Mini Zbiornik
napalony88waw
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Chciałbym spróbować smaku zabawy w 3kącie z niedoświadczoną, dyskretną parą. Jeśli jesteście zainteresowani czekam na priv.

Zdjęcie profilowe
gestapo0101
9 lat temu

Bydgoszcz zapraszamy

Zdjęcie profilowe
gestapo0101
9 lat temu

Bydgoszcz zapraszamy

dociekliwi
Para () ·
9 lat temu

polnocna wlkp ;)

Zdjęcie profilowe
niceintouch
6 lat temu

Wymieniliśmy się telefonami i tak oto umówiliśmy się na sobotę. Spotkaliśmy się na kawie. Okazali się się miłą parą. Wszyscy byli troszkę nieśmiali, ale bardzo podnieceni całą sytuacją. Ona w pewnym momencie złapała mnie za krocze, i zapytała, czy chce poczuć jej gorącą cipkę. Włożyłem rękę pomiędzy jej nogi - miała na sobie taką obcisłą czarną mini. Kutas staną mi w ciągu sekundy. Rozpięła mi rozporek, złapała go całą dłonią i zapytała czy dam się do nich zaprosić, bo chce poczuć, jak smakuje moje nasienie. Odpowiedziałem z uśmiechem "możemy już iść"
Weszliśmy do jej mieszkania, napiliśmy się po kieliszku wina i wtedy ona mówi do męża: - "Patrz, jak profesjonalnie zajmę się naszym gościem..."
Zaczęła tańczyć i powolutku się rozbierać. Zsunęła swoja bluzeczkę i pieściła swoje piersi przez stanik. Bardzo zmysłowo poruszała przy tym swoimi pełnymi biodrami. Oblizywała paluszek i nawet nie wiedziałem, kiedy rozpięła swoją mini. Zsunęła ją Tańczyła tak zmysłowo, że nie mogłem wytrzymać,. Kutas nie mieścił mi się w spodniach. Zanurzyła swój paluszek w majteczkach i polizała go. Podeszła do mnie i kazała dotknąć jej piersi... ściągnęła mi sweter z koszulką, dotykała coraz niżej. Kiedy rozsunęła rozporek, moja pała wystrzeliła przed jej usta... złapała delikatnie swoją ciepłą dłonią i pocałowała moje jaja... Mówi do męża - chodź tu, chcę dwa... Kiedy już byliśmy całkiem nadzy ona trzymała nasze kutasy i lizała na zmianę nasze jaja. Nabrzmiałe jak nigdy. Zdjęła majtki mówiąc : - Chodźcie tu zerżnijcie mnie... W tym momencie myślałem, że zwariuje z podniecenia.
Jej mąż wszedł w nią powoli, kiedy trzymała mnie mocno za jaja i lizała kutasa.. robiła to tak zachłannie i namiętnie... Po chwil on spuścił się w nią a ona zaczęła wić się z rozkoszy i drżącym głosem mówi: wsadź mi kutasa do gardła... po chwili spuściłem się tak ogromną porcją spermy, że nie zdążyła jej połykać...
Widziałem, jak jego sperma wycieka z cipki, a moja z jej ust, na jej jędrne piersi. Kutas ciągle mi stał i nie tylko ja byłem tak podniecony.. Dziewczyna również ciągle miała ochotę. Zaczęła lizać mi penisa , pieściła mnie po całym ciele. Po chwili kazała wejść w nią od tyłu. Wsunąłem gorącego kutasa w jej soczystą cipę po same jaja, a Ona za każdym pchnięciem jęczała z rozkoszy. Jej mąż w tym czasie drugi raz zalał jej buzię spermą, a ja po chwili zalałem jej wnętrze... nie przestawałem, aż sperma wypływała jej cipki i spływała po moich jajach...

Poszliśmy pod prysznic, podczas którego masowaliśmy obydwaj jej szyję, piersi, tyłek... wsuwałem palce do jej cipki, całowałem jej szyję... Nasmarowaliśmy ją oliwką... a Ona nas.
Powiedziała do męża : Chcę się z nim kochać tak, abyś tego nie widział, a tylko słyszał. Zobaczysz, jak to działa na wyobraźnie ;)
Zniknęliśmy za drzwiami sąsiedniego pokoju. Kochaliśmy się kilkanaście minut- a On słyszał jęki rozkoszy, trzaski łóżka i jej słowa "o k... TAK".

Chwile rozmawialiśmy ze sobą. Jej mąż oczywiście nie wytrzymał i przyszedł, wszedł w jej cipkę, razem ze mną.
...
Kiedy skończyliśmy zapadał już wieczór. Widziałem spermę na jej piersiach, w jej włosach i jak ciekła po jej udach. Jej nabrzmiałe wargi i sutki. Wyglądała jak dzika kotka, która właśnie stoczyła jakąś małą wojnę.
Rozstaliśmy się...
Wszyscy chyba zastanawiali się co robiliśmy.... ale po chwili wiedzieliśmy, z chcemy raz jeszcze. Umówiliśmy się na kolejne spotkanie.

Zdjęcie profilowe
shingo222
5 lat temu

światna opowieść :) super

miksa44
miksa44 VIP
Mężczyzna () ·
miesiąc temu

Szukam pary

andmen
andmen VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Jakaś Para z warszawy?

twin33
Para () ·
9 lat temu

hej Znajdzie się Pani do 3-kąta? To nasz pierwszy raz

miksa44
miksa44 VIP
Mężczyzna () ·
miesiąc temu

Singiel szuka fajnej pary

dobbeltseng
Para () ·
9 lat temu

Szczeci i okolice, szukamy Pani do 3-kąta.

Zdjęcie profilowe
ychor
9 lat temu

bardzo chetnie sprubuje jak to jest w trojkacie z para,wielkopolska

Zdjęcie profilowe
dyskretniwlkp
9 lat temu

Jakaś pani z wielkopolski?

marcinekk280
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Jest chętna para zaprosić młodego chłopaka do siebie z okolic bielska. Real

podkarpaciak291
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Ja chętnie dołączę do pary jako cichy obserwator Podkarpacie

dominatorZdunia
Mężczyzna () ·
9 lat temu

dołączę do pary z łódzkiego i okolic pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
zwariowani1857
9 lat temu

łatwiej znalesc do czworokąta ;) do trojkata szukamy i szukamy...

para423
para423 VIP
Para () ·
9 lat temu

Bo parzyście jest zawsze lepiej! Aczkolwiek wcale nie łatwiej!!
;-)))

podkarpaciak291
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Zwariowani1857 może zainteresuje Was moja propozycja :)

Zdjęcie profilowe
bombastik0913
9 lat temu

chętna para na 3 dziś

napalony88waw
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Ktoś może chętny spróbować?...priv

Zdjęcie profilowe
AssFingering
8 lat temu

Uległy, nie mający jeszcze doświadczenia w układach, dla dominującej pary.

Zdjęcie profilowe
AssFingering
8 lat temu

Uległy, nie mający jeszcze doświadczenia w układach x3, dla dominującej pary.

Zdjęcie profilowe
dyskretny026
8 lat temu

Chciałbym spróbować smaku zabawy w 3kącie z dyskretną parą. Jeśli jesteście zainteresowani czekam na priv.

pysiaczkikrk
Para () ·
8 lat temu

Szukamy pana z Krakowa lub okolic na pierwszy raz w trójkącie

parka2014wawa
Para () ·
8 lat temu

szukamy pani na pierwszy 3kąt ;)

piotruxxx1
Mężczyzna () ·
8 lat temu

ja też chciałbym spróbować w trójkącie bo narazie się nie udało posmakować tego rodzaju sexu :(

niunius85
Para () ·
8 lat temu

Szuamy Pani do Trojkata,nasz pierwszy raz,na stale :)

Zdjęcie profilowe
parahj
8 lat temu

My ostatnio tez rozważamy takie spotkanie trojkata z Panem. Ktoś moze ma fajna propozycje na zorganizowanie takiej zabawy, jestesmy zainteresowani. Pozdrawiamy

Zdjęcie profilowe
milusi30
8 lat temu

parahj jam mam fajna propozycje ale na priv

piotruxxx1
Mężczyzna () ·
8 lat temu

bede w kolobrzegu od 18 lipca to mozemy cos pomyslec jesli jestescie chetni

kolartur
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Jakaś chętna para z okolic Katowic ? :) Mobilny, Dyskretny, Dyspozycyjny :)

para3130
para3130 VIP
Para () ·
8 lat temu

chcemy sprubowac

Zdjęcie profilowe
zwariowani1857
8 lat temu

tez myslimy o jakims trojkacie najlepiej z pania propozycje piv;)

para3130
para3130 VIP
Para () ·
8 lat temu

Szuamy Pani do Trojkata priv ale tu takich brak wiec morze pan

Destyl86
Mężczyzna () ·
8 lat temu

poznań zaprasza na pierwszy raz :)

Zdjęcie profilowe
Wargim
8 lat temu

Poznam fajną realną parę do miłej zabawy, która wprowadzi mnie w świat trójkąta

Zdjęcie profilowe
kate71
8 lat temu

Szukamy kobiety do trójkąta. Małopolska.

parka2633parka
Para () ·
8 lat temu

mamy plany spotkania sie w większym gronie jak 1k 1m
tylko nie mamy jeszcze odwagi może jakieś porady od tych co już przeżyli przygode w większym gronie piszcie pozdrawiamy Magda Paweł

para3130
para3130 VIP
Para () ·
8 lat temu

mamy plany na sex w wieszym gronie

Mirabelka37
Mirabelka37 VIP VF
Kobieta () ·
8 lat temu

Nabieram coraz większą ochotę na trójkącik :))

Zdjęcie profilowe
paraJejJej
8 lat temu

szukam chętnej kobiet do wspólnej zabawy w trójkącie okolice Opola Gliwic Raciborza :*

Boring13
Mężczyzna () ·
8 lat temu

...a mi się marzy żeby spróbować z jakoś sympatyczną parą...

parka2014wawa
Para () ·
8 lat temu

a my szukamy pani :) prv...

truskawkiCK
truskawkiCK VIP VF
Para () ·
8 lat temu

My też chętni na panią ;)

Zdjęcie profilowe
SexyCouplexx
8 lat temu

My też się zapisujemy :-)też jesteśmy chętni :-)

Zdjęcie profilowe
sonner
8 lat temu

poznam parę....

Zdjęcie profilowe
elaimieciu
8 lat temu

witamy również szukamy do trójkąta pana

Zdjęcie profilowe
LuzNy_Paw
8 lat temu

Wrocław, chętnie poznam parę. Może wyjdzie z tego fajna znajomość.

Zdjęcie profilowe
CuckoldFans
8 lat temu

Hej ;)

Zdjęcie profilowe
opalonyy30
8 lat temu

Przez 6 lat spotykałem się z jedną parą i sex grupowy to coś wspaniałego. Teraz Szukam nowej stałej parki...

niunius85
Para () ·
8 lat temu

My szukamy Pani do trojkata,na dłuzszy czas juz okolo 2 lat ciezko znalesc ale moze jest tu jakas pani chetna by do nas dolaczyc :)

Zdjęcie profilowe
kurdetoja660
8 lat temu

A może my znajdziemy do trójkąta realnie

Zdjęcie profilowe
On_227_LBN
8 lat temu

chciał bym spróbować układu 2m + 1k najlepiej z kimś kto już to odkrył:)
jestem mobilny /w granicach rozsądku - np. do Gdańska nie Pojadę raczej specjalnie:P )


p.s.
za małolata były takie próby ale żeby coś z tego ekstra było - no niestety.. cała trójka robiła to 1szy raz i było jak było :P

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem