Mini Zbiornik
andmax73
Mężczyzna () ·
8 lat temu

witam szukam kobiet lub par chętnych na zabawę erotyczną , najchętniej na wyspie zapraszam do kontaktu

andmax73
Mężczyzna () ·
8 lat temu

a tu cisza

tomcio74waw
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Cisza bo nie powiedziałeś na której wyspie... ;)

andmax73
Mężczyzna () ·
8 lat temu

MOŻE I TAK ALE CHODZI O OKOLICE KOPENCHAGI

para33wawa
Para () ·
8 lat temu

okolice czego??

swing_para
swing_para VIP VF
Para () ·
8 lat temu

No właśnie. Takie miasto nie istnieje ....

Zdjęcie profilowe
puchata34
8 lat temu

w Danii istnieje...

swing_para
swing_para VIP VF
Para () ·
8 lat temu

No nie istnieje .....

Zdjęcie profilowe
puchata34
8 lat temu

fakt :) dopiero zobaczyłam ;p

lizak774
Mężczyzna () ·
8 lat temu

wyspa hula gula

andmax73
Mężczyzna () ·
8 lat temu

ok wszyscy się cwaniaczą ,a wiedzą o co chodzi ale dla waszej satysfakcji Kopemhaga zadowoleni ??????

para33wawa
Para () ·
8 lat temu

średnio... nadal nie ma takiego miasta :)

andmax73
Mężczyzna () ·
8 lat temu

ale nikt nie powiedział że mam pisac po duńsku , bo niby dla czego jestem polakiem

Zdjęcie profilowe
pepsi31
8 lat temu

Czepiacie się jednej literki,klawiatury mają popsute.

andmax73
Mężczyzna () ·
8 lat temu

tutaj chyba tylko siedzą i czekają aby się pomądrzyć pocwaniaczyć jacy to oni wspaniali i mądrzy, żenada,

para33wawa
Para () ·
8 lat temu

cóż, ale nie muszą swoich frustracji przelewać na klawiaturę :) a taka mała podpowiedź - w dobie edytorów tekstu i słowników, warto poprawić, bo świadczy to o szacunku dla czytającego, a jak ktoś nie zadaje sobie takiego trudu - znaczy nie warto nawet się zainteresować ofertą/ogłoszeniem. To taka mała podpowiedź i taki był cel. Więc nie dziw się, że nikt nie odpowiada, a raczej ludzie dworują sobie :) . Z naszej strony EOT.

swing_para
swing_para VIP VF
Para () ·
8 lat temu

Ano, ano.

andmax73
Mężczyzna () ·
8 lat temu

A czyli waszym zdaniem powinienem napisać KOBENHAVN? można czemu nie , ale w w takim wypadku nie jesteście polakami ,tylko polend i nie mieszkacie w Warszewie , tylko Warsaw , fakt macie racje trochę jeśli chodzi o pisownie , ale nie wypatrujcie sensacji bo nie wiem czy jesteście tu zla zabawy czy od przyczepiania się bez urazy pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
puchata34
8 lat temu

Mieszkamy w Polsce, w PolAnd jeśli chodzi o ścisłość, a po duńsku KOPENHAGA to KØBENHAVN... a błędy po prostu kolą w oczy i stąd dyskusja...

andmax73
Mężczyzna () ·
8 lat temu

sami się już gubicie w tym co piszecie i zaprzeczacie sobie na wzajem , a dykusja to chyba powinna być też dla tych co szukają głupich powodów do bezsensownych zaczepek więc nie widzę powodu żeby czuć się winnym sytuacji a tym bardziej że każdemu to się zdarza ,i nie trzeba wojny wywoływać ,i proszę urwijmy ten temat już bo się bo temat główny dotyczył czego innego i tu niema żadnego odniesienia.pozdrawiam wszystkich czepialskich i nadgorliwych

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem