowiedzi' czy masturbacji z podgladaniem. Pomagalo to aktywizowac grupe I sprzyjalo integracji :) Przy okazji spelnilam jakis %swoich fantazji. K.

Zdjęcie profilowe
Nowi28Krk
9 lat temu

Żadnych scenariuszy sztuczność zabija podniecenie i adrenalinę

parysian
Para () ·
9 lat temu

Pierwsza opcja, to zapoznanie, akceptacja, szczera rozmowa, a później wszystko wychodzi w trakcie. Jedyne co planujemy, to 2 w 1 na koniec. Co nie wykluczamy,a wręcz przeciwnie wcześniej.

Zdjęcie profilowe
myrazem29
9 lat temu

my lubimy spontan samo wychodzi jest super

Zdjęcie profilowe
uleglyBIdlapary
9 lat temu

Niespełnione marzenie to natrafić na kochającą sie parkę w plenerku i móc wylizać Panią po seksie:)

Ernesto65
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Można zaplanować miejsce i czas, ale cała reszta i tak wychodzi na spontanie ;)

max1977pila
Mężczyzna () ·
8 lat temu

http://zbiornik.com/profile/max1977pila/blog/entry/bopw/
Chętnie bym zrealizował z jakąś parą z W-wy.

Zdjęcie profilowe
adrianewa1
8 lat temu

Mamy taką fantazję. Siedzimy w domku. Mamy spędzić miły wieczór popijając winko Adrian ubrany w spodnie koszulkę i sportową marynarkę, Ewa w seksownej bieliznie oraz krótkiej czarnej sukience i oczywiście w wysokich szpileczkach. Rozlega się dzwonek do drzwi. ktoś dokończy?

dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

... i przychodzi komornik ;)
zabrał komputer i wyszedł :P
ale czad ;)

Zdjęcie profilowe
adrianewa1
8 lat temu

dobre:)

Zdjęcie profilowe
adrianewa1
8 lat temu

nie oddalibysmy bez walki :)

dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

..to jeszcze zabrał tv bo to przecież komornik ;)

Zdjęcie profilowe
adrianewa1
8 lat temu

przekonalabym go zeby zostawil

dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

był stary brzydki i bardzo ciapowaty

qwerty951
Mężczyzna () ·
8 lat temu

chciałbym być tym komornikiem :)

Zdjęcie profilowe
adrianewa1
8 lat temu

chcialbys byc brzydki i ciapowaty?:)

qwerty951
Mężczyzna () ·
8 lat temu

haha, po prostu komornikiem we własnej osobie :) choć gdyby to dało możliwość "randki" z Wami, to może i bym się zastanowił nad tą drugą opcją ;)

Zdjęcie profilowe
jakafajna11
8 lat temu

Hmmm. Ja czasem specjalnie umawiam sie w takim miejscu,kyore jest mi znane i moge smialo cos zainicjowac. Polowa sukcesu to przekazanie partnerowi delikatnie o co ci chodxi i propozycja z jego strony. On czuje sie bystry...haha..a ja mwm to co chcialam....w skrocie
P.S. nie chcialam nikogo z moich bylych w tym momencie uraxic...wiecie,nie? Cmok

Aragosta
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Ewo - komornik nie jest taki zły - ja na przykład z chęcią bym cię brał jak komornik traktor...

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem