Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
helenka26
13 lat temu

czy ktos sie tam wybiera na weekend?

tonek72
tonek72 VF
Mężczyzna () ·
13 lat temu

pewnie ja :)

kadik
Mężczyzna () ·
13 lat temu

odradzam weekend w Kryspinowie no chyba ze pojedziecie rano o 7-8:) na 12

Zdjęcie profilowe
duszka189
13 lat temu

Kryspinów............. często tam bywałam z moją kobietą ale ostatnio zrobiło się tam przeludnienie i nie za komfortowo tam już jest

Zdjęcie profilowe
mlodzigrzeszni21_30
13 lat temu

po co jechać na przeludnioną plażę w Kryspinowie, skoro powstała nowa plaża na naturystów na Pogorii 4 w Dąbrowie Górniczej

Zdjęcie profilowe
helenka26
13 lat temu

dobrze wiedzieć :) Dzieki

kadik
Mężczyzna () ·
13 lat temu

"po co jechać na przeludnioną plażę w Kryspinowie, skoro powstała nowa plaża na naturystów na Pogorii 4 w Dąbrowie Górniczej"
Zgadzam się :) Kryspinów tylko w tygodniu w dni pracujące:)

Zdjęcie profilowe
VEDA
13 lat temu

a my bylysmy w dwie ostatnie soboty i wcale nie bylo przeludnienia

Zdjęcie profilowe
Woman42
13 lat temu

Ludziska nie przesadzajcie z tym tłokiem i przeludnieniem!!! Ja z mim słoneczkiem ostatnio tam byłam przez 2 soboty i to o godz. 11,00 i wcale nie było tłoczno. Nikt nikomu po głowie nie chodził a tym bardziej nie leżało się jeden przy drugim. To też spokojnie można spędzić tam miłe opalanko i kapiel. Pzdr.

kadik
Mężczyzna () ·
13 lat temu

ja byłem w niedziele i może stad ten mój negatywny stosunek..:)

Zdjęcie profilowe
duszka189
13 lat temu

ja mieszkam w pobliżu to obserwuję jak w weekend chmara ludzi wysiada z miejskiej komunikacji i jak mrówki wszyscy ruszają w stronę plaży

Zdjęcie profilowe
Woman42
13 lat temu

to fakt, ale czy aby w 100% wszyscy idą na plażę nudystów??? Przecież tam nie tylko są nudyści, ale też i tekstylni, a zbiornik w Kryspinowie jest dość spory.

para4247
Para () ·
13 lat temu

i plaża N też dość długa :)

para4247
Para () ·
13 lat temu

Czy jakaś para ma ochotę na opalanko a może coś więcej?

Zdjęcie profilowe
kemott
13 lat temu

a ja chętnie się tam z kimś wybiorę,pisać zainteresowani;)

Zdjęcie profilowe
byczek20cm
13 lat temu

Plaża w Kryspinowie jest naprawdę godna polecenia, bywam co drugi weekend i z minusów to brak możliwości zakupienia czegoś do picia bez % bo panowie na parkingu mają ale tylko pivo :-) i dwa straszny upał ostatnio :-) ludzi dużo, dużo par, dużo dziewczyn, ale dzięki temu można przyjechać z kobieta i nie stać się dla 100 samotnych facetów atrakcją jak małpa w zoo :-PPP

Zdjęcie profilowe
jatoja39
13 lat temu

Chętnie się z kimś wybiorę.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem