Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
opalonyy30
9 lat temu

WitamJeśłi nie znajdziemy pary na jutro szukamy panów w większej ilości.Proszę zostawiać numer tel na priw jeśli pani będzie zainteresowana zadzwoni.Spotkanie jutro 15-16kraków jutro wybieramy i dzwonimy...

Zdjęcie profilowe
Reyku13
9 lat temu

Chętnie za sponsorujemy ciacho, lub parkę. Pierwszy termin maj, krótka wizyta. Drugi termin. Wakacje z nami, październik.

Zdjęcie profilowe
opalonyy30
9 lat temu

powiem tak konto na zbiorniku to jakaś pomyłka,z 15umówionych facetów przyszedł jeden niby 24 ale później jak się okazało nie miał nawet 19-impotent.... ogólnie spieprzona impreza. Sam teraz szukam miłej parki do 30lat a jak już taką znajdę likwiduje konto na zbiorniku bo to całkowita porażka. Częsciej uda mi się spotkać w realu,knajpie czy pabie niż szukać tu na ZBIORNIKU! Rozumiem wszystkie pary i ich podejście bo przy tej liczbie napalonych nie realnych a do tego kłamliwych samców mają się czego obawiać!

Zdjęcie profilowe
realny_konkretny24
9 lat temu

Pary też potrafią wystawić i być nie realne ! Ogólnie problem dotyczy sporej części zbiornika ..

malzenstwo3741
Para () ·
9 lat temu

Raczej większość to ściema.My szukamy do zabawy przez telefon,niby chętnych jest od groma ,ale w ciągu dnia(my wtedy pracujemy,później dom,dzieci) na wieczór mniej,ale też są.
Jednak jak już przyjdzie do konkretów to jest nie mogę ,bo żona w domu,doładujcie mi konto to zadzwonię ,bo nie mam nic na nim i tak dalej i tym podobnie.

Zdjęcie profilowe
opalonyy30
9 lat temu

zbiornik to jeden wielki kłam, taki portal powinien powstać przy własnoręcznym zapisie z pełną odpowiedzialnością!

penetrator11
Mężczyzna () ·
9 lat temu

A ja mimo początkowego zawodu znalazłem kilka bardzo ciekawych i miłych par i pań. Nie było to proste, nie trwało szybko. Ale udało się... Jednak z drugiej strony potwierdzam, że znaczna większość profil to albo osoby nie realne albo nie zdecydowane.

penetrator11
Mężczyzna () ·
9 lat temu

A co do sponsoringu za doładowania i inne kredyty, to potwierdzam... mnóstwo tutaj tej formy prostytucji.

Zdjęcie profilowe
realny1985
9 lat temu

A ja realny ruchacz z trojmiasta

malzenstwo3741
Para () ·
9 lat temu

Czasem to już ręce opadają.Po co zawracają głowę i najgorsze jest to,że nie mają nic do zaoferowania ,a wymagania że hej.
Prędzej sie w realu stworzy jakąś podniecającą sytuacje niż poprzez zbiornik

para40ona40
Para () ·
9 lat temu

o,,, znowu temat realność-nierealność :)

Zdjęcie profilowe
Wargim
9 lat temu

Realność można sprawdzić: rozmowa na kamerce a w czasie niej rozmowa telefoniczna. Jeżeli obie strony na poważnie szukają spotkanie żawsze można dograć...

zgrabna666
Para () ·
9 lat temu

tak realnosc nierealnosc 99proicent to oszukancy pisarze....40 procent robi sobie nasza klase czy inny facebok ze zbiornika i jak zawsze sa najmadrzejsi....pozdrawiamy normalnych

Zdjęcie profilowe
fajtter
9 lat temu

Nie wszystkich mozna oceniac jednakowo....

voltage220
Mężczyzna () ·
9 lat temu

można by rzec że zmora XXI wieku to internet, który daje anonimowość. Mam znajomą pare , która sobie zapisuje kontakty, maile, telefony i uwierzcie mi ręce opadają, faceci nawet pary zmieniaja maile a zdjęcia te same wysyłają inni piszą nawet z tych samych pomimo że ich kiedyś wystawili i myślą że nikt ich już nie pamięta. Sam kiedyś pojechałem do Sosnowca o 3ciej w nocy postałem na parkingu i nagle przestali odbierać i wyłączyli telefon a na zbiorniku już trzecie konto mają, innymi słowy ludzie dużo piszą i mało działają. Jeszcze inny przypadek to faceci po kilku piwkach, fantazja działa, podają się czasami za pary i szukają głupich na szybki skok w bok zanim żona wróci z pracy . I z tego potem jest 10% realnych konkretnych. Wystarczy przecież być szczerym konkretnym i dyspozycjnym. Czy to tak cięzko ??

zgrabna666
Para () ·
9 lat temu

trzeba ich wynalezc na zbiorniku i ostro napietnowac.....sexu internetowego im sie chce.....prawde mowiac sa super pary i single poznalismy kilka i kilku....czesc spolecznosci tez....ale dziadow trzeba napietnowac......bo nas palce ......od pisania beda bolec....ogarnijmy ich

Zdjęcie profilowe
realny1985
9 lat temu

zgadzam sie....a realne singielki to chyba juz historia......zgrabna 666 chetnie sie spotkam:))

svejk69
svejk69 VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

a jeżeli nie zbiornik to co?

malzenstwo3741
Para () ·
9 lat temu

voltage 220 sto procent racji w tym co piszesz

Zdjęcie profilowe
opalonyy30
9 lat temu

jak wytępić te chwasty??Proponuje zgadać sie na zbiorniku i sprawdzić realność ludzi... kto pomoże?

Zdjęcie profilowe
realny1985
9 lat temu

Co z tego ze realni jak na spotkaniu oczekuja spinsoringu. Jakbym chcial płacić za sex to fo burdelu do profesjonalistki bym poszedł...

wac31
wac31 VIP
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Sa realne osoby na tym portalutylko dobrze trzeba poszukac mozna zabawic sie z fajnymi i konkretnymi osobami

zgrabna666
Para () ·
9 lat temu

realnych osob niewiele.......bardzo niewiele

alzb
alzb VIP VF
Para () ·
9 lat temu

A nie prościej odwiedzić którys z klubów swingers( a jest ich w Polsce kilkanaście). Tam.. nie ma nierealnych. sa za to relne pary, realne singielki i realni single. I nikt nie oczekuje sposnsoringu.

Zdjęcie profilowe
teezet29
9 lat temu

Jestem chetny

Zdjęcie profilowe
massage_man
9 lat temu

Przykro się robi czytając o skali tego zjawiska ... nie dosc że podważa ono wiarę w portal jako miejsce w którym można liczyć na powaznych ludzi, to jeszcze krzywdzi wielu słownych i zdecydowanych singli którzy potem zmagają się ze ścianą nieufności ...

nie mam słow ... mnie raz zdarzyło sise jednak pojechać 110 km w jedną stronę do pary, która odbierała telefony całą drogę do nich nawet mnie prowadząc, a wyłaczyła telefon kiedy dojechałem do ich miasta ...

Podobnie jak kilku kolegów przedemną ja równiez deklaruję się jako osoba będąca na zbiorniku od 2006 [wcześniej profil komandor].

Pary i panie w razie czego piszczie - jak zdeklaruje przybycie możecie na mnie liczyć.
Pozdrawiam
Jacek

Zdjęcie profilowe
opalonyy30
9 lat temu


1xx88 - Dzisiaj, 10:02
Czesc wlasnie czytalem Twoja wypowiedz na temat impotenta bardzo zadko tu do kogos pisze w cukold trojkaty bawie sie od bardzo dawna mnustwo kilometrow zrobilem do fikcyjnych par wiekszosc kont na zbiorniku to napaleni faceci za plecami zony pisza a zona nawet nie wie ze jest jej zdjecie na zbiorniku dlatego ja po usowalem zdjecia ze zbiornika bo nie widzialem sensu ivh tu trzymac powiem szczeze ja na zbiorniku nie znalazlem nikogo teraz to mi sluzy do ogladania zdjec po za tym jak juz sie trafi facet tutaj to nie mysli rabie co popadnie gdzie popadnie wiekszos par ktore juz sie dpotkaja ida za kase to tez mi nie odpowiada to tez naucz sie brac toletancje na realnosc tutaj pozdrawiam
wpis dodany za zgodą autora

Zdjęcie profilowe
fotoman1
9 lat temu

Nie wiem w czym problem...Ja dwa razy w Krk brałem udział w takich akcjach i dwa razy wszyscy dopisali... raz 4 panów z parką i raz 5 panów z dwoma parkami, może jakies wymagania macie...albo udziwnienia? Ja w obydwu przypadkach widziałem, ze wszyscy jednak realni:)

Zdjęcie profilowe
fotoman1
9 lat temu

swoją drogą przecież z kimś się umawiałeś...czemu nie napiszesz tutaj kto to był? Dawaj dziadów, wciągniemy ich nosem!

Zdjęcie profilowe
markk7980
9 lat temu

Trudno, wszędzie funkcjonuje wybór z polecenia, może tutaj pary powinny też wymieniać się namiarami na sprawdzonych uczestników zabaw mnogich.
My (oczywiście przez prywatną wiadomość) możemy polecić kilku panów takich jak Jacek (massage_man/komandor) - realnych i nie tylko ;)

A swoją drogą oprócz realności, to bardziej brakuje nam właśnie takich pozytywnych - towarzyskich, wręcz przyjacielskich układów. Faceta, który nie tylko bzyknie ale jeszcze pogada, pożartuje, nie będzie narzekał. Mamy wygórowane oczekiwania?

M.

mariuszlayt
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Nie ale często jest tak że za nim zamieni się słowo z kimś od razu się odrzuca np bo nie dodał zdjęcia lub nie jest zweryfikowany :)

Zdjęcie profilowe
AIG1970
9 lat temu

Także szukamu konkretnych singli, pisze wielu, ale jak przychodzi co do czego.... hmmm...choć nie ma się co dziwic, atrakcyjny singiel to rzadkość....jest już poustawiany ;)

AktywnydlaWas
Mężczyzna () ·
9 lat temu

W każdym bagnie można znaleźć klejnoty, zatem i na zbiorniku są realni, konkretni ludzie. Zarówno pary, panie, jak i panowie. Czasami tylko trudno się nawzajem znaleźć. Aby sprawdzić się na żywo osobiście lubię saunę. Jeśli mnie ktoś wystawi do wiatru, przynajmniej nie stracę czasu. A być może dojdzie do ciekawego spotkania i jeszcze ciekawszej znajomości?

jurek43mazow
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Realnosc i szczerosc to chyba podstawa w zyciu codziennym i nie tylko . Uwazam ze powino sie traktowac ludzi w ten sposob tak jak by sie samemu chcialo byc traktowanym :-) pozdrawiam jurek

Zdjęcie profilowe
killer198804
9 lat temu

dziś, okolice Bolesławca, Lubania, Zgorzelca, legnicy :)

Zdjęcie profilowe
opalonyy30
9 lat temu

życze ci powodzenia, daj jutro znać jak ci poszło..:)

Zdjęcie profilowe
killer198804
9 lat temu

pewnie jak zawsze nikt sie nie odezwie

sylvia1980tv
sylvia1980tv VIP VF
TS/TV/TG () ·
9 lat temu

każdy się odzywa
ale e ten dzień każdemu zdycha chomiczek

Zdjęcie profilowe
ychor
9 lat temu

ale realnosc i szczerosc odnosi sie nie tylko do facetow,to samo jest w przypadku kobiet i par,nie mam pojecia co takie osoby szukaja na zbiorniku,prubuje od jakiegos czasu znalesc konkretna pania lub pare i nic z tego:(

Zdjęcie profilowe
realny1985
9 lat temu

Popieram staram sie umowic a tu sami obserwatorzy...

gestapo0102
Para () ·
9 lat temu

jak rozciagnac nasze oczko aby mozna w 3kacie 2ch we mnie?
jak narazie w cipke ok a anal za ciasny pomocy

Zdjęcie profilowe
Edek1974
9 lat temu

najlepiej zadać pytanie na odpowiednim forum np. wielbicieli analu

Zdjęcie profilowe
fotoman1
9 lat temu

są realne parki i single także. W sumie spotkałem się z 4 parkami i nigdy nie było problemu, dwa razy było 4 singli i tylko jeden nie dopisał. Nie wiem...może ja mam po prostu szczęście:)

Zdjęcie profilowe
ychor
9 lat temu

NIE MOWIE ZE SA SAMI OSZUSZCI,ALE NOEMALNYCH REALNYCH OSOB JEST ZNIKOMY ODSETEK.

sympatyczni8991
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Oczywiście każdy jest tym złym i nie realnym ;) Może czas spojrzeć w drugą stronę ?;)

Twoj_Ogierek
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ychor po primo
nie wiem czy uczyli Ciebie w szkole ale duże litery oznaczają KRZYK więc bym proponował troszkę ochłonąć.

Secundo
Aby doszło do spotkania z drugą stroną musi zaistnieć kilka czynników a głównymi jest:
** Świat Wirtualny
- login
- opis swojego profilu
- zdjęcia (co i jak one przedstawiają)
- styl wysławiania się - zachowanie troszkę wstrzemięźliwości

** Świat Realny
- styl ubioru
- sposób zachowania, gesty, słownictwo itp.

A gdy w większości te czynniki będziesz mieć to znajdziesz odpowiednie drzwi do realnego świata swingu.

Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
atlantic40
9 lat temu

za duzo nażekacie :) nie zawsze jest tak łatwo. Nie wszystkie pary to malżeństwa.
A zgranie terminu to też problem.
Poza tym nie wszyscy maja doświadczenie, czasem jedno "wymieka" :P

Zdjęcie profilowe
adamibasia
9 lat temu

Tak dokladnie, albo doladuj, albo przyjedź po mnie. Nie powiemy, raz nam się udalo spotkać z mega fajnym facetem, raz z innym (mm), ale ciężko o realna znajomość. Tylko piszą odezwijcie się, jak się odzywasz to cisza, albo nie mogę, albo konto nie istnieje, tak tak z tym kontem skasowanym i jedno razowym kontaktem często mamy do czynienia.

Zdjęcie profilowe
civil
9 lat temu

adamibasia - Dajcie szansę nie zweryfikowanym jak zweryfikowani dali ciała :)

Zdjęcie profilowe
civil
9 lat temu

Zgadzam się na urealnienie mnie :DDD

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem