Mini Zbiornik
tygryskidwa2
Para () ·
9 lat temu

Poszukujemy zrównoważonego emocjonalnie, przystojnego gentelmana o nienagannym wyglądzie, zadbanego i kulturalnego do spotkania w klimacie cuckold. Hotka pragnie zabawić się z obcym mężczyzną na oczach swojego partnera, jego udział w zabawie będzie ograniczał się jedynie do obserwacji. Idealny kandydat to mężczyzna w wieku około 40 lat, pachnący klasyczną, elegancką nutą dobrych perfum, odziany w markową koszulę i dobry garnitur. Prawdziwy gentelman doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż to on zaprasza Hotkę do dobrego hotelu min.**** witając ją od progu delikatnym muśnięciem w policzek i czerwonym wytrawnym winem. Spotkanie ma się odbywać w klimacie randki dwojga namiętnych kochanków, tak jak by obserwatora w ogóle tam nie było.
Pani rozpatrywała będzie jedynie wiadomości z załączonym zdjęciem widocznej twarzy i całej sylwetki. Higiena, depilacja, pełne uzębienie i inne tego typu to podstawa Panowie, o tym nawet nie powinniśmy wspominać. Osoby nie spełniające wymagań oraz różnego gatunku oszołomy niech nie zaśmiecają nam poczty. Panowie z futrem na plecach i klatce są również passe. Nie dodajemy do znajomych, nie wysyłamy zdjęć, wystarczająco widać na naszym profilu. Jedynie wybranek Hotki po uprzedniej weryfikacji będzie miał głębszy wgląd w nasz profil.
Pozdrawiamy i czekamy na zgłoszenia na prv.

Zdjęcie profilowe
Poznanczyk87
9 lat temu

Powodzenia ;)

tygryskidwa2
Para () ·
9 lat temu

Będzie potrzebne, ponieważ trudno o realnych mężczyzn na odpowiednim poziomie

Zdjęcie profilowe
Poznanczyk87
9 lat temu

a mi się wydaje ,że będzie ciężko komukolwiek spełnić te restrykcyjne wymogi a jeśli już się to uda to możecie wy mu nie odpowiadać. oczywiście obym się mylił ;)

tygryskidwa2
Para () ·
9 lat temu

Jeśli szyk, elegancja, klasa i higiena są restrykcyjnymi wymogami to chyba sam wiesz, że szkoda pary w gwizdek na odpowiedź na Twój post. Wiek i postura mężczyzny to normalne preferencje każdej szanującej się kobiety, a dobry hotel i wino są raczej standardem takich spotkań.
No chyba, że ktoś lubi na szybko w podrzędnym motelu, przy piwie ze szczerbatym, cuchnącym grubaskiem :) Bez urazy dla grubasków.....

rico45
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Z profilu nic nie wiadomo. Zastanawiam się czy znajdzie się facet który zainwestuje w 104-letnią babcie???
Najpierw samemu należy pokazać, że jest się szczerym i konkretnym, a potem wymagać.
Powodzenia!!!

tygryskidwa2
Para () ·
9 lat temu

Widać tyle ile chcemy pokazać. Do Twojej wiadomości kolego są mężczyźni na poziomie, którzy są zainteresowani tą babcią. Najlepiej hejtować wszystko i wszystkich żyjąc w przeświadczeniu, że jest się księciem na białym koniu i może uda się zamoczyć za free.

tygryskidwa2
Para () ·
9 lat temu

P.S. Moralizator się znalazł, który w profilu ma wielki elaborat na swój temat i 3 zdjęcia futrzastego ptaka :)

Zdjęcie profilowe
Analizator80
9 lat temu

:) dobry opis :) Ja mam tylko jedno pytanie ...bo właśnie ósemka mi wychodzi - czy to mnie dyskwalifikuje czy już nie. Pytam ponieważ nie wiem jak mam rozumieć "braki w uzębieniu" - z jednej strony brakuje mi jeszcze 2ch ósemek, a z drugiej ewolucja poskąpiła niektórym tego cudownego faktu posiadania zębów mądrości :D ...
Co do reszty to się zgadzam z wami prawie w 100% - a czemu prawie...już śpieszę wyjaśnić - wątpię, żeby przystojny, wyrafinowany i odrobinę ekscentryczny dżentelmen, znający swoją wartość i ceniący swoją męskość zechce wygolić swoją klatę na "pupcie niemowlaka" tylko po to żeby przespać się jedną noc z wystrzałową kobietą ...Ja tego nie zrobię nawet dla Halle Berry :D ... Pozdrawiam ;)

JhonnHenry
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Polać mu ;)

tygryskidwa2
Para () ·
9 lat temu

Zaskakujące jest to, że im więcej głupich komentarzy pod naszym postem od zakompleksionych facetów, tym więcej dostajemy wiadomości od mężczyzn spełniających podane wymagania.
Dziękujemy i oby tak dalej :)

JhonnHenry
Mężczyzna () ·
9 lat temu

My po prostu podbijamy wam temat zeby byl na szczycie.

tygryskidwa2
Para () ·
9 lat temu

Hahha dobre, bardzo dobre. W taki razie jeszcze bardziej dziękujemy :))))

Zdjęcie profilowe
paraSwidnica
9 lat temu

tygryskidwa2- sądzę że te komentarze które tu są pisane rozbawiają Was tak jak i mnie :) nie jestem jakąś modelką i nie uważam się za żadną miss i takie tam lecz znam gentelmana który dla mnie pokonuje 2400 km spełnia wszystkie moje zachcianki a co najlepsze to ogolił dla mnie praktycznie całe ciało ponieważ chciałam zobaczyć jak to będzie wyglądało (i wcale nie wyglądał jak małpiszon) - i tu widać że jednak są mężczyźni realni i zdecydowani którzy są w stanie pokonać pewne bariery i spełnić wymogi :) TRZEBA TYLKO CIERPLIWOŚCI której jak najbardziej Wam życzę :)
Czytając Wasz opis nie odbieram tego jak by to było nie wiadomo jak wygórowane i trudne do spełnienia

Pozdrawiam
Iwona ;)

Zdjęcie profilowe
Poznanczyk87
9 lat temu

Sprawa jest tego typu kto na ile jest się w stanie poświecić ja bym klaty nie ogolił dla jakiejś zabawy. A może Ty byś sobie powiększyła piersi dla większej satysfakcji mężczyzn? To oczywiście skrajny przykład ale wszystko co napisaliście dziele przez pół.

Kroll_bi
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Bardzo chętnie bym przyłączył się do pary ceniącej cuckold w wydaniu szlachetnym, inteligentny, twórczym. Ja również cenię sobie higienę, maniery, subtelność i ten klimat naładowany emocjami nie do opisania. Również zaproszę was do znajomych, jestem z Poznania. Fajnie jest poznać się przy kawie i winie. Pozdrawiam serdecznie. Liczę na krótką wiadomość. Pozdrawiam Panią i Pana.

tygryskidwa2
Para () ·
9 lat temu

Kolego naucz się czytać ze zrozumieniem. Szukamy mężczyzny bez nadmiernego zarostu na klacie i plecach, a nie kogoś kto sobie ma ogolić. Z resztą jeśli jest posiadaczem miśka i sobie ogoli to jego sprawa, preferencje Hotki są jasne i koniec kropka. Po co to bicie piany???

Zdjęcie profilowe
bezsennn
9 lat temu

Witaj Iwonko:-) 506 221 559

Zdjęcie profilowe
Analizator80
9 lat temu

Ciekawe historie ... ale tak jak napisał już kolega wyżej - dzięki takim ubijaczom piany jak my, macie non stop temat na TOPie ;)
Powodzenia w szukaniu mężczyzny bez nadmiernego zarostu (cokolwiek to znaczy) ;)

halo_ela
Kobieta () ·
9 lat temu

A ja uwazam ,ze wymagania Pani nie sa bynajmniej wygorowane. oczywiscie sa osoby,ktore lubia zarosnietych mezczyzn,ale skoro jest napisane ze takowych preferencji nie ma ,to nie rozumiemo co taki halas :D

ps. podejrzewam,ze i o podrzedny motelik byloby co poniektorym z panow ciezko :D niektorym z tutejszych ogierow wystarczylby ustronny parking i tylne siedzenie w samochodzie;)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem