Mini Zbiornik
fajnaparka8688
Para () ·
8 lat temu

Poszukujemy singla , sportowa sylwetka, min 180cm wzrostu. Pisac na priv

Zdjęcie profilowe
myrazem29
8 lat temu

witamy dołaczamy się do tego posta my tez szukamy ale bez skutecznie albo pisza jacys owłosieni albo z konca polski ludzie napiszcie choć pare zdań a nie mam 18 cm robie minetke to zenujące

Zdjęcie profilowe
lukasz1981wawa
8 lat temu

Niestety doszedłem do wniosku, że 80% zbiornika zatrzymało swoją edukację na szkole podstawowej. Taki też poziom jest reprezentowany. Na szczęście sa wyjątki i to dzięki nim jest sens jeszcze bycia na tym portalu. Pozdrowionka i powodzenia w poszukiwaniach.

Zdjęcie profilowe
realny_konkretny24
8 lat temu

Zapraszam do małopolski, nie będziecie wtedy mieli z tym problemu :)

alias2012
alias2012 VIP
Mężczyzna () ·
8 lat temu

a na Śląsku singli pod dostatkiem :)

seba28wwa
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Szukajcie z znajdziecie :)

meluzyna12
Kobieta () ·
8 lat temu

Tak to prawda my pary cuckold musimy niestety zgadzac się na spotkania z ignorantami bo nie ma inteligentnych partnerów dla żon i mężów

sympatyczni8991
Mężczyzna () ·
8 lat temu

powodzenia ^^

Zdjęcie profilowe
carlos_83
8 lat temu

Ja singiel , szukam pary chetnej na 2m +k jest jakas para?

Zdjęcie profilowe
Love_in_itself
8 lat temu

Zapraszam do mnie :)

AktywnydlaWas
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Inteligentnych singli nie brakuje. Są tylko mniej natarczywi i nie piszą do wszystkich par jak leci. Zwłaszcza, gdy zachęceni podobnymi wpisami od par piszą, a ich wiadomości pozostają bez jakiegokolwiek odzewu. A wystarczy krótki tekst: "Dzięki, nie jesteśmy zainteresowani." Po którejś z kolei wiadomości bez odpowiedzi przestaje się pisać, bo po co walić w próżnię?

fajnaparka8688
Para () ·
8 lat temu

Musisz tez wziąć poprawkę, na to że pary dostaja bardzo dużo wiadomości i czesto ręce opadaja:/ czasami po prostu juz nie chce się odp.

kattamaran1
Mężczyzna () ·
8 lat temu

To się już nie mieści w głowie, że taka para nie może znaleźć singla i to w Wawie :( Przy tej okazji może warto zrobić "porządek" z gronem 495 "przyjaciół"? W każdym razie życzę spotkania z odpowiednim kandydatem :)

fajnaparka8688
Para () ·
8 lat temu

Żona ma określony typ urody singla ktorego chce zaprosic na spotkanie, dlatego jest problem z znalezieniem odpowiedniego :/

Zdjęcie profilowe
carlos_83
8 lat temu

Singiel dla pary z okolic slaska, szukam pary...

sedenek
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Oczywiście, że fajni single są.

WildeThing
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Konkretny singiel dla par i pań - WROCŁAW

AktywnydlaWas
Mężczyzna () ·
8 lat temu

@fajnaparka8688
To moja opinia, lecz czasami wśród śmieci można znaleźć coś ciekawego. I głupio to przeoczyć. Nie dziwi mnie również, że na ogłoszenie odpowiadają setki chętnych. Taka specyfika ogłoszeń, zwłaszcza tu. A gdyby tak poszukać samodzielnie i wyjść z inicjatywą do tych, którzy się podobają?

Lukanioo21
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Zapraszam :)

Zdjęcie profilowe
fit21
8 lat temu

Gdyby jakaś para szukała - zapraszam na profil. (Warszawa)

Zdjęcie profilowe
insideyou
8 lat temu

ja chętnie sie z Wami spotkam :)

spontan77
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Bywam co chwilę w Warszawie, więc gdybyście mieli ochote się spotkać..
Buźka

sokolik42bis
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Trójmiasto

Zdjęcie profilowe
hearha
8 lat temu

dla krakowa lub kuj pom

Niedopieszczony696
Mężczyzna () ·
8 lat temu

jesten gotowy do akcj

Zdjęcie profilowe
systemB
8 lat temu

jeśli odpowiadam to chetnie poznam

Zdjęcie profilowe
addicted_
8 lat temu

Mysle ze podobne historie mozemy i my - single - o was - parkach - powiedziec.

Z jednej strony nie ma realnych i konkretnych singli, z drugiej strony realne i zainteresowane parki bez $ nie sa zainteresowane... Dyskusja godna polskiego rzadu.
Jedni nie zadowoleni, drudzy jeszcze gorsi :)

Zdjęcie profilowe
drwal_wwa
8 lat temu

@addicted_ - Jako singiel dodam że mnie bawią te utyskiwania, że nie ma realnych sami debile z końca polski albo nie tacy. Chwila moment, to nie jest nierealnosć, Nie wrzucajmy niezgodności z preferencjami do jednego worka z brakiem realności. Jeżeli istnieje taki problem ze znalezieniem odpowiedniej osoby to może warto rozważyć zmiane podejscia. Z ludźmi to niestety bywa tak że się w punkt z wymaganiami nie wceluje. Nie to nie jest propozycja zaniżenia poziomu wymagań. Kulturka być musi ;)

Zdjęcie profilowe
RealTomek
8 lat temu

Fajnaparka to i ja powodzenia życze :)

fajnaparka8688
Para () ·
8 lat temu

Addicted- mieliśmy sytuację, że singiel był ok i doszlo do sprawy z hotelem gdzie chcieliśmy pokryć połowę kosztów. Singiel stwierdził że on woli u nas lub w samochodzie ewentualnie w parku, bo on nie będzie płacił za sex.:/ skrajnosci sa po obu stronach. Nam sie nie spieszy wiec spokojnie kogos znajdziemy;) a jak nie to jeszcze mamy siebie;)

Zdjęcie profilowe
addicted_
8 lat temu

Fajnaparka8688 - to o czym piszecie jest smutne, ale jak najbardziej prawdziwe.
Nie kazdy dysponuje lokalem, ale mowiac ze pokryciemkosztow 50/50 to sponsoring to slabe.
Sam mialem akcje ze para do mnie zagadala, pisalo sie milo, umowilismy sie na spotkanie zapoznawcze i chwile przed dostalem info - spotkanie zapoznawcze pokrywam ja, jak i kazde nastepne, z tym ze pani lubi dostawac prezenty.
To ze ja mam lokal nie mialo znaczenia, mial byc hotel i to nie byle jaki...

Figoo40
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Niektórym jakoś trudno napisać wprost "oczekuje(my) sponsoringu. Zapewne wstydzą się że oferują seks za sianko. Choć są tacy którym jest to wygodne i chetnie skorzystają.

Co do kosztów za hotel, alkohol itp to powinno być 50/50. Wszak robimy to wszyscy z przyjemności :) Normalne są tzw rewanże, czyli raz ja raz Wy:)

Zdjęcie profilowe
myrazem29
8 lat temu

my uwazamy ze singiel zapewnia likum i alkochol

Zdjęcie profilowe
addicted_
8 lat temu

Myrazem29 - kiedys jak do was pisalem otrzymalem w odpowiedzi 'tylko sponsoring'.
Lokal i alkohol posiadam... Takze chyba nie tylko na tym wam zalezy... No chyba ze sie cos z biegiem czasu pozmienialo.

Zdjęcie profilowe
abcer
8 lat temu

50/50 jest najbardziej sprawiedliwym układem według mnie, wszyscy korzystają i mają świetną zabawę ;)

Zdjęcie profilowe
carlos_83
8 lat temu

Alkohol moim zdaniem jest nie potrzebny, ja nigdy do takich zabaw nie pije alkoholu bo oslabia.

Figoo40
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Dla ścisłości, jeśli jest "chemia" z obu stron to bez problemu mogę zorganizować całość. Fajna miejscówka i coś dla rozluźnienia to nie fortuna:) Chyba że nastawiamy sie na libacje a nie seks :D:D:D

micha3l
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Cześć :)
Coś ktoś dzisiaj organizuje może ?!:)

Zdjęcie profilowe
viayo
8 lat temu

Czytam i sie dziwie. Pokrycie kosztow 50/50 to najbardziej sprawiedliwe. Aczkolwielk niekiedy sam "sie lapie" na tym ze jak jest fajnie to place calosc chetnie. Wazne ze wychodzi to od pana a nie parki

Zdjęcie profilowe
GrzesznaFuria
8 lat temu

Kazdy z Was tutaj choc po czesci ma racje. Niemniej jednak jeszcze sie taki nie urodzil.co by wszystkim dogodzil....i predko nie urodzi.

Zdjęcie profilowe
viayo
8 lat temu

Po ch ,,,, go ktos ukrzyzowal :)

loof
Mężczyzna () ·
8 lat temu

zapraszam do siebie jak sie zdecydujecie

szperacz0101
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Cześć,
Coś powiem wam na temat szukania tutaj bo ostatnio zdarzyło się ze dostałem wiadomość od pary coś w stylu "hej jutro jesteśmy ..... mam nadzieję że wpadniesz" ani numeru kontaktowego ani zapytania umówimy się baa nie mówiąc o tym ze pisali o 22 a człowiek nie spędza całego dnia na zbiorniku. Wtedy żal że ktoś jest mało konkretny ale singiel to nie ruchanie na zawołanie.

fajnaparka8688
Para () ·
8 lat temu

To jest dzielenie kosztów 50/50 a nie sponsoring, my żadnych prezentów nie oczekujemy a wydać 130zl za hotel to chyba nie sa kosmiczne pieniądze. Jesli chodzi o lokum to preferujemy neutralny grunt.

sympatyczni8991
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Niektóre pary tutaj niezwykle często usiłują podratować domowy budżet spotkaniem z singlem ;]

Zdjęcie profilowe
Leonidassx
8 lat temu

Moim zdaniem jeśli facet proponuję 50/50 nawet to szkoda czasu na niego. Jak dla mnie osobiście to wstyd by było brać połowę pieniędzy od pary na cokolwiek . Trochę żenujące jak dla dorosłego faceta. Facet powinien być facetem a nie jakąś pierdołą. Mieć gest i honor.

Zdjęcie profilowe
drwal_wwa
8 lat temu

Są takie pary, że gest oznacza dla nich 300/h. Honorowo zapłacisz ? Mówienie ze facet co proponuje 50-50 to pierdoła życiowa pokazuje, że totalnie nie zrozumiałes o co jest cała dyskusja. 50-50 to uczciwy układ a dorabianie do tego teorii, że pewnie kogoś nie stać jest słabe. Chociaż nie masz racje - mam te 300, ale honor sprawia że nie stać mnie na płacenie za seks. Tam gdzie jest placenie za seks jest często masa chorych sytuacji w tle - narkotyki, przemoc psychiczna ekonomiczna etc. Nie chce brać w tym udziału. Takie to niezwykłe?

martins_27
Mężczyzna () ·
8 lat temu

nie ma nic bardziej odrażającego niż para "biznesmenów" kiedyś do mnie napisała taka jedna przedsiębiorcza Para : 400h za 1h cena nie do negocjacji a i mile widziani panowie bi bo Pan lubi się wypiąć :P

Zdjęcie profilowe
delikatny82
8 lat temu

W kwestii kultury kontaktu, i single i pary mają swoje za uszami.

Domyślam się że pary (i singielki) otrzymują setki wiadomości, których poziom w większości jest żenujący.

Z drugiej strony, w tej gęstwinie samców, cześć jest sensownych, starających się i uczciwie podchodzących do kwestii spotkania, tj. nie taktują spotkania tylko jako możliwość "podupczenia".

Realnie wygląda to tak, że taki singiel na poziomie musi mieć szczęście aby trafić na parę która ma dość cierpliwości aby przekopywać się przez te setki otrzymywanych wiadomości.

Co do mnie, nie wstydzę się tego że jak wysyłam wiadomości, to jest to w większości "kopiuj wklej", czasami nieco zmienione, jeśli profil danej pary zawiera w swoich wymaganiach lub opisie coś nietypowego. Nie wstydzę się również że jak szukam pary na spotkanie, to wysyłam tych wiadomości dużo.

Dlaczego? Powody opisałem powyżej. Realia dla singla wyglądają tak, że nawet wysyłając rozbudowaną wiadomość, z opisem siebie, tego czego szukam, itp. otrzymuję jedną odpowiedź na 10-20 wysłanych wiadomości. Duża część, to krótkie "nie, dzięki, akurat nikogo nie szukamy". Dużo nawiązanych kontaktów, które na początku jest obiecujące, nagle urywa się w niespodziewanym momencie.

Także single i pary....powinniśmy zrozumieć nasze wzajemne problemy. Trudno oczekiwać odpowiedzi od każdej pary, gdy każda z nich dostaje setki wiadomości. Trudno też oczekiwać że singiel będzie pisał tylko do was, super spersonalizowanego maila, w sytuacji gdy musi on niekiedy wysłać kilkadziesiąt wiadomości aby otrzymać jakąkolwiek odpowiedź.

fuckmeimfamous
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Delikatny....zgadzam się z tym co napisałeś. Mam tak samo...jak ty ... :)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem