Mini Zbiornik
para45i50
para45i50 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Witamy serdecznie!
Mamy ochotę poznać miłego pana (bardzo chętnie dwóch kolegów lub znajomych), mającego czas w dni wolne od pracy i dysponującego lokum do spotkań.

Zdjęcie profilowe
spokojny100
9 lat temu

zapraszam do Gdańska

para45i50
para45i50 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Chętnie, ale to może jak będzie dużooo cieplej :)

Zdjęcie profilowe
naturysta1978
9 lat temu

zapraszam do mnie:):):)

Zdjęcie profilowe
spokojny100
9 lat temu

czekam na was i już wyobrażam sobie jak ,,miło" nam będzie

Zdjęcie profilowe
normalny160
9 lat temu

Witajcie zapraszam do lublina!!!

para45i50
para45i50 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Hmm, ciągle daleko...

Zdjęcie profilowe
on371978
9 lat temu

A może płock będzie blizej

Zdjęcie profilowe
on40a
9 lat temu

Zapraszam na ten weekend do Pułtuska do hotelu.

para45i50
para45i50 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Sorry, ale na razie wolimy spotkanie w Warszawie.

Zdjęcie profilowe
myrazem29
9 lat temu

witamy my tez szukamy i widzimy tak jak u was same cymbały z końca polski piszą z tekstami to zapraszam boże to prawda że tu cięzko o singla boże ludzie chcecie zaistnieć samym wpisem 90 procent do nas piszących odpada poprostu albo dwa słowa albo o samy seksie co to by nie robili porażka

zefir1989
Mężczyzna () ·
9 lat temu

witam was i zapraszam do bliższej znajomości ze mną:)

para45i50
para45i50 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

myrazem29 - zgadzamy się z Wami całkowicie

para40ona40
Para () ·
9 lat temu

i skąd my to znamy :)
pozdrawiamy wszystkich

Yogi0
Yogi0 VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

myrazem29
Zanim wszystkich powyzywacie od cymbałów, nauczcie się poprawnie pisać. Po kiego grzyba tu jesteście, Faktycznie, co poniektórym trudnością jest zaliczyć podstawówkę
:-(

Maverick2
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Pozwolę sobie wtrącić swoje 2 grosze :))), i tu i tu jest racja i jej nie ma, a najczęściej jest brak zdrowego rozsądku, Warszawa to środek kraju i w każdą stronę jest blisko lub daleko ale to wystarczyło określić tylko że "interesują nas kontakty z terenu województwa" i było by po krzyku. Sam też dawno temu kilka razy robiłem "milion" kilometrów "napalony" jak łysy na grzebienie :)))) i całowałem klamkę, gdzie wcześniej była gwarancja 100% spotkania, więc odległość jednak ma znaczenie. Teraz już mi przeszło, spotkanie tak ale tylko przy okazji. Mój czas jest zbyt cenny.
To że ktoś jest na Zbiorniku to nie znaczy, że zaraz musi "dawać dupy" choć często to robi w przenośni, swoim zachowaniem :)) Zbiornik to możliwość nieskrępowanych kontaktów erotycznych ludzi myślących podobnie a nie konieczność. Myślcie głowami a nie kutsami lub cipami ;). Nic na siłę, czasami można młotkiem, choć nie wiem czy to coś zmieni. :))

Bitzer
Bitzer VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Cymbały zdarzają się wszędzie, nie ma co rozdzierać szat :)
Ze swojej strony dodam że bardzo ciężko jest również znaleźć normalną parę która nie traktuje każdego singla jak półgłówka i chama nawet nie zamieniwszy z nim dwóch zdań.
Rozumiem też, że po 30 wiadomości typu "cze suko" można mieć dość ale mimo wszystko powinniśmy jednak powstrzymać się od krzywdzących uogólnień i stereotypów...
Pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe
Lubuszanin50
8 lat temu

chętne poznam , solidny misiaczek Ziel.G.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem