Mini Zbiornik
wysoki_198
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Temat juz poruszony na forum wroclawia ;)Zaczyna sie robic cieplutko ;) a wiec moznaby bylo zorganizowac jakis wspolny plenerek np. Nad odra daleko od miasta przy piwku i "kielbasce" :p ;) ja moge zabrac 4 osoby do swojego auta z okolic olesnicy wroclawia bez problemu, reszta by jakos dojechala. Czytalem juz na wielu forach o organizacji takiego typu imprez ale zazwyczaj nic z tego nie wypalilo, a ja zamierzam sie tym dobrze zajac i sprobowac to dograc do konca ;) czekam na odzew szczegolnie par i singielek gdyz jak wiadomo singli nie brakuje, czas i miejsce spotkania ustalimy. Mysle ze takie spotkane byloby calkiem fajne i nie skknczyloby sie tylko na jednym razie :) a wiec czekam na zgloszenia, jesli jakas parka lub singielka bedzie chetna a nie chce sie ujawniac na forum ze wzgledu na meczace wiadomosci od singli, prosze o priv. Licze na was !!!

Zdjęcie profilowe
mily38
8 lat temu

Dobry pomysł. Jesteśmy za

wysoki_198
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Porozsylajcie informacje po swoich znajomych :) chec zglosily juz 3 parki i 2 singielki :)

Zdjęcie profilowe
mily38
8 lat temu

Jak będzie za dużo ludzi to będzie tłok i wieeelka impreza zwracajaca uwagę

amdrzejs
Mężczyzna () ·
8 lat temu

więcej ludzi większa zabawa jestem za

LiveYourLifeBitch
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Dawałem ogłoszenie o wspólnym wyjściu zapoznawczym na kawę/piwo gdzieś w Rynku - nawet jedna osoba nie napisała. Teraz nagle chętni ;))

"jesli jakas parka lub singielka bedzie chetna a nie chce sie ujawniac na forum ze wzgledu na meczace wiadomosci od singli, prosze o priv" - a to można skwitować tylko śmiechem.

wysoki_198
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Dlaczego? Tak mowisz ? ;)

Zdjęcie profilowe
Hedonista__86
8 lat temu

Bo takich prob bylo duzo i koncza sie fiaskiem...

wysoki_198
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Jezeli nie bedzie odzewu to pogodze sie z porazka ale jak narazie walczymy
http://zbiornik.com/group/299/forum/thread/544797/
tutaj jest wieksze poruszenie w temacie ;)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem