Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
ashk06
9 lat temu

Mam ochotę na taki układ ale nie wiem jak namówić męża może ktoś podpowie lub napisze jak to obyło się u was.

Tom250
Tom250 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

jeśli nie chce, to strasznie zazdrosny chyba. Przeważnie to żony nie chcą :)

Zdjęcie profilowe
OnBiSzn
9 lat temu

Dokładnie, ja mam podobny problem ale w przeciwną stronę ;)

Zdjęcie profilowe
89kolega
9 lat temu

ciekawe ilu gości wypowie się jak to oni mieli odwrotnie :D

Zdjęcie profilowe
PiotrekOral
9 lat temu

Witam.
Wydaje mi się, że najprostszą metodą i chyba najbardziej popularną metodą jest w tym zagadnieniu uruchomienie fantazji i mówienie o swoich marzeniach podczas zabaw z mężem, licząc, że również go pamięci taka fantazja i to, że inny facet zabawa się z jego żoną... Generalnie większość facetów strasznie kręci taka opcja więc jest szansa, że twój mąż po prostu chce ale boi się do tego przyznać, żebyś sobie nie pomyślała, że Cię nie szanuje...
Nie mniej jednak jeśli Ty chcesz zabawy z innym facetem to jest znacznie większa szansa na realizację twego pragnienia niż w odwrotnym układzie kiedy to facet chce... Nie mniej jednak kropla drąży skałę więc trzeba co jakiś czas i nie zbyt nachalnie mówić o swoich potrzebach,a myślę, że uda Ci się zrealizować swoje potrzeby...
Ewentualnie można też zaaranżować spotkanie przy piwku czy winie z twoim "starym znajomym" wtajemniczonym w temat i z twoją lekką pomocą pozwolić aby atmosfera sama się rozkręciła...
W każdym bądź razie życzę powodzenia w namawianiu męża i trzymam kciuki żeby się udało...
Ps. Ciało ma Pani fantastyczne więc ze znalezieniem odpowiedniego partnera też nie będzie problemu :)

Laravael
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Wpierw zaproponuj mężowi odwrotny układ 2k+1m .......

Zdjęcie profilowe
TamgdzieSandomierza
9 lat temu

Szczseerze tov wole wydymac moja kobitke z kims niz jakbym mial sie zabawiac z 2

Figoo40
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Najlepiej namówić męża...ale koleżanki, sąsiadki itp. Zazwyczaj nie ma z tym problemu, dodatkowy plus że jak coś się nie spodoba to bez draki bedzie w domu.
Takie eksperymenty źle się kończą z własnym mężem który nie ma na to ochoty.

parka2633parka
Para () ·
9 lat temu

Poprostu powiedz mu o tym

Zdjęcie profilowe
Kocur_TK
9 lat temu

podczas sexu zacznij o tym mowic i zobacz czy go to podnieca :)

Zdjęcie profilowe
megamax19
9 lat temu

Popieram...na początek odwrotny układ :) i rozmowy a potem już spełnienie własnych fantazji bez reszty.

ZackUK26
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Tak 2k 1m później odwrotnie napewno sie zgodzi :)

Zdjęcie profilowe
Para_spons_real
9 lat temu

Po prostu rozmowa. Wymiana argumentów i wzajemna akceptacja fantazji partnera.
Żadne podchody etc. Po prostu w dogodnej chwili porusz ten temat i tyle. Jesteśmy dorośli więc rozmowa i wymiana argumentów jest jak najbardziej na miejscu.

parka2633parka
Para () ·
9 lat temu

moim zdaniem każda kobieta marzy o układzie 2m 1 k
a każdy facet o układzie 2k 1m
tylko nie wszyscy chcą sie do tego przyznać
np moja żonka twierdzi że nie chce ale jak uprawiamy sex i jest już naprawdę napalona
i zapytam ją czy chciałaby teraz mieć drugiego kutaska w ustach albo w pupie odpowiada tak

Zdjęcie profilowe
nam1988
9 lat temu

ja chętnie bym się zabawił z moją żonką i jakimś kolesiem. Ona tego również chce ale nie może się przełamać póki. nic na siłę kiedyś przyjdzie na to czas....

parka2633parka
Para () ·
9 lat temu

to na pewno kiedyś przyjdzie

ka34ma36
ka34ma36 VIP
Para () ·
9 lat temu

zostaw meza w domu i zadxwon po mnie a ja zadzwonie jeszcze po kolege i sie zabawimy!!!:) - on -

andy59
Mężczyzna () ·
9 lat temu

u mnie kiedyś żona chciała a ja nie, potem po paru latach było odwrotnie ona nie chciała

j23x
j23x VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Ja bym się zgodził, ale moja nie chce.

Laravael
Mężczyzna () ·
9 lat temu

A może po prostu zaproś jakiegos pana , przedstaw go męzowi jako kolegę z pracy itp np ; wojska ;))) Potem upijecie męża i zabawa murowana ...;)))

Zdjęcie profilowe
rTom
9 lat temu

Daj mi z nim porozmawiać..... sama zobaczysz.....

Zdjęcie profilowe
mati23451
9 lat temu

Nie namawiaj skoro nie chce. Jeśli Ty chcesz to poprostu to zrób :)

Zdjęcie profilowe
Sensuallove
9 lat temu

Nie namawiaj.
Wpadnij do nas bez meza :)

hipsss
hipsss VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

@ZackUK26: ta, jasne nie ma to jak budowanie relacji na poczuciu winy...

Zdjęcie profilowe
cuckoldfann
9 lat temu

opisz mu to w trakcie seksu, w momencie kiedy odczuwa podniecenie

Zdjęcie profilowe
fastadam
9 lat temu

może naprowadź Go na ten klimat jakimś fajnym filmem pokazującym Twoje pragnienia sexualne

Zdjęcie profilowe
UmnieCzyUwas21
9 lat temu

mów mu to w czasie sexu :) pojebem musiu byc ten co swojej zony czy dziewczyny nie chce na dwa baty brac przeciez to tak podniecajace i przyjemne dla nas i dla niej . moja mógłbym brac w 2 a nawet 3 co dzien albo 2 razy dziennie :)

Zdjęcie profilowe
marcin17081983
9 lat temu

A to dobre może ktoś mi powie jak kobietę namówić to jest dopiero wyczyn

Maverick2
Mężczyzna () ·
9 lat temu

..."i w tym największy jest ambaras aby wszyscy chcieli na raz"....ale zgadzam się, że w większości to kobiety są przeciwne większym układom i pójście w kierunku 2K + M na początek było by chyba niezłym rozwiązaniem, ale nic na siłę, jeśli jest uparty jak osioł i nic nie dociera to nic sie nie zrobi, a może pokaż mu Zbiornik, niech zobaczy że poza klasycznym 1+1 przy zgaszonym świetle pod pierzyną sa jeszcze inne możliwości i że to wcale nie jest zboczenie

Maverick2
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Marcin, ten problem ma około 80% Zbiornikowców :)))

Zdjęcie profilowe
Amore_mio
9 lat temu

My też szukamy pani i dupa ..... 90% nawet powiemy :-)

Maverick2
Mężczyzna () ·
9 lat temu

.."Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się, czy dobrze jest, czy może jest już źle".....jak śpiewał Połomski :))

Maverick2
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Stare przysłowie pszczół mówi, "Najlepsza baba to własna graba".. przynajmniej kasy nie wyciąga :)))

Zdjęcie profilowe
cyborg69
9 lat temu

musisz mu dać układ 2k+m recepta

Zdjęcie profilowe
marcin17081983
9 lat temu

A to ci ciekawe

Zdjęcie profilowe
mig2531
9 lat temu

dobry temat, bo 99% innych tematów dotyczy odwrotnej sytuacji ;)

Zdjęcie profilowe
OniWawa8183
9 lat temu

Poznaliśmy na tym portalu fantastyczne pary, moja żona ma też miała lekkie opory przed Dp, teraz tego chce :) Ale wszytko zależy od ludzi. Najlepiej spotkać się we 4 i to samo wyjdzie spontanicznie. Powodzenia w realizacji fantazji

piter_szczecin
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Niestety nie ma recepty ani w jedną ani w drugą stronę. Pewnie wiele z tych rad jest przydatnych ale sprawdza się tylko własne wyczucie sytuacji.

lilou4u
lilou4u VIP VF
Kobieta () ·
9 lat temu

nie namawiać a raczej porozmawiać, bardzo otwarcie;)

Zdjęcie profilowe
tomek2502
9 lat temu

Ciekawe jak gonamówić

Zdjęcie profilowe
lukania
9 lat temu

pierwsze rozmawialam,fantazjowałam z mężem,drink luzna atmosfera i postawiłam go przed faktem czyli ja i kolega noi się przyłączył i tak się zaczeło mmmmr............ ;)

alzb
alzb VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Dziwi mnie pewien ,,merkantylizm" w podejściu do tematu. Seks to nie ekonomia, to emocje. Nie może być ,,coś za coś". To muszą być wspólne fantazje, pragnienia. I to je trzeba rozbudzić. Jak? Opowiadając sobie czego byśmy chcieli, co nas podnieca. Jeśli zacznie to podniecać partnera, będzie chciał realizować takie fantazje. Sam tego zapragnie. To nie ma nic wspólnego z .....namawianiem.

Lateksiki
Lateksiki VIP
Para () ·
9 lat temu

to może czworokąt będzie wyjściem. Ja z żoną też myślimy nad takim układem, szukamy powoli jakiejś fajnej pary z okolic Rzeszowa. Na początek może być bez wymiany a w trakcie będzie widać co się stanie :-P Pozdro

Zdjęcie profilowe
fred123456
9 lat temu

ze nie chce mnie moja zona namówic

parka2633parka
Para () ·
9 lat temu

a jak namówić żonke to jest pytanie

alzb
alzb VIP VF
Para () ·
9 lat temu

A dlaczego ,,żonkę", a nie ,,żonę"???

KaroPub
KaroPub VIP VF
Para () ·
9 lat temu

"Upij go" - gdy wytrzeźwieje i zrobił coś wbrew sobie to awantura będzie najmniejszym efektem ubocznym takiego spotkania..
"najpierw 2k+1m" - znam dziesiątki facetów którzy na taki układ się zgodzą ale zabiją każdego kto położy łapę na jego kobiecie
"wpadnij do nas" namawiacie panią do zdrady... poddajcie namiary do swoich partnerów i pomyślcie jak się będziecie czuć wyobrażając sobie sytuację gdy on planuje taki skok w bok
Ludzie opamiętajcie się.. Opisany tutaj dylemat to jasny przykład jak wygląda wiele związków. Nie myślcie o tym jak wpuścić innych ludzi do swojego łóżka. Pomyślcie jak na początek stworzyć związek w którym można rozmawiać na każdy temat bez obawy o to jak zareaguje partner. Gdy będzie Was kochał i miał bezgraniczne zaufanie, gdy będzie miał świadomość że jest dla Was nadal atrakcyjny wizualnie jak i w łóżku to rozmowę potraktuje jako dyskusję o seksualności, pragnieniach i fantazjach.. Gdy swoim zachowaniem nie pielęgnujecie związku doprowadzacie do nudy i monotonii każda wzmianka o innych osobach zapali tylko duże czerwone światło uruchamiające dodatkowe pokłady zazdrości ... Każdy sex z w większym gronie "z zaskoczenia" to brak umowy pomiędzy partnerami co wolno czego nie na co się godzimy na co nie ...
Skoro w waszym życiu nie potraficie rozmawiać to nie macie prawa uprawiać sexu z innymi osobami.
Mogę napisać tutaj cały referat na ten temat. Nikt chyba nie naoglądał się podobnych sytuacji tyle co my...

kinga1908
kinga1908 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Podpisujemy sie..pod wiadomoscia wyzej...;)

Zdjęcie profilowe
lancexx
9 lat temu

Brawo KaroPub pod waszym wpisem podpisuje się obydwoma rękoma wreszcie ktoś coś napisał a nie jakiś bezsensowny bełkot.
Pozdrawiam

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

KaroPub... masz/macie mnóstwo racji - aczkolwiek:

1. nie z każdym da się otwarcie rozmawiać na ten temat
2. być może autorka postu ma ochotę na jednorazowe spełnienie swojej fantazji - czyli coś co nie zostanie potem jako zadra w umyśle jej małżonka, a u niej zostanie "odfajkowane" i będzie już tylko miłym wspomnieniem.

Zatem.... poszukanie sobie chwilowo dwóch partnerów bez wiedzy męża jest najlepszym rozwiązaniem.
Gdyby się okazało, że pomysł jej się spodoba to delikatne zagajenie w rozmowie z mężem będzie niezbędne.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem