Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
Mlodydlaparkilizanie
7 lat temu

Witam wszystkich serdecznie :) Postanowiłem napisać, zapytać czy rodzaj zabawy jaką wam przedstawie podoba się wam, co myślicie na temat tego rodzaju zabawy, a może nawet spotkania jak wam sie spodoba
Kilka słów o mnie - Nazywam się Michał, pochodze wiek 26. Zadowolony z życia, szukający odskoczni zabawy. Mam manie na punkcie lizania kobiet. Jestem bardzo mobiny mogę spokojnie przyejechać pół Polski jeżeli trafią sie ludzie na poziomie :) Wiec odgległosć nie robi problemu
A teraz konkrety. Bardzo lubię lizać kobietę w trakcie jak kocha sie ze swoim partnerem, w przerwach przed po czy rowniez np jak robi loda swojemu partnerowi. Dlaczego taki fetysz nie mam pojęcia bardzo mi sie to podoba i już. Bardzo lubię lizać jak Pan wsadza i w trakcie jak sie kochacie dodatkowo mój język robi dużą prace. Gdy Pan wyciąga natychmiast liże im bardziej mokro tym lepiej. Świetnie lubie też wariant gdy Pani kocha sie analnie lize oralnie a gdy kochacie sie moge lizac rownież analnie jak Pani uważa.
Najchętniej to jak Pan spuszcza sie w cipke wylizuje z cipki sperme. jestem lekko bi, lubie tylko smak spermy z cipki :) Bardzo mnie to jara
Proszę serdecznie o odpowiedź na prv jak was zaintereuje a istnieje szansa na spełnienie z wami tej zabawy o ile sie wam podoba
Z pozdrowieniami
Michal
Michał

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem