Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
toomix
9 lat temu

W naszym pięknym mieście żonaty mężczyzna nie ma racji sexu bez zoobowiązań lub dyskretnej przyjażni z mężatką takie to wszystko święte że aż strach. Zapraszam mamuśki..... nie koniecznie do sexu lecz do zwykłych pogaduszek spędzenia czasu w jakuzi, saunie cze basenie.

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

pechowiec ???????????

Zdjęcie profilowe
toomix
9 lat temu

To nie pech lecz szara prawda Polski C tutaj jeżeli chcesz coś zrobić to ooooo......ludzie bez uśmiechu zgarbieni , bez życia

alzb
alzb VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Jeśli uważasz , że określenie ,,mamuśki " może kogokolwiek zachęcić do spotkania z Tobą , nawet nie na sex , jak to określiłeś , to jesteś w błędzie . ,,Mamą" to ja jestem dla swoich dzieci . Tu jestem kobietą . Jakieś pozostałości po kompleksie Edypa ?

Zdjęcie profilowe
toomix
9 lat temu

alzb Ty to już chyba kwalifikujesz się pod Babunię więc nie obrażaj się na "mamuśkę"

alzb
alzb VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Nie obrażam się . Bo ani w ,,mamuśce" , ani w ,,babci " nie ma niczego obrażliwego . Wręcz przeciwnie . Chciałam Ci tylko zwrócić uwagę , że w ten sposób nie zachęcasz do spotkania . Ale widzę , że niepotrzebnie . Właśnie wystawiłeś sobie świadectwo .

Zdjęcie profilowe
toomix
9 lat temu

Buzialki Ala

Zdjęcie profilowe
Kociokocio
9 lat temu

Jest trudniej z poznaniem kogoś lecz nie beznadziejnie. Sorki, miasto nieduże, dookoła wioski z moralnymi zasadami ....ale kto szuka ten znajdzie. Pozdrawiam :)

Zdjęcie profilowe
Kociokocio
9 lat temu

A z mamuśką to licz się skarbie....;)

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

toomix masz problemy to ruszaj w świat szeroki

Zdjęcie profilowe
toomix
9 lat temu

Ja w słowie mamuśka nie widzę nic złego wręcz przeciwnie, jak usłyszałem takie określenie oburzyłem się ale osoba kobieta którą tak nazwano wyjaśniła mi że jest ok MAMUŚKA= KOBIETA DOJRZAŁA, MĘŻATKA,USTABILIZOWANA EMOCJONALNIE. Nigdy nie spotkałem się z formą obrazy pod względem słowa MAMUŚKA, rozumiem że nie każda pani jest dojrzała jest mężatką,ustabilizowana emocjonalnie i ma dzieci.Ramzes a co do mojej migracji to chyba by mi się w głowie przewróciło nie do końca jestem ułomkiem damy radę.

Zdjęcie profilowe
toomix
9 lat temu

Kociokocio proszę nie mów do mnie skarbie bo jeszcze się zakocham ;))

Dyspozycyjni
Dyspozycyjni VIP VF
Para () ·
9 lat temu

fakt, nasze miasto i okolice to na tyle specyficzny region, że gdzie nie ruszysz się, tam spotykasz znajomych- a niektórym faktycznie może być to uciążliwe w poszukiwaniu i spotykaniu się jeśli chodzi o dyskrecję.
Z drugiej strony- co kogo interesuje co robimy w naszym wolnym czasie- wolny kraj, tylko ludzie jeszcze trochę nie dostosowani do czasów, ledwo co skończyła się epoka czarownic i spalania ich na stosie a tu takie rzeczy wyprawiają.... :P
Tak jak ze wszystkim, trzeba czasu.
Jak byliśmy dziećmi rodzice do DDRu jezdzili po wideło, a bajki na VHS były jak dar niebios. W tym samym czasie na zachodzie dzieci grały na PCtach i korzystały z internetu.
Więc spokojnie, jeszcze 10lat i będzie łatwiej:)

Zdjęcie profilowe
PARAXPL
9 lat temu

Uffff..... Kolejny niebieski ludzik i wylewające się żale

Zdjęcie profilowe
Piasek_pustyni
9 lat temu

Na pewno nasz region nie jest seksualną pustynią i spotkania są jak najbardziej realne. Większe szanse mają oczywiście kobiety i pary. Problemem jest jednak duża liczba profili obserwatorów i niezdecydowanych, którzy nie zdecydują się na realne spotkanie...

Zdjęcie profilowe
PARAXPL
9 lat temu

Podpisujemy się z Wami obiema rękami. A całkiem marne szanse mężów szukających wrażeń i oszukujących swoje żony. Ukrywającymi się za ciałem niebieskiego ludzika i sfrustrowanego że nikt nie chce się z niem spotkać ... Ale lepiej już chyba ciach bajera bo szkoda słów ..

okramm
okramm VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Najlepsze są te niebieskie ))) Jak widać mega seksowne i wysportowane ciacha, a może tatusiek u którego daszek rośnie nad nierobem )) Tak więc wszedł tutaj by sobie ... i lipa brak chętnych. Co do podlasia naszego wspaniałego to wcale nie jest pustynią jest super )) Może nie ocieka w 100 zarejestrowanych par singielek i singli, ale liczy się jakość nie ilość )), a jakość jest ))
Tak więc pokaż coś i wtedy zaoszczędzaj na psychologu pisząc tutaj dziwne żale, a jak chcesz podymać to inne portale są od tego nie zawsze za darmo, ale w końcu czasem trzeba coś dać od siebie.

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

Dyspozycyjni jak byliście dziećmi to DDR-ówek juz nie istniał, a Wasi rodzice mogli wcześniej jeździc do Berlina zach po wideło i zabielacz do kawy. W DDerze były tylko dresy i buty salamander oraz bieda podobna do naszej w tamtych czasach

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

okramm 100 % racji

marecki935
Para () ·
9 lat temu

Osobiście nam nawet nie chce się spotykać z nowymi parami. Człowiek się napisze, żeby zgrać wolny czas to też nie jest takie proste. I z nowo poznanymi ciągle te same pytania. Szkoda czasu. Mamy swoich znajomych i jest ok. Nie jest to pustynia ale namęczyć się trzeba żeby znaleźć kogoś fajnego i nie tylko na seks. Teksty typu tylko na kawę nie brakuje przy próbie umówienia się na spotkanie. Jeżeli ktoś szuka towarzystwa na raz i szybki numerek i spotkanie jednorazowe to znajdzie.

marecki935
Para () ·
9 lat temu

Problem jest z wartościowymi parami.

TerMiMi
TerMiMi VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Mamy zdanie że jak ktoś chce się poznać to się pozna A Białystok i podlaskie nie jest seksualną pustynią

Zdjęcie profilowe
Naughty_sex
9 lat temu

A jakie to "wartościowe" pary?

TerMiMi
TerMiMi VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Na tym polega dyskrecja w sexie że pewne informacje zachowuje się wyłącznie dla siebie:-)

TerMiMi
TerMiMi VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Pojęcie ,,wartościowe ,,pewnie dla każdego znaczy co innego:-)

Zdjęcie profilowe
BoaZeria
9 lat temu

Muahahaha... pustynia...
Tak, tak - niebieski ludziku wysławiający się jak ostatni kretyn. To wina Podlasia, że pies z kulawą nogą nie chce "Żonatego", który w tajemnicy przed żoną szuka skoku w bok, a zatem nieuczciwego, tchórzliwego i zdradzieckiego chuja. To z "mamuśkami" jest coś nie tak, że nie lecą z zadartą kiecą na symbol niebieskiego ludzika i kilka lekceważących słów... Zdecydowanie...
:D

ramzes59
ramzes59 VIP
Para () ·
9 lat temu

Boa 100 % racji . Dać mu wódki !!!

Zdjęcie profilowe
BoaZeria
9 lat temu

Dobrego piwa poproszę ;) Za wódką nie przepadam.. ;P

marecki935
Para () ·
9 lat temu

Naughty_sex Tak jak dobrze napisali TerMiMi dla każdego coś innego. Porozmawiamy jak będziecie jeszcze na tym portalu za pięć lat powiedzmy.

Wicked_Minds
Para () ·
9 lat temu

Wartościowa to znaczy taka z którą nadajemy na podobnej "fali".

TerMiMi
TerMiMi VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Dokładnie:-)

alzb
alzb VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Oto wymagania. Kochanka, w tajemnicy przed zona, obowiązkowo musi uczęszczać na określona siłownie. Nie ma takiej?? pustynia...

Zdjęcie profilowe
Naughty_sex
9 lat temu

Marecki to nasz kolejny profil. Tak wyszło. Wiec troszke wiemy co tu sie dzieje. Stąd pytanie co to " wartościowa" para. Nic nam nie mowi odpowiedz pogadamy za 5 lat...

marecki935
Para () ·
9 lat temu

Wartościowa to znaczy taka z którą nadajemy na podobnej "fali".
Trafne stwierdzenie.
Za 5 lat was tu nie będzie najprawdopodobniej . Jak wiele profili zresztą do tej pory.
Jesteśmy tu dosyć długo i wiemy co piszemy.
Może to kwestia kto czego szuka.
Nas nie interesuje szybki numerek przy pierwszym spotkaniu i znajomości byle jakie aby więcej.

marecki935
Para () ·
9 lat temu

Pozwolę sobie na stwierdzenie - skoro to wasz kolejny profil to chyba nie dorośliście do tego typu portalu lub spotkań. Mała kłótnia i kasujemy profil?
Tak wyszło - to wiele tłumaczy. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia :)

Zdjęcie profilowe
Naughty_sex
9 lat temu

Tłumaczyć sie nikomu nie musimy powodów moze byc wiele ale to rozumieją ludzie mający szerszy kąt widzenia. Prosiliśmy tylko o sprecyzowanie wypowiedzi, ale jak zwykle Wasza czepliwa i niemiła osobowość wzięła górę. Własnie dlatego swego czasu odmówiliśmy spotkania z Wami.... Tzn nie tylko dlatego ale głównie. Co daje odpowiedz z naszej strony na temat wartościowości.

TerMiMi
TerMiMi VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Naughty_sex nawet jesli Wasze spotkanie z marecki935 nie doszło do skutku z takiego czy innego powodu to nie argument zeby informować o tym całe forum :-)

marecki935
Para () ·
9 lat temu

I o to chodzi- Nie jesteście wartościową parą dla nas . Nie przepadamy za zarozumiałymi osobami. Odbiegamy od tematu.
O tym właśnie pisaliśmy. Ciężko znaleźć kogoś z kim nadaje się na tych samych falach.
Mamy swoje zasady. Czy to się komuś podoba czy nie.
Ale życzymy wam powodzenia "Piękni i młodzi" ;)

Zdjęcie profilowe
Naughty_sex
9 lat temu

Skoro nie jestesmy to dlaczego proponowaliscie?:-) odmówiliśmy po tym co czytaliśmy jak piszecie

marecki935
Para () ·
9 lat temu

Odnośnie czepliwości i niemiłej naturze to przeczytajcie swoje ostatnie wypowiedzi i oceńcie - Kto tu jest czepliwy i niemiły? Szukacie zaczepki?
T takie podsumowanie :)

marecki935
Para () ·
9 lat temu

Tak. Ze zdjęć powinniśmy się domyślić ? Proponowaliśmy spotkanie przy kawie żeby się poznać. Ale dobrze że do niego nie doszło.
Życzymy wam powodzenia w dalszych poszukiwaniach .

alzb
alzb VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Od słowa do słowa , i zrobiło się niemiło . Zupełnie bez sensu . A zaczęło się od zwrotu - ,,wartościowa para" . I chyba niezbyt trafnie ten zwrot został tu użyty . Bo w wartościowaniu ludzi kierujemy się wyłącznie subiektywnymi odczuciami . To nie ekonomia , finanse , czy matematyka , gdzie operujemy konkretnymi wartościami , i nie wynikają one z naszych odczuć . W przypadku ludzi jest zupełnie inaczej . Ktoś , kto nie odpowiada nam pod względem intelektualnym , nie jest dla nas interesujący , nie pociąga nas fizycznie , dla innych może być doskonałym partnerem . Wartość człowieka jest niewymierna , wielowymiarowa przy tym . I słowo ,,niewartościowy" warto zastąpić zwrotem ,,dla nas nieciekawy , nieinteresujący" . I sądzę , że właśnie to mieliście na myśli .

TerMiMi
TerMiMi VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Alzb piękne zakończenie wątku :-):-)

Zdjęcie profilowe
BoaZeria
9 lat temu

Mareccy tak zawsze.. Za cholerę nie chce im się zadbać o własną atrakcyjność, a pretensje mają do całego świata.

marecki935
Para () ·
9 lat temu

Większych czepialskich niż BoaZeria to chyba niema . Ale olewamy to :)

aliennnn
Mężczyzna () ·
3 lata temu

Jest tu realna Pani?

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem