Mini Zbiornik
EWMI11
EWMI11 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Czyli jak to zbiornik nagrywa i pokazuje prywatne wystapienia ludzi na kamerkach
http://file-guide.com/user/zbiornik-archiver/track

Zdjęcie profilowe
Che007
9 lat temu

Tak odrobinkę z innej beczki:
"Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r (...) oświadczamy, że wszelkie prawa do publikowanych przez nas materiałów należą wyłącznie do nas i niniejszym nie udzielamy zgody na wykorzystywanie naszych materiałów do jakichkolwiek celów bez naszej zgody."

Ten oklepany tekst, ma w ogóle racje bytu?

Zdjęcie profilowe
niebezpieczne_zwiazki
9 lat temu

ma taki sam sens, jak umieszczenie na drzwiach mieszkania tabliczki w stylu : "to mieszkanie jest moją własnością i nie zgadzam się, na podstawie artykułu kodeksu karnego, na wynoszenie z niego wszelkich przedmiotów przez osoby postronne podczas mojej nieobecności..." :-)
a bardziej na serio... taką zgodę już wyraziłeś rejestrując konto i akceptując regulamin...

Zdjęcie profilowe
Che007
9 lat temu

"a bardziej na serio... taką zgodę już wyraziłeś rejestrując konto i akceptując regulamin..."
Tak właśnie i ja to widzę, choć regulaminu nie czytałem:)...zastanawia mnie, po co użytkownicy tego portalu umieszczają taki tekst.

Zdjęcie profilowe
niebezpieczne_zwiazki
9 lat temu

też nie czytali?... :-)

Zdjęcie profilowe
Che007
9 lat temu

...może i nawet czytali ale taki wpis sprawia, ze czują się bezpieczniej.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem