Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
kobietazpenisem
13 lat temu

jesli masz ochote na cos zupelnie nowego ta oferta jest dla ciebie... spotkania sa tylko i wylacznie sponsorowane wiecej na moim profilu... wszelkie informacje udzielam telefonicznie pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
sweete
13 lat temu

szukamy takowej Pani ale nie za kase:(

Zdjęcie profilowe
Krystyn
13 lat temu

mam nadzieję, że prostytucja na tej grupie nie jest mile widziana;/

Zdjęcie profilowe
kobietazpenisem
13 lat temu

to szukajcie moze wam sie uda chodz watpie ;)

Zdjęcie profilowe
kobietazpenisem
13 lat temu

krystyn nie rob smietnika jesli nie jestes zaintersowany nie pisz glupich postow

Zdjęcie profilowe
Krystyn
13 lat temu

no faktycznie, przepraszam .... mój był głupi ... Twój za to jak można określić?? a może warto pomyśleć o normalnej pracy ;/

Zdjęcie profilowe
kobietazpenisem
13 lat temu

po co dodajesz sie do takich grup jak pod kazdym ogloszeniem krytykujesz ludzi widocznie nic innego nie masz do roboty

Zdjęcie profilowe
Krystyn
13 lat temu

nie krytykuję ludzi a jedynie głupotę a to spora różnica

Zdjęcie profilowe
kobietazpenisem
13 lat temu

kazdy robi to na co ma ochote widac nie umiesz tego pojac a to portal taki a nie inny o tematyce erotycznej dla nich twoje zachowanie moze byc glupie moze poprostu pomyliles zbiornik z nasza klasa bo na to chyba wychodzi

Zdjęcie profilowe
spec_25
13 lat temu

to to nie jest nasza klasa???? o kutwa... a ja chciałem fotki wrzucić z mojej wycieczki do Dubaju i nowego domu pod miastem... :/

Zdjęcie profilowe
kobietazpenisem
13 lat temu

fajnie miec 2 konta :)

Zdjęcie profilowe
Krystyn
13 lat temu

ojje, ależ się wysiliłaś .... ile to już razy czytałem ten kiepski tekst o naszej klasie ... nic nowego nie dałaś rady wymyślić?
I masz racje, zbiornik to portal erotyczny, całkowicie się z tym zgadzam. Ale nie oznacza, że jest to burdel. To dwie zupełnie inne sprawy. nie musimy tu tolerować i przyklaskiwać kurewstwu. łapiesz?
I na przyszłość mała prośba. Pisz proszę tak aby dało się ten bełkot zrozumieć. Wiesz ortografia, interpunkcja. To może trudne ale bardzo ułatwia zrozumienie słowa pisanego. Polecam się podszkolić w tej dziedzinie.

Zdjęcie profilowe
spec_25
13 lat temu

a jakie masz drugie? kobietazbroda?

Zdjęcie profilowe
Krystyn
13 lat temu

a kto ma dwa konta???
Specek czytałeś? chyba jesteśmy jednością ;)

Zdjęcie profilowe
Krystyn
13 lat temu

myślę, ze drugie to raczej facetzcyckami ;)

Zdjęcie profilowe
spec_25
13 lat temu

no widzę właśnie :D chyba, że jest jeszcze kobietazbroda :D

Zdjęcie profilowe
kobietazpenisem
13 lat temu

spec_25 i krystyn to ta sama osoba nawet pisza identycznie :) zal zal zal a jak nie znasz pojec to twoj problem masz sie za takiego wyedukowanego i inteligetnego ze dales sobie prawo gnojenia innych :) zalosny jestes ;0 SPEC_25 to jak widac twoj wymyslony przyjaciel :)

Zdjęcie profilowe
spec_25
13 lat temu

o kurwa, hahahahahahahahahaha :D

Zdjęcie profilowe
Krystyn
13 lat temu

O cholera. Mam rozdwojenie jaźni ... cały czas wydawało mi się, że jestem wyjątkowy ... ale dziękuję że wyjaśniłaś (czy wyjaśniłeś) mi o co chodzi. Brawo... ale kiepski z Ciebie detektyw i wystarczy nieco pomyśleć aby zauważyć jak bardzo się mylisz ... no ale myślenie nie dla wszystkich jak widać ;/
Cieszę się jednak, że moje uwagi przynoszą skutek i zaczynasz pisać po polsku. Może jeszcze nie w pełni ale robisz postępy. Może jeszcze kilka dni i zrezygnujesz z kurwienia się. Powodzenia życzę

Zdjęcie profilowe
spec_25
13 lat temu

hahahahahahahahaha :D

miklosz
Mężczyzna () ·
13 lat temu

Przebijam ofertę!
Za połowę ceny oferuję krowę z byczym koˈxones :D

Chłopaki nie ociągać się! Pisać na priv ;))

Zdjęcie profilowe
kobietazpenisem
13 lat temu

przykro mi ale z osobami bez weryfikacji dyskutowac nie bede :) poki co jestes dla mnie persona nongrata :) zyj sobie dalej w swiecie neostrady :) razem ze swoim wymyslonym kolega :)a jesli chodzi o brak mózgu :) widac odrazu u ciebie..:) bo normalni ludzie nie wpisuja sie w tematach ktore ich nie dotycza i nie interesuja a tu widac jest odwrotnie..normalni ludzie zajmuja sie soba i swoim zyciem...no ale widocznie twoje jest malo ciekawe dlatego masz az tyle do powiedzenia na temat innych moze powinienes zostac ciocia dobra rada.... z reszta nie chce mi sie ciebie czytac:) jedyne co ci pozostalo to"popisac sobie":)

miklosz
Mężczyzna () ·
13 lat temu

Odpisze Ci tylko raz, koło prawdziwego chuja mi to lata :D

Zdjęcie profilowe
Krystyn
13 lat temu

no i zostałem wręcz zmiażdżony taką wypowiedzą ... gdy brak argumentów do konstruktywnej dyskusji najlepiej rzucić kilka kłamstw i udając obrażanie sie szybko uciec .... no ale czego spodziewać się po osobie, która sprzedaje własne ciało i godność ... to jest dopiero ciekawe życie ;/

miklosz
Mężczyzna () ·
13 lat temu

Choć Kryśka opijemy się, bo co nam zostało.....:(

Zdjęcie profilowe
Krystyn
13 lat temu

miklosz ale nie wiem czy to się uda bo może Ty też jesteś moim klonem (albo ja Twoim) ale spróbujmy osuszyć jakaś butelkę ;)

Zdjęcie profilowe
spec_25
13 lat temu

kutwa chłopaki, czemu jesteście mną a ja jestem Wami? ja tu myślałem, że sam w mieszkaniu siedzę a okazuje się, że koło mnie i Krystek i pewnie zaraz Miklosz się pojawi :D może jakieś egzorcyzmy sobie zafundujemy? Nie chcę Was w sobie, mimo, że Was lubię :D wolałbym być w jakiejś pannie, niż w Was :P

Zdjęcie profilowe
Krystyn
13 lat temu

Spec wierz mi, że ja wcale nie chcę Cię w sobie ;P

miklosz
Mężczyzna () ·
13 lat temu

Rany Julek, Czarny Olek,
a może tak naprawdę jesteśmy kobietą, ale z 3 penisami? :P

Zdjęcie profilowe
Krystyn
13 lat temu

ale jaja ale jajaj
to coś rozesłało wici po swoich znajomych i teraz włażą na mój profil i obniżają mi wiarygodność. ależ to dojrzałe zachowanie ... widać, ze swój rozwój zakończył/a/o na podstawówce;/

Zdjęcie profilowe
Krystyn
13 lat temu

zresztą ... takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego:))

Zdjęcie profilowe
spec_25
13 lat temu

hah dokładnie mój klonie :D

miklosz
Mężczyzna () ·
13 lat temu

Ty romantyk jesteś , tak ładnie do mnie, do siebie się zwracasz :P

Zdjęcie profilowe
on35ona37
13 lat temu

przecież ją z każdego burdelu w Polsce wyrzucają to szuka naiwniaków, kiedyś nawet po czacie na interii łaziło to coś. 500zl no ja pierdole to nie jest portal ofert towarzyskich za kasę

Zdjęcie profilowe
Krystyn
13 lat temu

500zł? no to niezłe przegięcie ... a w cyrku próbowałeś/łaś/łoś??
on35ona37 ale nie piszcie takich rzeczy bo okaże się, że Wy też pomyliliście zbiornik z nk ;)

Zdjęcie profilowe
latawce
13 lat temu

500zl to mozna miec dwie naraz haha :):):)

pela1234
Mężczyzna () ·
13 lat temu

ale z tego czegos szmata

pela1234
Mężczyzna () ·
13 lat temu

sluchaj ono bo niewiem jak pisac do ciebie ODPIERDOL SIE!!!

Zdjęcie profilowe
Krystyn
13 lat temu

pela proszę bez przekleństw ...

Zdjęcie profilowe
kobietazpenisem
13 lat temu

pela lepiej zobacz jak wygladaja damskie gacie na twoich jajach nieogolonych

pieszczoch1977
Mężczyzna () ·
13 lat temu

Zalecam więcej szacunku i jeżeli komuś nie po drodze z kobietą z penisem to niech idzie inną drogą. Każdy ma jakiegos bzika, każdy jakieś hobby ma !

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem