Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
Masazysta_G
9 lat temu

Czy młodszy wiek partnera do zabaw w trójkę, jest dla Ciebie problemem? Dlaczego tak/nie?

Zdjęcie profilowe
Masazysta_G
9 lat temu

Byłoby miło gdybyście pisali też dlaczego :-)

Zdjęcie profilowe
Wargim
9 lat temu

Wiek nie ma znaczenia wszystko zależy jak ta osoba podchodzi do związku czy znajomości ;-)

Zdjęcie profilowe
reZwan
9 lat temu

zgadzam się z wypowiedzią wyżej :)

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Nie tylko jak podchodzi, ale co ma w głowie. A z tym jest problem bez względu na wiek.

para45i50
para45i50 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Może niewielka (10 - 15 lat) nie jest przeszkodą, jednak przy większej różnicy starsza strona zaczyna czuć się niezbyt komfortowo, a już zupełnie nie wyobrażamy sobie spotkania z osobami młodszymi od naszych dzieci...

AllanPoe
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Nie popadajmy w skrajności, ale moim zdaniem sporo chłopaków
Ma w głowie sex z tzw mama oraz córka.
Tutaj różnica wieku czasami jest większa od 15 lat

klifer
klifer VIP
Para () ·
9 lat temu

Zgsdzsm sie z parą 45i50

Zdjęcie profilowe
Wargim
9 lat temu

No ok ale pochodzenie do tego wszystkiego jest tak samo ważne jak to co ma w głowie. Wszystko zależy czy traktują się te osoby poważnie sami do siebie

tadeoz2
tadeoz2 VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Jeśli miedzy partnerami jest tzw. chemia to wiek nie ma znaczenia.

rodznnanagosc
Para () ·
9 lat temu

my uważamy ze dojrzalej kobiecie od czasu do czasu sex z młodym jest potrzebny

Zdjęcie profilowe
Masazysta_G
9 lat temu

@rodznnanagosc Skąd takie przekonania?

kierowcaRobert44lata
Mężczyzna () ·
9 lat temu

jeśli młody jest pełnoletni (pełnoletnia) nie mam przeciwskazań

klifer
klifer VIP
Para () ·
9 lat temu

Chyba faktycznie ma to sen sam kiedys mialem 20 lat wiem jak wtedy jest ochota na sex olbrzymia faktycznie moze tak powinno byc zeby wiecej dojzalych pań kusilo sie na sex z mlodym

Zdjęcie profilowe
Wargim
9 lat temu

Ja pomimo wieku nadal mam ochotę na Dojrzałe panie. W wieku 18-24 lat marzyłem o takim secie. Mi się udało bo rozprawiczyła mnie 35latka jak miałem niespełna 18 lat. Z chęcią bym to powtórzył

Zdjęcie profilowe
Masazysta_G
9 lat temu

Haha ano fakt, trzeba przyznać, że zawsze była ta ochota na ponentne nauczycielki ;-)

Zdjęcie profilowe
fidok
9 lat temu

Wargim: "rozprawiczyła mnie 35latka jak miałem niespełna 18 lat. Z chęcią bym to powtórzył "

Chcesz sobie chirurgicznie dziewictwo przywrócić? :-O

Zdjęcie profilowe
Wargim
9 lat temu

Czytaj ze zrozumieniem a nie szukasz dziury w całym. Chce po raz drugi starszą panią poznać

klifer
klifer VIP
Para () ·
9 lat temu

Mysle ze panie sobie zdają sprawe z tego ze mlody chlopak ma takie fantazje

Zdjęcie profilowe
fidok
9 lat temu

Wargim, ja czytam ze zrozumieniem, Ty bez zrozumienia piszesz, ale to coraz częstsza przypadłość w dobie internetu :D

Zdjęcie profilowe
opalonyy30
9 lat temu

jeśli partnerka jest atrakcyjna i cię pociąga to niby jaki to ma być problem??Wiek nie gra roli...

Zdjęcie profilowe
Masazysta_G
9 lat temu

@opalonyy30 to pytanie raczej w drugą stronę ;-)

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Mam jednakże wrażenie, że to mężczyźni czują mniejszy dyskomfort kochając się z dużo młodszą dziewczyną niż kobiety kochając się z młodym chłopakiem.
Mam wrażenie, że mężczyzna cieszy się młodością partnerki, a kobieta... myśli o swojej dojrzałości.

alzb
alzb VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Po pierwsze : ciągle operujemy stereotypami , które funkcjonują od wieków . I powielamy je . Jest przyzwolenie społeczne na to , żeby dojrzały mężczyzna miał dużo , dużo młodszą partnerkę . Nikogo to nie dziwi , a wręcz niektórzy zazdroszczą . Ale kiedy kobieta ma młodszego partnera , to budzi ogólne , niezdrowe , zainteresowanie .
Po drugie : peccatori , dlaczego zakładasz , że ma być jakiś dyskomfort związany z różnicą wieku ? Jeśli w seksie jest dyskomfort , to po cholerę taki seks ? Przecież to pożądanie , emocje , zapomnienie , zmysłowość . I jeśli chce się siebie nawzajem, to się wtedy nie myśli ani o wieku , ani o różnicach . No chyba , że mówimy o stałym związku . Ale to inna bajka . Bo w takim związku nie tylko o seks chodzi .
Po trzecie : o jakich różnicach mówimy ? Bo 5 czy nawet 10 lat , to w pewnym wieku , żadna różnica . A kiedy jest większa ? To też żaden problem , jeśli czujemy wzajemną fascynację , przyciąganie się . Jeśli mamy na siebie ochotę .
Ale to dotyczy tylko seksu . Bo cała reszta jest dużo bardziej skomplikowana . No ale to przecież nie jest portal matrymonialny :).

Zdjęcie profilowe
Masazysta_G
9 lat temu

@alzb Mam wrażenie, że odnosicie pytanie do związku, tymczasem dotyczy ono trzeciej osoby która w nim uczestniczy.

alzb
alzb VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Odniosłeś takie wrażenie , bo na początku odpowiedziałam tym , którzy wypowiadali się wcześniej .
Nie , wyrażnie podkreśliłam , że moje spostrzeżenia , czy opinie , dotyczą wyłącznie seksu . Nie związku . A w relacjach 2 + 1 chodzi wyłącznie o seks . Tak samo zresztą , jak w niektórych relacjach 1+1 . Bo singielki też mają czasem ochotę wyłącznie na seks , bez żadnych zobowiązań .
I nie wiek jest kryterium , ale wzajemne ,,przyciąganie się" . Choć wiek może mieć wpływ na to ,,przyciąganie się" . Bo wszyscy mamy jakieś preferencje .
Dla mnie wiek nie jest tym , co decyduje o wyborze tego trzeciego .

alzb
alzb VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Liczy się wiek emocjonalny . Sposób bycia . Kultura . Wygląd też . Porozumienie .
A to często nie ma nic wspólnego z wiekiem metrykalnym .

Zdjęcie profilowe
Mindaugas
9 lat temu

W zupełności zgadzam się z Alzb, nie liczy się, ale uczucie, a właściwie to czy się dobrze czujemy w czyimś towarzystwie czy nie

Zdjęcie profilowe
zboczonyDominik
9 lat temu

Jak ma przynajmniej 18 lat to nie ma problemu. Fajnie pomacać młode ciałko :P Uwielbiamy wyrywać takich facetów z @kinkovafrelka a potem ona uradowana patrzy jak jej staruszka bzyka mlody mlokos, jest tez za co zlapac takich i bzykaja jak kroliki. Same plusy. Jedyny minus to siano w glowie...ale przeciez nie szukamy tu znajomych czy przyjaciol, tylko znajomosci na seks zabawy :P

Zdjęcie profilowe
mat_with_glasses
9 lat temu

Nie gadajcie tam głupot, różnica jest ważna, przede wszystkim w kwestiach wizualnych. Co do wieku emocjonalnego, nie wiem dla kogo to ma się liczyć, no chyba, że szukacie partnera na całe życia, na tym portalu. Życzę zatem powodzenia. Ja spotkałem się wiele razy, że wiek był jednak problemem i tego nie da się przeskoczyć :).

Deidre
Kobieta () ·
9 lat temu

Dla mnie nie jest problemem, ani w seksie, ani w związku.

Zdjęcie profilowe
Masazysta_G
9 lat temu

Szkoda, że nie wypowie się żadna Pani z odmiennym zdaniem ale myślę, że wiem w czym rzecz - w psychicznej blokadzie, bo o estetykę raczej nie chodzi (młodsze ciałko z reguły lepiej wygląda ;-))

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

alzb> spójrzcie proszę ile par/kobiet mocno stawia sprawę granicy wieku.. i to właśnie - dolnej (czyli "pan nie młodszy niż..."), a nie górnej. Zdarza się, że wyraźnie piszą, że nie szukają młodszych mężczyzn, bo nie chcą nikogo niańczyć - i o takim dyskomforcie pisałem.

Oczywiście dla przeciętnej dziewczyny 20-25letniej ja jestem starym gościem, który powinien już stać nad trumną, bo za chwilę i tak sam w nią wpadnie, ale zdarzają się też młode dziewczyny, które wolą partnerów dużo starszych.

W każdym razie - nie przeszkadza mi partnerka 20letnia. Byleby poza młodym, zgrabnym ciałem miała cokolwiek w głowie.

Zdjęcie profilowe
Masazysta_G
9 lat temu

Jest dokładnie tak jak piszę @peccatori, choć ciekawe czemu? :-) W druga stronę granice zdarzają się rzadko.

Zdjęcie profilowe
modliszka80
9 lat temu

Mnie dzieci nie kręcą i nawet do 3kata poniżej 25lat bym nie wzięła...każdy lubi co innego

Zdjęcie profilowe
fidok
9 lat temu

Różnica wieku w 99% jest problemem, bo na końcu i tak się taki związek rozpierdala z hukiem. Wiem co mówię, nie teoretyzuję ;)

Nawet Fibak nie dał rady zatrzymać młodszej piczki :P

Zdjęcie profilowe
Masazysta_G
9 lat temu

@fidok nie chodzi o problem związku ;-)

Zdjęcie profilowe
fidok
9 lat temu

Ok, to jeśli chodzi o zwykłe, kompulsywne bzykanko, to miło jest poobracać młode ciało, ale ja czasami lubię jeszcze porozmawiać a wtedy bywa lekki zonk bo nie ma wspólnych tematów, o czym ja se pogadam z 20-latką?

Zdecydowanie wolę troszkę dojrzalsze niewiasty, chociaż nie jest regułą że młode to głupie.
Są 22 latki mądre i dojrzałe, są i przygłupie 37 latki.

Zdjęcie profilowe
zachciankaa83
9 lat temu

Zawsze gustowałam w rówieśnikach lub starszych, ale przykład pewnego 24-latka udowodnił mi, że z młodszym można liczyć na dużo lepszą zabawę i niesamowitą przyjemność, niż z nie jednym starszym. A poziomem rozmowy, kultury osobistej i inteligencji bije na głowę nie jednego mojego rówieśnika. Więc starszy, nie zawsze znaczy lepszy... a przede wszystkim młodszy ma dużą przewagę kondycyjną i niesamowity zapał do zabaw :-P

Zdjęcie profilowe
isexp
9 lat temu

Oczywiście wszystko powinno mieć swoje rozsądne granice ale najważniejsze jest to aby mężczyzna podobał się kobiecie i odwrotnie

Są związki 40 letnich pań i 25 letnich mężczyzn tylko one nie trwają zbyt długo oczywiście są wyjątki od reguły jeśli mężczyzna jest ślepy lub chory psychicznie lub jeśli oboje żyją na bezludnej wyspie :) :)

Zdjęcie profilowe
isexp
9 lat temu

Oczywiście jednorazówki w trójkątach z młodszym mężczyzną są możliwe ale na to ma wpływ wiele czynników i jak napisała zachcianka83 ........starszy nie zawsze oznacza lepszy, każdorazowo liczy sie indywidualne podejście i subiektywna ocena sytuacji.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem