Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
pap2
9 lat temu

Siemka czy w bialymstoku mozna poznac realne kobiety ze zbiornika ??
komus sie udalo??

Zdjęcie profilowe
wicanders
9 lat temu

udało. udało

Zdjęcie profilowe
pap2
9 lat temu

parkom latwiej pewnie:)

Zdjęcie profilowe
wicanders
9 lat temu

nie do końca. miałam na myśli nas bo poznaliśmy się na zbiorniku i od jakiegoś czasu tworzymy parę :)

Zdjęcie profilowe
Che007
9 lat temu

Są, są kobiety realne na zbiorniku - i to jeszcze jakie kobiety:).
Podsumowując, takie pytanie nie powinno Ci nawet zakiełkować w głowie:)

Wiesz, tutaj samotny facet, to zgorzkniały, skostniały chłop, gdzie często zakola i brzusio odcisnęły piętno czasu.

Ty młody (zakładam, że przystojny:) to realne kobiety w realu powinieneś szukać.
Zamiast wydawać kasę na konto VIP tutaj, to byś sobie na imprezkę poszedł, gdzie każda potwora znajdzie swojego adoratora.
A teraz - DO BOJU I ZA OJCZYZNĘ:)

PS. Z tymi skostniałymi facetami to żartowałem tylko:)

Zdjęcie profilowe
veoxxx
9 lat temu

Bywa ciezko...czasami zaczynam sie przekonywać ze b-stok to dość Malo liberalne miasto..

Zdjęcie profilowe
puszystaa31
9 lat temu

Białystok to seksualne zadupie. Niestety mało realnych ludzi a konkretnych to już całkiem. Rozumiem, że nie każdy każdemu musi się podobać, nie każdy musi lubić co my lubimy ale stwierdzam, że u nas bardzo ciężko o konkret bez względy czy singli czy pary.

Zdjęcie profilowe
veoxxx
9 lat temu

Hehe dokladnie :))) masz racje puszysta...dlaczego ja Ciebie wcześniej nie spotkalem :)

Zdjęcie profilowe
Che007
9 lat temu

No tak, to ja tu się uwewnętrzniam, pomagam (bynajmniej staram się) młodszemu koledze pap2 ...a tu veoxxx korzysta. Co za ludzie, co za kraj he he.


Zdjęcie profilowe
pap2
9 lat temu

che007 danke :) ide na miasto chociaz na miescie tez latwo nie jest:)

Zdjęcie profilowe
Che007
9 lat temu

Nie dziękuj tylko "głowa do góry, klata do przodu, uśmiech i przeżyj dzień".

PS. ...a jak znajdziesz interesującą kobietę, zainteresowaną układem 2M+K to wiesz, do kogo masz się zgłosić!:)

Zdjęcie profilowe
oni_pana
9 lat temu

Taaaa był realny i się zmył :))))))Huczał huczał i się zadławił :))))

Zdjęcie profilowe
Che007
9 lat temu

Cholera jasna, i z trójkąta nici:)
Kto wie, może poznał realną i się ......zakochał :P.

Zdjęcie profilowe
oni_pana
9 lat temu

Najbliższe świniobicie w Zaściankach-śpiesz się...:)))))

Zdjęcie profilowe
Che007
9 lat temu

O co chodzi z świniobiciem? Nie bardzo załapałem...

Zdjęcie profilowe
wicanders
9 lat temu

hehe przejadł się realnością ;)

Zdjęcie profilowe
toomix
9 lat temu

tu nawet do ćwiczenia na siłce nikogo nie znajdziecie a co dopiero real
sex

Zdjęcie profilowe
Che007
9 lat temu

Nie umniejszając płci pięknej - z siłką, to chyba trochę za ambitnie wyzwanie :)

Zdjęcie profilowe
toomix
9 lat temu

Dobra siłka w dzisiejszych czasach to nie tylko zylaki i sztangi, szereg maszyn kardio typu bieżnie, rowerki,steprty, orbitreki itd

Zdjęcie profilowe
toomix
9 lat temu

no i podstawa basen, sauna jacuzi

Zdjęcie profilowe
Che007
9 lat temu

Tak, tak, ale Panie ponoć dla NAS chcą ładnie wyglądać ( ja się z tym akurat nie zgadzam) i siłownia chyba temu nie służy:)

Zdjęcie profilowe
toomix
9 lat temu

Masz rację Che007 bo w pewnym wieku kobieta żeby być piękną używa tylko pudru a nie zażywa sportu cyt."nie pomoże puder z róż kiedy gęba brzydka już, nie pomoże woda z Wisły kiedy jaja już obwisły" ;))

Zdjęcie profilowe
specsy
9 lat temu

Jak Was czytam Panowie to ręce mi opadają. Tylko proszę nie poście o wyjaśnienie.

Zdjęcie profilowe
Che007
9 lat temu

Jak TYLKO ręce opadają, to nie ma jeszcze powodów do paniki:)

...phi, a co tu wyjaśniać - cham i prostak (piszę o sobie).

Zdjęcie profilowe
toomix
9 lat temu

Che007 ty stań w lusterku się przyjżyj na swoją sylwetkę i zastanów się czy tak wygląda facet czy zając po ciężkiej zimie a za chama i prostaka to mogę Ci jedynie twarz zliftingować

Zdjęcie profilowe
Che007
9 lat temu

toomix, chcesz mi zmieniać rysy twarzy, że nazwałem siebie chamem i prostakiem???

Zdjęcie profilowe
toomix
9 lat temu

ooo proszę zrozumiał

Zdjęcie profilowe
toomix
9 lat temu

nie ładnie jest kogoś nazywać tak brzydko a co dopiero siebie dlatego bym ci dał raz na otrzeżwienie ;)) chłopie na poniżaj siebie i nie daj by cię inni poniżali

Zdjęcie profilowe
toomix
9 lat temu

Poznam konkretną mężatkę która będzie jak bezinteresowny przyjaciel który pójdzie za mną w ogień, przytuli, porozmawia może coś jeszcze.Ja 37l, żonaty, niezależny finansowo, mobilny, podobno przystojny, dobrze zbudowany, uprawiający nałogowo sport facet.Cenię szczerość, dyskrecję. Zapraszam, piszcie Panie będące w związku a jednak poza nim z pewnością można stworzyć razem coś co innym nie zaszkodzi a nam pomoże, życie jest krótkie więc po co je marnować.Nie płacę za przyjazń lecz ją odwzajemniam razy dwa.

Zdjęcie profilowe
rtwrqt
9 lat temu

spotkam się dziś z kobietą

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem