Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
ToMy28_23
9 lat temu

Marnie to wygląda musimy przyznać...szukamy...szukamy i nic...bez efektów :(

Zdjęcie profilowe
para675
9 lat temu

istnieją,ale faktycznie ciężko znaleśc

Zdjęcie profilowe
piomil
9 lat temu

Z realnością jest bardzo kiepsko, nam nadal nie udało się spotkać kobiety która rzeczywiście jest zdecydowana na znajomość z parą

Zdjęcie profilowe
DlaUrozmaiceniaOni
9 lat temu

I my takiej szukamy :) ale musze przyznac , ze ciezko :(

oid
oid VF
Para () ·
9 lat temu

popieramy naszych przedmówców.Ciężko znaleźć realną kobietę na spotkanie.Chociaż i z facetami też różnie bywa.

TerMiMi
TerMiMi VIP VF
Para () ·
9 lat temu

A my z tym problemu nie mamy :) Bez ciśnienia Kochani i wszystko samo wyjdzie :)

Zdjęcie profilowe
pokinatoczas
9 lat temu

sądzę że to zależy czego się stricte szuka. Nie wydaje mi się by zbiornik był miejscem na poznanie kogoś do jakiejś wartościowej mega znajomości. Większa szansa chyba na spotkanie jakiejś nimfomanki i wzięcie jej do łóżka - tylko to spore ryzyko dla początkujących

TerMiMi
TerMiMi VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Wartościowe znajomości mogą się zdarzyć wszędzie . Na zbiorniku również:-)

Para25_EG
Para () ·
9 lat temu

Nas też to ciekawi czy znalazła by się jakaś singielka z okolic Katowic w celu nawiązania znajomości towarzysko erotycznej.

fajnaparka8688
Para () ·
9 lat temu

To jednak nie tylko nasz problem:/

kicia85
Para () ·
9 lat temu

My również chętnie poznamy taką kobietę :)

oni8581
Para () ·
9 lat temu

A już myśleliśmy, że to tak my działamy na kobiety, że żadna nie chce nas bliżej poznać :) Jakby była jakaś chętna z mazowieckiego to prosimy o kontakt na priv.

Para25_EG
Para () ·
9 lat temu

O panią jest bardzo trudno , jest ich niewiele.

Zdjęcie profilowe
zwariowani1857
9 lat temu

tez szukamy pani do trójkąta i niestety nic...

fajnaparka8688
Para () ·
9 lat temu

to widać, że nie tylko my mamy z tym problem:/

amlodz
amlodz VIP VF
Para () ·
9 lat temu

zapewniamy Was, singielki to nie problem.
problem jest w Was, a dokładniej w podejściu do tematu...
ze swojej perspektywy Wam powiem, że gdyby jakaś para napisała do mnie (gdybym byla singielką i szukała czegoś nowego) w taki sposób jak piszą do Nas napaleni gówniarze, to nie dość, że nie byłaby zainteresowana Wami, ale od razu bym Was blokowała ...
kutas to nie wszystko ...
ważny jest mózg ...

JestemKimJestem
Mężczyzna () ·
9 lat temu

No nie żebym był jakiś bujany w tym temacie czy coś, ale jak koleś z kutasem na wierzchu, wyskakuje do laski z tekstem " Fajna jesteś ! Chodź się jebać ! ", to raczej logika że panna sobie odpuści.
I więcej tutaj czytam (na zbiorniku) to mam ochotę skasować konto.

Zdjęcie profilowe
zwariowani1857
9 lat temu

jak narazie te "singielki" co nam proponuja spotkanie okazuja sie facetami, wiec naprawde bardzo ciezko tu o realne spotkanie zwłasza z kobieta

amlodz
amlodz VIP VF
Para () ·
9 lat temu

uwierzcie
sa singielki
- ale nie napalone,
- nie z cipką na wierzchu i czekające na Was
- nie takie, których podnieca widok waszego kutasa w avatarze i udawanie, że jest się parą
- takie, które oczekują umiejętności składania zdań, spójnych, bez błędów ortograficznych
- takie, które nie spotkają się po pierwszym cześć, jesteśmy chętni
...
wysilcie się ...
ten portal jest pełen singielek ... naprawdę

meluzyna12
Kobieta () ·
9 lat temu

Jesteśmy małżeństwem z wawy.Całkowicie realni.Powiem że łatwo jest znaleść mężczyznę , niestety są to amatorzy szybkiego marnego (z mojego punktu widzenia) sexu.Takie spotkania nie maja żadnego sensu. Faceci tacy są niekulturalni i mało kontaktowi ,myslą że jesli para decyduje się na takie spotkanie to jesteśmy głupi lub ulegli.Natomiast pary bardzo często są niezdecydowane (kobiety)

para33wawa
Para () ·
9 lat temu

Coś w tym jest....

fajnaparka8688
Para () ·
9 lat temu

niestety ciężko jest znaleźć singla na poziomie:/

AmatorzyWWA
Para () ·
9 lat temu

Singelki tez i to bardzo, no ale z chęcią poznamy realna kobietę w wieku do 35 z warszawy która będzie chciała nie raz się spotkać na piwo pogadać pośmiać się i zaszaleć :)

Zdjęcie profilowe
dyskretniwlkp
9 lat temu

Witajcie :) Jest tu jakaś sympatyczna kobietka z wlkp, która da mi poznać smaku seksu z kobietą? Mój partner zgodził się na coś nowego i sam z wielką chęcią do nas dołączy ;)

Zdjęcie profilowe
gizycko1974
9 lat temu

Jeśli chodzi o singli to bede bronił swej grupy nie mozna walic wszystkich do jednego wora
Mam ja tez doswiadczenie ze to para zrobiła mnie w banie lekko mówiac
Ja natomiast zaangazowałem sie psycjiera
Pozdrawiam wszystkich

meluzyna12
Kobieta () ·
9 lat temu

Ja jestem chętna :)

meluzyna12
Kobieta () ·
9 lat temu

Myślę że problem polega na tym że ludzie tutaj mają zbyt duże wymagania i oceniaja się oceniając zdjęcia.Przecież łużko to nie wybieg dla modelek i modeli i jakośc sexu nie ma nic wspólnego z wyglądem.Piszę to choć nie mam problemu z moim ciałem i z tych ludzi których poznaliśmy realnie najciekawsi byli ci niepozorni Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
zwariowani1857
9 lat temu

meluzyna12 ale jak widzimy ty jestes jako para a tu wszyscy szukaja tylko kobiety do 3 i nie bardzo odpowiada komus 4 osoba nawet bierna bo to troche stresuje

Zdjęcie profilowe
zwariowani1857
9 lat temu

my nie szukamy modelki wystarczy nam sympatyczna kolezanka z ktora bedzie mozna wyjsc gdzies pogadac nie tylko do jednego

Zdjęcie profilowe
tigra37
9 lat temu

ja lubię trójkąty
po takim "ekscesie" (bo nie mówię,że zdarza się to codziennie) chodzę naenergetyzowana z pulsującym podbrzuszem, a na każde przypomnienie randki uśmiecham się sama do siebie hmmm

Zdjęcie profilowe
zwariowani1857
9 lat temu

tez bysmy chcieli miec takie wspomnienia... ;)

Zdjęcie profilowe
Amore_mio
9 lat temu

A my sukamyvparki na spotkanie i d..... Pozdrawiamy :-) REALNYCH:-)

Zdjęcie profilowe
zwariowani1857
9 lat temu

wnioskujemy ze tutaj raczej nie znajdzie trzeba gdzie indziej szukac..

Zdjęcie profilowe
Ona85on83my
9 lat temu

Tutaj ciężko znaleźć kogokolwiek Amore_mio, wiemy bo też szukamy i nici...

Zdjęcie profilowe
Ona85on83my
9 lat temu

Amore_mio chodźcie jutro na termy trochę się wygrzać i poznać.
Co Wy na to???
Piszcie na prv

Zdjęcie profilowe
Amore_mio
9 lat temu

Wygrzac nie ale poznac tak :-)

snow76
Para () ·
7 lat temu

Cześć!szukamy pani od piątku 23-27 jesteśmy w Kołobrzegu ))))

Zdjęcie profilowe
swingusie_sl
7 lat temu

POZNAMY MIŁĄ PARĘ KTÓRA PRZYJMIE ANIĄ DO WŁASNEGO ŁÓŻECZKA DO NAMIĘTNEGO TRÓJKĄCIKA 2K+M.

Zdjęcie profilowe
MrAnonym
6 lat temu

Kobiety na tego typu portalach mają branie ze wszystkich stron i jest ich mniej. Dodać do tego, że nie wszystkie maja ochotę na taki układ. Stąd oczywiste trudności.

Para25_EG
Para () ·
6 lat temu

Jak pisaliśmy kiedyś trzeba trafić na odpowiednią osobę. Tu na prawdę są realni ludzie ale to nieliczni. Udało nam się spotkać kilka osób które tylko potwierdzają te opinie.

SzukamyLaskiDoLodzika
Para () ·
6 lat temu

My też szukamy pani która zrobi lodzika mojemu narzeczonemu a ja chcę popatrzeć i może się dołączyć ale musielibyśmy się spotkać parę razy za nim co bo to pierwszy raz w życiu

bisex74
Para () ·
5 lat temu

Szukamy Pani do trojkata . Teraz zaraz , Okoloice Zielonej Gory

Superpara23
Para () ·
5 lat temu

To my też spróbujemy a może tutaj się uda 😉 A więc szukamy miłej sympatycznej i zarazem szalonej kotki na stały układ z nami 😁 gwarantujemy miłą zabawę ciepłe atmosferę i jeszcze wiele wiele więcej 😘😘😘

ParaIPwawa
Para () ·
5 lat temu

Cześć, tak sobie pomyśleliśmy, że może mielibyscie ochotę nas poznać...było by nam niezmiernie miło 😊

2630parka
2630parka VIP VF
Para () ·
4 lata temu

Dziewczynę zdecydowaną i realną

Zdjęcie profilowe
Szalonyr
3 lata temu

Spotkam się dzisiaj z Panią Parką na miłe chwile spędzone razem 😀😀😀😀

2630parka
2630parka VIP VF
Para () ·
2 lata temu

Dziewczynę chętnie poznamy 🔺🔺🔺😈😈😈

Poeebani
Poeebani VIP
Para () ·
2 miesiące temu

Szukamy chętnej koleżanki do trójkąta, dodatkowo w białej atmosferze 🫢🤫😈 Mamy lokum, zapewnimy wszystko co trzeba. Gwarantujemy dobrą zabawę 😈😈

Zdjęcie profilowe
My9090
2 miesiące temu

Szukamy seksownej Pani do Trójkąta 😋

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem