Mini Zbiornik
Para25_EG
Para () ·
9 lat temu

Witam
Wczoraj sprezentowałem żonie zabawę w trójkąciku z okazji rocznicy. Była zadowolona i pozytywnie zaskoczona , świetnie się bawiła a ja miałem mega satysfakcję. Mam tylko obawy że nasz znajomy zniknie a szukam kogoś na dłuższą znajomość. Podzielcie się waszymi doświadczeniami w tym kierunku.

dociekliwi
Para () ·
9 lat temu

tak bywa.....

Zdjęcie profilowe
mroczne_slodkosci
9 lat temu

Przede wszystkim zawiązać relacje nie tylko seksualne, ale też towarzyskie.
Traktować danego Pana jak przyjaciela domu, a nie jak"dopychacza".
Oczywiście po wzajemnej akceptacji mentalno-wizualnej:-)
I może się do przerodzić w fajną długą znajomość...piszę to z własnego doświadczenia, mam takich trzech przyjaciół-singli i z niektórymi znamy się i spotykamy od dwóch lat:-D

Para25_EG
Para () ·
9 lat temu

Z naszej strony tak został potraktowany jak potencjalny przyjaciel domu ale końcówka naszego spotkania sposób rozstania trochę nas zadziwił i to dla tego boimy się że była to jednorazowa okazja a chłopak był naprawdę OK. Może problem polega na tym iż nie jest singlem.

Zdjęcie profilowe
Masazysta_G
9 lat temu

A czego oczekujecie, po takim przyjacielu domu? Może trochę przeraziliście go oczekiwaniami jak na początek? Każda relacja, powinna rozwijać się stopniowo.

Zdjęcie profilowe
mroczne_slodkosci
9 lat temu

I tu jest ten problem, ze single nie sa singlami...ale nie ma sie co zniechecac tylko szukac dalej:-)
Na wszystko przyjdzie czas..

Zdjęcie profilowe
twojaniol333
9 lat temu

tylko pozazdrościć...super faceta

Zdjęcie profilowe
Jaskotel
9 lat temu

nie ma to jak na zbiorniku zapytać co myśli facet, którego nikt tu nie zna. Rozsądne ;/

dirtyman88
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Kto pyta nie błądzi. Po to jest forum, żeby się zapytać, zasięgnąć informacji, wymienić doświadczeniami.

@Para25_EG - szukajcie a znajdziecie, może traficie na kogoś wartościowego. Bywa różnie, ale nie ma się co zniechęcać.

chetny1972ns
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ja zorganizowałem z okazji urodzin

Zdjęcie profilowe
JackCop_Kayla
9 lat temu

Facet pewnie chciał tylko "na raz". Przykre, bo ja jako kobieta też wolała bym takie bardziej przyjacielskie spotkania z miłym końcem. Niestety mój mąż też chce zorganizować mi spotkanie 1K + 2M na naszą 20 rocznicę ślubu i jakoś trudno kogoś odpowiedniego odnależć. Bez chamstwa, traktowania jak dziwki... Większość tak chce traktować kobiety.

parka2633parka
Para () ·
9 lat temu

na moje to nic na siłe
najpierw trzeba spotkać sie pogadać wypić piwo drinka czy kawe
a potem można szaleć my też szukamy ale na razie nie poznaliśmy właśnie takiego pana który chciałby poznać nas a nie od razu sex
mamy nadzieje że w końcu znajdziemy kogoś kto zaakceptuje naszą urode bo przyznajemy że modelami nie jesteśmy
pozdrawiamy wszystkich

Zdjęcie profilowe
JackCop_Kayla
9 lat temu

To tak jak my. Wszyscy wirtualni, a jak coś do czegoś, to niby ok, chcą się spotkać "przy piwie", a potem milion wymówek. Tylko przy piwie...Jak się nie spodobamy, czy pan nam się nie spodoba, to przecież do łóżka od razu nie pójdziemy, bo i po co? Nic na siłę - macie rację !!!!

Dyskretny_42
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Para25_EG,ja szukam takiej pary na stałe,konkretnej i zdecydowanej

Para25_EG
Para () ·
9 lat temu

Jak na razie utrzymujemy kontakt wirtualny i kolego jest chętny do kolejnego spotkania, ma szanse zostać tym naszym przyjacielem ale do tego daleka droga.

Zdjęcie profilowe
JackCop_Kayla
9 lat temu

Para25_EG - Ale postęp jest. To dobrze :)

parka2633parka
Para () ·
9 lat temu

droga daleka ale warto poczekać niż nieudane spotkanie zaliczyć
a ci co twierdzą o nas że jesteśmy oszustami i nie mamy ochoty sie z kimś spotkać
życzymy im dużo ciekawych spotkań
pozdrawiamy Madzie Paweł

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem