Mini Zbiornik
bial85
bial85 VIP VF
Para () ·
11 lat temu

Witamy. Szukamy miejsca i chętnych na wspólne opalanie na ten weekend-piątek,sobota. Fajnie by było jakby znalazł by się jeszcze kawałek wody :)
Czekamy na propozycje :)

Zdjęcie profilowe
modzi9086
11 lat temu

Kiedys było miejsce nad jeziorem nie daleko Stańczyk. Własnie w natępny weekend tam bedziemy i zobaczymy czy da się tam jeszcze poopalać nago :)

lilou4u
lilou4u VIP VF
Kobieta () ·
11 lat temu

też chętnie wybrałabym się w takie miejsce..
tylko może piszmy już sobie konkretne info na priv;)

Zdjęcie profilowe
modzi9086
11 lat temu

lilou4u tak trzba pisac ale nie wiemy czy jeszcze ta plaza a bardziej brzeg dobrego znajomego jest dostepny na tego typu opalanie

Zdjęcie profilowe
Kuleczka_31
11 lat temu

;)

Zdjęcie profilowe
Kuleczka_31
11 lat temu

Kochani jestem jak najbardziej ZA:)Kiedyś czytałam,że koło Jurowców takie miejsce istnieje

Zdjęcie profilowe
albertiza
11 lat temu

Jak jest takie miejsce jest to my jesteśmy chętni na taki wypoczynek nawet w takiej paczce jak na popijawie

2123fm
2123fm VIP VF
Para () ·
11 lat temu

My też chętnie się dołączymy.

Zdjęcie profilowe
oni_pana
11 lat temu

Wszyscy się dołączą tylko najgorzej,że nie wiedzą gdzie się spotkać.Nie ma i raczej nie było w okolicach Białegostoku miejsc, gdzie spotykali się miłośnicy swobodnego opalania.Jakieś stawy dojlidzkie, okolice Jurowiec-Wszystko to po części prawda ale tam opalali się ludzie niewiele mający wspólnego z naturyzmem. Nie ma takich oficjalnych miejsc wokół naszego miasta. Ostatnio czasami mignie goła dooopa w okolicach Pólka lub dawnego Trampu nad rzeką Supraśl i to wszystko czym dysponuje nasza okolica.Wszystkie inne miejsca są dzikie i dla indywidualnych nagusów. Miedzy bajki należy włożyć opinie o nagich plażach,przecież nagie opalanie nad wodą nie musi urosnąć do miana plażowania;)))Jedyne sensowne rozwiązanie to upatrzyć sobie dzikie zakole rzeki i tam .......a nie ma co liczyć na plaże czy miejsca z prawdziwego zdarzenia.Pozdrawiamy

Zdjęcie profilowe
papay76
11 lat temu

Warszawa Wał Miedzyszynski proponuje-konkretne i warte uwagi. Miejsce

Zdjęcie profilowe
my_73
11 lat temu

powtorzymy sie.......
zajebista propozycja!!!! 200 km napierdzielac w jedna strone by sie poopalac, a przy okazji napasc oczy napalenca.....

Zdjęcie profilowe
papay76
11 lat temu

Powtorze rowniez-proponuje odrobine skromnosci-licyc na to ze bedziecie pozerani wzrokiem na takiej plazy jest pewnym nieporozumieniem.Takie podejscie rzeczywiscie moze byc przeszkoda w wybranie sie na naga plaze...

Zdjęcie profilowe
oni_pana
11 lat temu

Nagie opalanie na Podlasiu i Wał Miedzeszyński.....faktycznie nasz region...rzut ,,capkom" jak nie patrzeć .To my dorzucimy jeszcze Piaski koło Krynicy,Kryspinów i inne takie i temat w pisssdu rozmył się jak praktycznie wszystko na tym portalu.

Zdjęcie profilowe
papay76
11 lat temu

Zaproponujcie wlasny temat "nie do rozmycia" zamiast marudzic.Krytykuj podajac wlasne rozwiazanie.

Zdjęcie profilowe
oni_pana
11 lat temu

Czytaj ze zrozumieniem poprzednie wpisy przegryzając szpinakiem :)))

darek445
Mężczyzna () ·
11 lat temu

Trzeba spróbować na zalewie w Kleszczelach

EWMI11
EWMI11 VIP VF
Para () ·
11 lat temu

A moze ktos dobrze zna okolice Siemionowki. Moze tam jest gdzies ustronne miejsce. Moze to nie jest tak blisko Bialegostoku, ale az tak, masakrycznie daleko nie jest.

darek445
Mężczyzna () ·
11 lat temu

Nie mam zielonego pojęcia

darek445
Mężczyzna () ·
11 lat temu

Czyli temat umarł śmiercią naturalną

malz7980
malz7980 VIP VF
Para () ·
11 lat temu

Jak tu sie opalać.

malz7980
malz7980 VIP VF
Para () ·
11 lat temu

:) może piknik ,

Zdjęcie profilowe
ewa_i_adam
11 lat temu

na opalanie chyba za zimno ;-))

malz7980
malz7980 VIP VF
Para () ·
11 lat temu

to prawda , deszczyk za oknem pada :),

darek445
Mężczyzna () ·
11 lat temu

A więc nie ma problemów może być piknik co proponujecie i gdzie

darek445
Mężczyzna () ·
11 lat temu

Jak by była taka potrzeba to mogę spokojnie podstawić busa do zabrania chętnych ale potrzebny będzie kierowca ponieważ ja jestem po imprezie i raczej prowadzic nie mogę.
Jeżeli znajdą się chętni to proszę o tele 536901703

Zdjęcie profilowe
wyspa100wyspa100
11 lat temu

darek wyluzuj ;) najpierw trzeba wyłączyć zraszacze tam u góry :)

darek445
Mężczyzna () ·
11 lat temu

ok jak widzę to lepiej się tutaj nie odzywać pozdrawiam miłego dnia życzę a o zraszacze się nie muszę martwić ha ha ha chciałem tylko dobrze nic więcej.
Ale nic na siłę

bial85
bial85 VIP VF
Para () ·
11 lat temu

A co to tacy cisnieniowi ludzie na podlasiu?
Chyba jeszcze nie wszyscy wiedza ze tu sie nie da cos zorganizowac z dnia na dzien i trzeba wlozyc duzo staran w to

Zdjęcie profilowe
ewa_i_adam
11 lat temu

taka natura, mieszanka różnych kultur, ale przynajmniej iskrzy coś...:-)
darek445: czy uważasz, że spotkanie ze skacowanym facetem, to kusząca perspektywa?...:-)

darek445
Mężczyzna () ·
11 lat temu

Jeżeli po wypiciu piwa ktoś ma być skacowany to oj oj po prostu mam taką naturę że nie ważne czy to jest piwo czy pół nie wsiadam za stery i tyle.

bial85
bial85 VIP VF
Para () ·
11 lat temu

Dobra, nie ma tematu.

Ookami1979
Mężczyzna () ·
11 lat temu

Hehe, tak sobie czytam i czytam i nie mogę pojąć, że nadal jest jak jest. Bial85, jak dobrze stwierdziliście - nie da się nic tu osiągnąć konkretnego w ciągu kilku dni. Ba, czasem i miesiąc to za mało, jak już zdążyliśmy się zorientować, prawda? Kurde, tęksnie za Wami, troszkę, ale tęsknię. Trzeba będzie coś zorganizować jak przyjadę na urlopik (jeśli dadzą). Nie wiem tylko kiedy to nastąpi :( Wracając jednak do tematu - ludzie, rzucajcie pomysłami, nie bójcie się krytyki, najlepiej konstruktywnej, ale o tą czasem rzadko. Bez spinania się, na spokojnie i nie planujcie takich rzeczy wyłącznie poprzez forum - najlepiej zorganizować spotkanie w jakimś neutralnym miejscu i obgadać całą sprawę a następnie jakieś konkrety przedstawić tu. Tyle i pamiętajcie, dla chcącego nic trudnego ;)

Zdjęcie profilowe
para6768
11 lat temu

Czy ktoś ma jakieś miejsce do opalania nago w okolicach Białegostoku

Zdjęcie profilowe
catapilar
11 lat temu

chociaz juz prawie koniec lata ale jezeli jest ktos zainteresowany to znam ustronne miejsce nad stawem pare km od b-stoku obok jest polanka na ktorej mozna sie poopalac sam czasami tam jezdze

Zdjęcie profilowe
mariola123
11 lat temu

Ja nie wiem po co marudzic. Dupska w auto i po okolicy pojezdzic i cos sie znajdzie a to kazdy dopytuje sie o miejsce takie chyba ze drogowskazy z kosmOsu widac: TU JEST NAGIE OPALANIE:-)

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
11 lat temu

Co prawda to prawda. Popieram w 100 proc

zdecydowany1984
Mężczyzna () ·
11 lat temu

a może w najbliższy weekend jakas ustawka (przyjmując, że pogoda dopisze). Tydzień temu byliśmy z narzeczoną na małej plaży naturystycznej pod Kazimierzem Dolnym i przekonaliśmy się, że nie trzeba Dębek, żeby miło pogolasować na słońcu. Jak by coś takiego znalazło się pod białym ... my się piszem:)

tom12r
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Panowie cypel Dojlidy to jest najlepsze miejsce na opalanie jakies 1300 metrów od asfaltówki,idąc piaskową drogą,dokładnie po drugiej stronie kompieliska Mosiru.Jest super cisza spokój

tom12r
Mężczyzna () ·
10 lat temu

*Kąpieliska

Zdjęcie profilowe
czarna_perla69
10 lat temu

I jak tam z opalaniem na podlasiu? Sex na plazy w aucie.... Mmmmm jak tam kochani wyglada sytuacja?

bial85
bial85 VIP VF
Para () ·
10 lat temu

Wygląda tak jak widać- nijak żeby nie powiedzieć że ch.....o.

Zdjęcie profilowe
real_young
10 lat temu

Ja opalalem sie na jurowcach za nadawka,drugi zjadl na lewo za dinozaurami. Jest tam duzo miejsca do opalania nago na łace,dojscie do rzeki ktora troche zarosla trzcina,ale jest maly pomost z ktorego mozna wejsc i poplywac.chociaz ja wole lezec na kocu i sie wygrzewac na sloncu,cisza i spokoj daleko od glownej drogi nikt nie zobaczy jak by ktos sie wstydzil ;)

PreDorian
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Ostatnio w czasie spaceru po Supraślu i okolicy wypatrzyłem idealne miejsce do opalania nago. Zapraszam osoby chętne na rekonesans miejsca na priv. Opinia kilku osób będzie lepsza niż tylko moja.

PreDorian
Mężczyzna () ·
10 lat temu

A jeżeli ktoś woli sam sprawdzić miejsce, to jest wskazane tutaj: http://goo.gl/maps/jlr5Y
Dojście od mostku wschodnią stroną zalewu.
Proste, cienkie linie to rowy melioracyjne. Słabo widoczne nieregularne linie to ścieżki.
Żeby dojść w to miejsce warto ubrać się w ciuchy zasłaniające dobrze ciało, bo ścieżka wzdłuż rzeki jest zarośnięta wysokimi zaroślami - ale do przejścia.

Zdjęcie profilowe
czarna_perla69
10 lat temu

Real to kiedy jedziemy razem na opalanko? ;)

garygary
Mężczyzna () ·
10 lat temu

jest dobre miejsce przy rzece w okolicy Leńc

Zdjęcie profilowe
real_young
10 lat temu

perelka moze w ten weekend jak pogoda dopisze

Zdjęcie profilowe
PlayTime
10 lat temu

Aby nie było pokrzyw to da sie żyć i z chaszczami;)

darek445
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Witam wszystkich wpadłem tak z ciekawości zobaczyć czy po kilku letnim wałkowaniu tematu udało się w końcu komuś umówić na nagie opalanko ??
Pozdrawiam

Dobrykontakt20
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Siemianówka ??? jest tam jakaś plaża nudystów???

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem