Mini Zbiornik
sergiusz23cm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

zrób prezent Żonie, Dziewczynie z okazji Dnia Kobiet. Przywieź ja do Nas( ja plus kolega) i zostaw ja Nam na kilka godzin, my się Nią porządnie zaopiekujemy!!! p.s. jeśli bardzo chcesz możesz zostać i patrzeć!!!

Zdjęcie profilowe
pawelmatylda1975
9 lat temu

dobre..:) to raczej prezent dla was a nie dla kobiety

sympatyczni8991
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Faceci są tacy przewidywalni :)

Zdjęcie profilowe
PiotrekOral
9 lat temu

Dziwny ten zbiornik zaprawdę...
Cały czas czytam żale różnych par jacy to faceci są niesłowni i nierealni... Że jak się chce zorganizować zabawę w większym gronie to zwykle pojawia się jeden facet albo nawet nikt... Ze wszystkim nagle psują się samochody, zdychają psy czy epidemia grypy...
A tutaj pojawia się konkretna propozycja od konkretnego faceta... I nagle odzywa się głos krytyki...
Niepojęte...

sergiusz23cm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

dzięki PiotrekOral ... taki mamy klimat :))))

Zdjęcie profilowe
Mild75
9 lat temu

Nareszcie ktoś napisał na forum jak to jest w rzeczywistości. Nie tylko mężczyźni są tutaj mało realni, ale również kobiety a przede wszystkim pary. Przeważnie szukają, ogłaszają na głównej tablicy lub grupach chęć realnego spotkania...a jeśli już przychodzi co do czego nagle znikają lub wymyślają dziecinne i śmieszne wymówki. Jestem na tym portalu z przerwami kilka dobrych lat...tylko nieliczne pary i kobiety są tutaj realne i szukają realnych "kontaktów". Portal ten ewoluował przez ten okres, z portalu dla ludzi poszukujących dobrej zabawy, miłych kontaktów i spotkań...nie tylko z zabarwieniem erotycznym...w portal służący do zarobku i swojego rodzaju prostytucji. Mam tu na myśli wszelkiej maści "żetoniarstwo" i innego rodzaju sponsoring. Czy naprawdę to pokolenie ludzi sprzed lat już wyginęło? Czy teraz liczy się tylko kasa, która według mnie nie ma nic wspólnego z przyjemnością...to tylko czysty biznes i mechaniczne załatwianie potrzeb za pieniądze. Nie chciałbym żeby ten post kogokolwiek uraził, nie to było moją intencją...lecz jeśli ktoś poczuł się dotknięty to z góry przepraszam. Pozdrawiam wszystkich tych konkretnych i realnych. Miłego dnia i owocnych poszukiwań.

stuntman_EL
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Popieram wypowiedź kolegi Mild75
To jak bardzo ten portal się skomercjalizował to żenada ... rozumie, że ciężko utrzymać atrakcyjność tego typu portali, ale uwierzcie mi ... wolę zapłacić 500 PLN na rok za VIP i mieć pewność, że ktoś zalogowany robi to co lubi, a nie to co daje mu PLN
I nie mówię tutaj o kosztach wynikających ze spotkania się z kimś w realu bo płacenie za hotel, drinki czy kolacje ze śniadaniem ;-) to przecież normalne.
Natomiast to, że na kam oglądam kogoś za kredyty albo przelew ...
Spotkanie z parą za 200-300 PLN za 2 godzinki w hotelu za, który płacę ...

To nie ta druga strona lustra, którą poznawałem kilka lat temu ... magia, ekscytacja, uniesienia, chęć sprawienia komuś przyjemności, wzięcia czegoś dla siebie ... i to wszystko zamykało się w naszej pamięci, a nie na serwerze cholera wie kogo po drugiej stronie monitora ...
Tyle w tym temacie Panie Adminie

Zdjęcie profilowe
Mild75
9 lat temu

To też nie do końca wina admina...to mentalność ludzi...którym kasa i żetony przysłoniły to co w życiu najważniejsze. Tak naprawdę wielu użytkownikom tutaj nie zależy na realnych spotkaniach... tylko na wirtualnym poznaniu kogoś z bezpiecznej odległości, często bez wiedzy drugiej połówki. Jeśli ma już dojść do np wymiany numerów telefonów...nagle wszystko się urywa i pozostaje tylko "kac" i zmarnowany czas na nierealne znajomości które okazują się zwykłą ściemą. Ale jest nadzieja, że są tu dalej fajne, realne i konkretne Panie oraz Pary które szanuje i serdecznie pozdrawiam. Miłego i udanego weekendu dla wszystkich :)

sympatyczni8991
Mężczyzna () ·
9 lat temu

p.s mnie rozwalił ;D

Zdjęcie profilowe
nieduzy
9 lat temu

ze zbiornika robi się roksa

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem