Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
Michal30Wllkp
9 lat temu

Witam wszystkie realne pary,małżeństwa.Jak w temacie poszukuje realnej znajomości,nie wirtualnej z atrakcyjną parą,małżeństwem.Oczywiście może być to jedno spotkanie,na którym będziemy się dobrze bawić.Nie ukrywam jednak,iż interesuje mnie dłuższa,koleżeńska-przyjacielska znajomość.Oprócz ognistego seksu można ze mną porozmawiać na wiele interesujących tematów i spędzić miło czas nie tylko w łóżku.
Ze swojej strony mogę zagwarantować dyskrecję,higienę,takt,kulturę,interesującą rozmowę i ognisty seks.
Jestem realny,towarzyski,zadbany,zawsze przychodzę na spotkanie.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi od par,małżeństw,które wiedzą czego pragną i po co tutaj się znalazły.
Michał

Tgirl_sissy_SLUT
TS/TV/TG () ·
9 lat temu

ja tez szukam:)

Zdjęcie profilowe
Michal30Wllkp
9 lat temu

Tylko,że ja szukam prawdziwych kobiet,a nie kobieto podobnych.

Zdjęcie profilowe
grew1222
9 lat temu

znaleźć tutaj realną parę to jak wygrać szóstkę w totka !!!!! jeden na milion trafia :) powodzenia!!

my__dwoje
my__dwoje VIP
Para () ·
9 lat temu

nie przesadzajmy :) :) :)

biernal
biernal VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

zgadzam się, jest bardzo trudno;-)

Zdjęcie profilowe
Michal30Wllkp
9 lat temu

Wiecie co trafienie szóstki w lotka jest bardziej realne.Pary,małżeństwa piszą o nierealności singli,a to bzdura.Ile razy tutaj mi się zdarzyło,że dzisiaj się spotykamy a za kilka chwil żonie coś wypadło,albo mąż z kumplami poszedł na piwo itp.

onaon7571
onaon7571 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Ale moi kochani to działa w dwie strony.Nierealni single tak zrażają do siebie pary, że te staja się bardzo nieufne .My jesteśmy jak najbardziej realni,a single na zbiorniku takie rzeczy wymyślają .Ostatnio przyjęliśmy takiego bez dalszej rozmowy od razu do przyjaciół .Odpisaliśmy Hej i nic.Więc napisaliśmy:Taki realny jesteś? a on odpisał: gówno wiecie ,wyrzucił nas z przyjaciół i zablokował wiadomości .To chyba nie było normalne .Więc nie dziwcie się ,że zadajemy jako pary dużo pytań i jesteśmy ostrożni.

Zdjęcie profilowe
Michal30Wllkp
9 lat temu

Ja sądzę wręcz odwrotnie.Wysyłałem wiadomości i zero odpowiedzi,a wystarczy napisać,nie jesteśmy zainteresowani.Albo pytają się kiedy mi pasuje,a potem zero odpowiedzi!

Zdjęcie profilowe
Michal30Wllkp
9 lat temu

Czy naprawdę poznanie tutaj pary,małżeństwa musi graniczyć z cudem?

Zdjęcie profilowe
grew1222
9 lat temu

hehe chyba musi !!!

Zdjęcie profilowe
sensual_angel
9 lat temu

galeria: kutas z lewej, z prawej, z góry, od dołu, od przodu, od tyłu... wchodząc na galerię takowego, co się do nas odzywa - mówimy nie.. dlaczego?.. bo staje się oczywisty... traci na wstępie... poznaliśmy wielu singli na spotkaniach piwkowych... z wieloma zaprzyjaźniliśmy się tylko dla tańca i rozrywki.. z nielicznymi na coś więcej... są TUTAJ realni... trzeba tylko dobrze zacząć i grupy oglądać.. postarać się zainteresować sobą...czymś...
kutasów na tym portalu są tony, OSÓB, które "coś" sobą reprezentują, z którymi można pogadać o wszystkim, nawet czasem pomilczeć i nie od razu do wyra wskakiwać przy pierwszym spotkaniu...NIEWIELE.

pozdrawiamy Was serdecznie
wysyłając te słowa: nie musi !!!

miękkich, twardych, profilowych i tych z głębokiej galerii sfotografowanych z góry, od dołu, od przodu - również

dyskretny_brunet
Mężczyzna () ·
9 lat temu

mi też takie małżeństwo czy para by się przydała...

sympatyczni8991
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ktoś chyba nie pobzykał i wylewa żale :)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem