Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
rozrabiaki30
9 lat temu

Witamy!Jesteśmy atrakcyjną parą 30latków,która wie jak powinna wyglądać zabawa w większym gronie.. Szukamy zadbanego miłego Pana do zabaw we troje.Zależy nam na stałym układzie,przyjażni i dyskrecji.Nie spotykamy sie osobno,pan może brać udział w zabawach lub się przyglądać. Bawimy sie długo i bez ograniczeń..

Zdjęcie profilowe
SpragnionyPrzygody23
9 lat temu

byłbym głupi jakby spytał w czyją strone te $$, prawda?

Zdjęcie profilowe
bob14
9 lat temu

Seks za pieniądze ?
Fe !!!!!!!!!

Zdjęcie profilowe
fifarafa52
9 lat temu

Do roboty !!!!!

Zdjęcie profilowe
rozrabiaki30
9 lat temu

to nie seks za pieniadze tylko pokrycie kosztow imprezki..kiedy w gre wchodzi zabawa z dodatkowa Kobieta,jest przywieziona,ugoszczona,wypieszczona i odwieziona ale jesli pierwszy raz w zyciu zdecydowalismy sie sprobowac z dodatkowym mezczyzna(nie ukrywam ze robie to by spełnić fantazje mojej Suczki,niech chociaz sie Pan postara sie pokryc wszystkie koszty bo ja wioze mu cos cenniejszego od pieniedzy i wiem bo znam mozliwosci moje i mojej Suni że po tym spotkaniu poczuje cos podobnego jak podczas seksu z pierwszą cipką,a jak juz po czasie znow zacznie hujek mu stawac to w kierunku mojej Suki bo zrozumie że byle kto juz go nie zadowoli-podniesiona poprzeczka..Więc panowie krytycy zbiornikowi,nie chodzi tu o zarobek lecz o lepsze samopoczucie organizujac i szykujac sie do tego przyjemnego spotkania..

Zdjęcie profilowe
malgosiaijacek
9 lat temu

Czyli potrzebny wam facet do ugoszczenia i wypieszczenia twojej suni? Hm... tak na logikę to wy powinniście zapłacić. Poza tym takie spotkania sa chyba dla obopulnej przyjemności. A tu widzę, facet ma zapłacić za fantazje niejakiej suni.

Zdjęcie profilowe
rozrabiaki30
9 lat temu

NIE ROZUMIECIE TO PO PIERWSZE! Z PEWNOŚCIĄ NIE SKORZYSTACIE Z TEGO ANONSU TO PO JAKI HUJ SIE WOGULE ODZYWACIE-PIERDOLONE WALIKONIE!!TAM ZBIORNIK TV SOBIE WŁĄCZCIE I DO ROBOTY!ŁAPA W GACIE DRUGĄ W DUPĘ I IMPREZKA SIĘ KRĘCI!!!ZACZNIJCIE W KOŃCU WKŁADAĆ HUJA W KOBIECE CIAŁO A PRZESTANIECIE WCISKAĆ ZAPCHLONE NOSY W NIE SWOJE SPRAWY!!WIĘCEJ WAM ODPISYWAĆ NIE BĘDĘ!DLACZEGO? BO SEKSOHOLIK NIE ZROZUMIE ABSTYNĘTA-CHOCIAŻ ZARAZ MI POWIECIE ŻE TE WASZE WĄTŁE SIURKI TAKI POPYT MAJĄ ŻE WSZYSTKIE PANIE I PARY SIE NA NIE RZUCAJĄ,PRZEBIJAJĄ SIĘ HAJSEM HE HE CHYBA ZE TYM Z MONOPOLU-Z GRY PLANSZOWE LUB POZOSTAŁOŚCI PO GUMACH DO ZUCIA,Z JEDNEJ MAŃKI DOLAR A Z DRUGIEJ SAM SE NARYSUJ..BANDA ĆWOKÓW!!!

Zdjęcie profilowe
malgosiaijacek
9 lat temu

ulala pokazałeś klasę! nie ma co.

tomeczeek77
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Sex za kasę to żenada!!!!!! I nie chodzi tu o to czy kogoś na to stać czy nie.Po prostu brzydzi mnie takie wyłudzanie.Tak jak napisali "małgosiaijacek" ,Dwie strony czerpią przyjemność!!

Zdjęcie profilowe
mroczne_slodkosci
9 lat temu

Błąd na błędzie, błędem pogania...
Eh, żenada:-(

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem