Mini Zbiornik
mareexxs
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Moja partnerka zostala pasowana na kurwe w dniu 24.06.2016 od godz.17.20 do 25.06.2016 do godz.20.00 i zeby nia zostala to lacznie byla rżnieta przez 12 murzynow we wszystkie dziurki bez przerw gdzie byla tez jej kolezanka a na zakonczenie napisala wysylajac mi sms-a : Oglaszam ze twoja ukochana partneczka jest w pelni prawdziwa internationale kurwa a troszke z opoznieniem bo ostatni gosc dokonac musial spustu i jest pieknie - wiec zostala mianowana do grona kurew i teraz jej pizdy nie poznasz chyba za miesiac nawet - ma rozdarta od dolu i u gory nad lechtaczka i powoli bedzie zasypiac ale musze ja wysmarowac i przywiazac do jutra do lawy zeby nie wstawala bo musi miec nogi rozlozne i ulozone wysoko zeby ja mniej bolalo a przyjezdac nie masz po co ani jutro ani w poniedzialek bo dopiero jutro wieczorem wstanie pozdrawiam bylo swietnie i ona sie tez spisala za moja pomoca.
Od tej wlasnie pory jest prawdziwa kurwa.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem