Mini Zbiornik
Pani_fetyszystka
Kobieta () ·
9 lat temu

UŻYWANE majteczki, pończochy, rajstopy, biustonosz, buty… WSZYSTKO NOSZONE SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Zagramy wspólnie w podniecającą grę? Tylko ostrzegam, że zasady są bardzo niegrzeczne…

Ty decydujesz o kolorze, i materiale bielizny, którą dla Ciebie założę. Ja myśląc o naszej zabawie spędzę w niej dowolną ilość godzin. Ty wybierasz również sposób, w jaki będę nosiła majteczki: w dzień, w nocy, a może podczas intymnej zabawy…?

Następnie bieliznę wyślę na wskazany przez Ciebie adres, a dodatkowo, jeśli tylko zechcesz, dostaniesz ode mnie zdjęcie z pierwszego etapu naszej wspólnej zabawy.

Zapytasz: co dalej? Kiedy dostaniesz moją bieliznę, będziesz mógł z nią zrobić co tylko zechcesz. Dostaniesz cząstkę mnie i może będziesz chciał pochwalić się zdjęciem zwrotnym, na którym pokażesz, co z tą cząstką zrobiłeś?

Zasady gry możemy dowolnie zmieniać. Jeżeli wolisz opięte rajstopki, seksowne pończochy, figlarne skarpetki, pociągający biustonosz lub moje buciki, to one również mogą stać się częścią naszej gry!

Napisz do mnie na: panifetyszystka@gmail.com i opowiedz o swojej fantazji z moim udziałem.

Czekam na Ciebie…

Zdjęcie profilowe
lukilat27
8 lat temu

hmm ciekawie to moze byc

HejWamToJa
Mężczyzna () ·
2 lata temu

Spezedamy lub kupie :)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem