Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
players
10 lat temu

Szukamy bardzo konkretnych ogierów do 35 lat, z olejem w głowie, ciekawą osobowością i nienagannym ciałem. Bez problemów z erekcją, jesteś otwarty, odważny i czujesz te klimaty - tak, oczekujemy, że masz doświadczenie w układach 2m+k/cuckold. Spotkania u nas w Poznaniu. Porządny sprzęt, urok, inteligencja działają bardzo na twoją korzyść.

Zdjęcie profilowe
1986skromnyy
10 lat temu

Hej ja jestem chetny na takie spotkaniie

Brunet76krak
Mężczyzna () ·
10 lat temu

może ja?

Zdjęcie profilowe
fifarafa52
9 lat temu

Ale ja nie jem już owsa .

sympatyczni8991
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Ciężki temat ;)

Zdjęcie profilowe
fifarafa52
9 lat temu

Tona owsa dla ogiera to waży sporo. hohohohooh

Zdjęcie profilowe
Michal30Wllkp
9 lat temu

Nie ma w tym temacie nic ciężkiego.
Są realni panowie.Chociaż ja się ostatnio przekonuje,że są bardziej nierealne pary.
Jeśli naprawdę poszukujecie kogoś konkretnego na zabawę z Wami,to ja właśnie takim mężczyzną jestem.Konkretnym i realnym.Mój wygląd to kwestia gustu,więc oczywiście biorę pod uwagę,iż mogę się nie spodobać.
Mimo wszystko zapraszam do kontaktu,a postaram się,abyście nie pożałowali swojej decyzji o spotkaniu ze mną.
Michał

sympatyczni8991
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Jeszcze cięższy temat ;)

Zdjęcie profilowe
Michal30Wllkp
9 lat temu

sympatyczni8991 co macie konkretnie na myśli?

Zdjęcie profilowe
Mazi87
9 lat temu

zapraszam na swój profil i czekam na wiadomość od Was ;)

Zdjęcie profilowe
players
9 lat temu

Panowie, żeby była pełna jasność. Ogłoszenie to nie jest propozycja dyskusji w temacie szukania, znajdywania, umawiania się etc. Na ogłoszenie odpowiada się konkretami w wiadomości prywatnej, co bardziej rozgarnięcie mężczyźni czynią i nigdy nie narzekaliśmy na odzew. A to, że z całej hordy przez sito przechodzi 2-3 to już inny temat. W każdym razie: piszcie.

Zdjęcie profilowe
Michal30Wllkp
9 lat temu

Właśnie panowie piszcie na priv,bo przecież jesteśmy tutaj trzodą i hordą!

sympatyczni8991
Mężczyzna () ·
9 lat temu

dopisz jeszcze że bezmózgą hordą z brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem :)

sympatyczni8991
Mężczyzna () ·
9 lat temu

dopisz jeszcze że bezmózgą hordą z brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem :)

Zdjęcie profilowe
players
9 lat temu

Podbijamy ogłoszenie, mówiąc wprost: nadal aktualne. Mamy czas konkretnie jutro, tj. 31 maja.

Zdjęcie profilowe
fifarafa52
9 lat temu

Ogiery wygineły jak widać.
A zostały tylko Ogry

Zdjęcie profilowe
scoffee
9 lat temu

players są naprawdę bardzo atrakcyjni, i to zarówno fizycznie, jak i intelektualnie, więc mają duże wymagania - i słusznie. ludzie właśnie tak powinni się dobierać, żeby się sobie podobać. dlatego większość z nas, zbiornikowych przeciętnych singli, u tej pary nie ma większych szans :)

sympatyczni8991
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Dobrze pisze polać mu :)

Zdjęcie profilowe
players
9 lat temu

Wszystkim hejterom (i tym z pacynkami w zdjęciu profilowym, ekhm), uprzejmie donosimy, iż bycie wybrednym bardzo popłaca. Przynajmniej dwóch ogierów mogłoby to tutaj potwierdzić, bo bardzo konkretnie i realnie odbyli z nami spotkania. Lista chętnych (ale wiecie, takich na których my też mamy ochotę) jest długa. Ale co stoi na przeszkodzie, by jeszcze ją wydłużyć? :) A niech swój na swego trafia. Nie zawsze możemy zazębić się terminem, czy innymi okolicznościami, choć chcielibyśmy wracać do sprawdzonych osobowości. Ale to nie wyklucza poznawania nowych ludzi. I może nam wierzyć, albo i nie, takich ludzi można tu znaleźć, wcale nie tak długo i nie tak ciężko. Wystarczyć formułować bardzo jasne komunikaty, by inni wiedzieli, co chcecie i kim jesteście. Puzzle zawsze się pięknie wtedy ułożą. No to hej, całusy i piszcie, jeśli pałka staje (na długo!), a oleju w głowie trochę więcej, niż 2 krople :)

Zdjęcie profilowe
fifarafa52
9 lat temu

Wypraszam to nie żadna pacynka tylko rasowy kot Zonk.

Zdjęcie profilowe
LUKEZE28
9 lat temu

Chętnie się Z wami poznam i spotkam nie mogę do was wysyłać wiadomości odzywajcie się :) pozdro gracze :):):)

Zdjęcie profilowe
mango93
9 lat temu

Tam coś powinniście ciekawego znaleźć ;P
http://www.hotel-arkadia.pl/pl/stajnia-ogierow-ksiaz

Zdjęcie profilowe
mk88
9 lat temu

Szkoda ze większe szansę za grupowe zabawy mają panowie po 30 roku życia,no chyba ze się mylę:).

mistico
mistico VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Zawsze z zainteresowaniem czytam takie tematy patrząc jak hordy samców przekrzykują się, który jest lepszym "ogrem" :D Nie wyciągając żadnych konkluzji z już przewałkowanych wypowiedzi i odpowiedzi ;) Powodzenia Wam życzę bo stricte pasującego wymaganiom ciężko chyba będzie znaleźć mimo iż przepełnionych testosteronem jest tutaj co nie miara ;)

Pozdrawiam

sliskiptak13
Mężczyzna () ·
9 lat temu

jestem zainteresowany ale to od was zależy czy mnie zaprosicie

Zdjęcie profilowe
sensual_angel
9 lat temu

ptaku,
zwracają uwagę na pismo, a Ty napisałeś was zamiast Was więc już jesteś spalony ;)

sympatyczni8991
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Avatar też go skreśla ;)

Zdjęcie profilowe
sensual_angel
9 lat temu

ach rzeczywiście po powiększeniu podzielamy zdanie ... tak na małym obrazku to jakaś taka mała plamka / pałka hehe

Parazwroc
Parazwroc VIP VF
Para () ·
9 lat temu

wróbelek?

Zdjęcie profilowe
players
9 lat temu

Udział wróbelków w dyskusji, dzięki której szukamy ogierów, jest jakimś nieporozumieniem :)

Zdjęcie profilowe
Piotrek82Poz
9 lat temu

Hmmm... No cóż widzę, że za wysokie progi na moje nogi...
Aczkolwiek miło było tutaj zajrzeć i oczywiście życzę udanych poszukiwań :)
Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
jacew
9 lat temu

Szukamy konkretnego, bisexualnego ogiera, dysponującego lokum w Opolu (lub najbliższej okolicy) w wieku: 30 +

dajerade82
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Witam players. Moge dojechac do Leszna. Mam doświadczenie

badboy4lifewlkp
Mężczyzna () ·
9 lat temu

:)

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Aż dziw, że autorzy postu nie znaleźli masy chętnych

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem