Mini Zbiornik
dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

Chcielibyśmy podjąć dyskusję nt spotkań zbiornikowych. Chodzi nam o ustalanie granic obowiązujących na spotkaniach. Mamy wrażenie, że większość singli jest nastawiona na wsadzanie ptaszka w panią już po powitalnym "cześć". Sami mamy pewne zasady o czym informujemy przed spotkaniami i prawie zawsze dobrze się później bawimy. Odnosimy jednak wrażenie, że zasada pt - wzajemne pieszczoty, lodziki, lizanko itp na pierwszym spotkaniu to barykada nie do przebycia dla wielu osób. Nam chodzi o budowanie zaufania i poznaniu kogoś na dłużej - celem przesuwania granic a nie na jednorazowych "zaliczeniowych" spotkaniach z "hurtownikami". Czy faktycznie wszystkie parki pozwalają iść singlom na całość już na pierwszym spotkaniu i panie rozkładają nogi nie poznając imion właściciela ptaszka? Jesteśmy ze średniowiecza?

fajnaparka8688
Para () ·
8 lat temu

U nas ok 1.5h pogadamy, wypijemy kilka drinkow i wszystko zalezy od tego na co ma ochotę kobieta. Jak rowniez interakcji z singlem.

dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

właśnie o tym mówimy - wiadomo, że musi iskrzyć. Nie chodzi o amory tylko o to coś. Do tego aby ustrzec się pewnych niedomówień lepiej ustalać coś przed - a mimo wszystko jest z tym problem. . .

fajnaparka8688
Para () ·
8 lat temu

Nie da rady przewidziec wszystko przed a jeszcze do tego pamiętać to podczas zabawy, najlepiej jest na bieżąco, tylko podstawowe niezmienne reguły należy powiedzieć wczesniej.

Zdjęcie profilowe
PiotrekOral
8 lat temu

Jeśli liczy się zdanie singla to też pragnę wtrącić kilka słów...
A mianowicie zapewne facetów można podzielić na dwie grupy... Pierwszą, która myśli tylko o zaliczaniu jak największej ilości kobiet i zaspokojeniu głównie swoich potrzeb... A druga to taka, która chce aby spotkanie było czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym...
Ja na przykład nie wyobrażam sobie aby na spotkaniu zabrakło pieszczot, czułości, zabaw ustnych i to nie tylko newralgicznych miejsc... Lubię po prostu pieścić kobietę milimetr po milimetrze i na spotkaniu zdecydowanie nie potrafił bym sobie tego odmówić...
Druga sprawa jest taka, że moim nadrzędnym celem jest stworzenie swoistego układu i więzi... Takiej aby po spotkaniu z niecierpliwością czekać na kolejne... Aby raz, że nie zniechęcić do siebie od samego początku,a dwa żeby nie znudzić się sobą...
Istotną sprawą w tym momencie jest to, aby nie przesadzić z uczuciami bo można zbyt daleko zabrnąć i spotkanie dla uciechy cielesnej może zakończyć się zbyt dużym zaangażowaniem uczuciowym, którejś że stron... To taka cienka linia, którą bardzo łatwo przekroczyć...
No i ostatnia sprawa, że podobnie jak są dwa rodzaje podejścia mężczyzn to podobne preferencje wykazują również pary i dla niektórych po prostu wkraczanie w sferę pieszczot i czułości jest zarezerwowane wyłącznie dla nich samych, a spotkanie z kimś innym ma być wyłącznie dla seksu i rozładowaniu swoich potrzeb...
A zatem ile ludzi tyle różnych preferencji... No i naprawdę ciężko znaleźć kogoś kto w tej materii będzie miał identyczne poglądy :)
Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
ktos8433
8 lat temu

Bardzo rzeczowo opisał to Piotr .... Nic dodać nic ująć:)

dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

Fakt - wiele prawdy w tym jest ;)

Zdjęcie profilowe
czarnykatamaran
8 lat temu

Tu i tu jest racja. Bo są też pary, które na profilu mają zdjęcia ginekologiczne z wszelkich konfiguracji, rozmowy o spotkaniu dotyczą tylko seksu i potrafią nakręcać co to by nie robili jak się spotkają po czym okazuje się, że siedzimy przy herbacie, bo oni nie wiedzą sami czego chcą...

Zdjęcie profilowe
realny1985
8 lat temu

to zalezy od sytuacji.. ja spotkalem sie z tak juz napalona pania ze tylko jak jej maz wyszedl pi drinka ona rozlozyla nogi i byla gotowa na lizanko😂😂

dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

lizanko ... a nie wsadzanko? ;)

Zdjęcie profilowe
Ostryfikol
8 lat temu

Ojej ..a ja myslalem ze wszyscy tu szukaja wielkiej milosci...
tzw mickiewiczowskiej komunii dusz...
jakie rozczarowanie lol.

Zdjęcie profilowe
PiotrekOral
8 lat temu

Czyli potwierdza się, że dla każdego wedle uznania... Grunt żeby dobrze się dogadać i dojść do porozumienia odnośnie zasad i drogi, którą winno iść spotkanie... Jedni spotykają się dla romantycznej atmosfery, magicznych uniesień i dla przerwania rutyny w łóżku... A inni spotykają się dla ostrego rżnięcia bez zbędnych ceregieli... I oba scenariusze zabaw są strasznie podniecające i ciekawe...
Faktem niezaprzeczalnym jest natomiast, że nie wyobrażam sobie spotkania, tak jak napisali Dociekliwi, nie znając czyjegoś imienia... Jednak rozmowa (choćby przez telefon), spotkanie zapoznawcze czy wymiana kilkunastu wiadomości jest obowiązkowym punktem programu... I to również w pewnym sensie właśnie po to żeby uniknąć rozczarowania, nie robić nic na siłę,a przede wszystkim po to aby uniknąć dziwnych sytuacji na spotkaniu nie wiedząc co zrobić dalej... Jesteśmy dorośli i umiejętność rozmowy potrafi zdecydowanie ułatwić wiele spraw :)

Ostryfikol po takim rozczarowaniu to myślę, że powinieneś usunąć stąd swoje konto i przenieść się na portale typu "szukam miłości"... A w najłagodniejszym wydaniu usunąć te gorszące zdjęcia ;)

dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

..Piotr wiadomo, że różne osoby mają różne oczekiwania - ale chyba są jakieś podstawowe normy i wypada szanować czyjeś zdanie i wybór.. Nie potrafimy zrozumieć, że wielu singli niby zadowolonych i wiedzących o zasadach - ma jednak niedosyt. . Wiemy, jak to jest - gdy kobieta jest "za gorąca" i ktoś chce więcej - ale przecież pewne zasady ustalone są wcześniej a na spotkaniu mamy też głowy a nie tylko tamte główki .. Jak w temacie - wsadzamy w spotkanie tylko ptaszki czy również nieco uczucia ?

Zdjęcie profilowe
PiotrekOral
8 lat temu

Dociekliwi dokładnie Was rozumiem i wiem co macie na myśli...
A jeśli mam wyrazić swoje prywatne zdanie to spotkanie koniecznie z uczuciem... I nie mówię tutaj o miłości... A o zrozumieniu, poszanowaniu się wzajemnie,a przede wszystkim o zasadach, które sprawiają, że będziemy dobrze czuć się w swoim towarzystwie...
Uważam, że seks (w rozumieniu "wkładanie") jest tylko uwieńczeniem całej tej otoczki, przygotowań, zabiegów i... Gry wstępnej :)

Zdjęcie profilowe
realny1985
8 lat temu

lizanko tak dla niewiedzacych... lizanko potem wsadzanko.. ale coz widze ze wiekszosc i tak trzyma w dloni i rusza gira dol.... ja jestem realny i uskuteczniam tylko realne spotkania... najpierw dobry oral a potem...

nektarynki
Para () ·
8 lat temu

Bardzo trafny temat też mamy pewne ograniczenia których nie przekraczamy i to nic że kiedy je przedstawiamy jakiemuś singlowi czy nawet parze to nagle kontakt się kończy . Poznaliśmy tu już singla z którym spotkaliśmy się na maksa tylko z tego względu że miał to być stały układ i wszystkim to pasowało ale niestety po jakimś czasie dostaliśmy wiadomość od niego ,, jak wiecie żonę mam a z wami ślubu nie brałem ,, i stały układ się skończył chyba dlatego że nasz ,, sympatyczny ,, singiel bardziej był nastawiony na zaliczanie jak stałe układy

Zdjęcie profilowe
realny1985
8 lat temu

nic na sile ja tak uwazam... trzeba znalezc nić porozumienia... tez sie kilka razy spotkalem z parkami z jedymi mam kontakt z innymi nie bo nie bylo iskry porzadania... tyle...

bydgoszczankadojrzala
Kobieta () ·
8 lat temu

PiotrekOral ...witaj;)masz racje;)

Zdjęcie profilowe
Dla_niej_caly_swiat_
8 lat temu

Moje zdanie jest takie;wsadzać ,wsadzać i jeszcze raz wsadzać!!!!!!!! :) :) :)

klifer
klifer VIP
Para () ·
8 lat temu

Gra wstepna wskazana potęguje przyjemność z zbliżenia . Acz kolwiek szybki numerek od czsu do czasu bez zbędnych ceregieli ma swój urok

Zdjęcie profilowe
PiotrekOral
8 lat temu

Cześć Bydgoszczanka... Bardzo dziękuję za przyznanie racji :)

bydgoszczankadojrzala
Kobieta () ·
8 lat temu

tak, przyznalam Tobie racje bo w 100% zgadzam sie z Toba;) mlody jestes a tak dojrzaly emocjonalnie;) milo mi;) pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe
bob14
8 lat temu

Seks musi , podkreślam musi być przyjemnością , nie obowiązkiem . Im bardziej kobieta jest rozpalona , tym silniejsze są doznania mężczyzn !!!!!!!
Jeśli zrealizuję pragnienia kobiety , to ja będę w siudmym niebie.
I tyle .

dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

dla niej .. skoro tylko wsadzać to można w drzwi, kaloryfer, rurę od samochodu, albo gniazdo os - tylko po co????

Zdjęcie profilowe
Dla_niej_caly_swiat_
8 lat temu

Wiem,kurde poniosło ---::( L:)pozdrawiam,,:):):)

Zdjęcie profilowe
Midas000
8 lat temu

Najcudowniej jest jak kończysz zanim jeszcze zdążysz wejść... jak same emocje są tak silne i to coś w powietrzu... że sam dotyk jest jak najlepszy seks...

misiu1981
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Ciekawa konwersacja :)

misiu1981
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Chciałbym od bardzo dawna spróbować z parą, ale zazwyczaj jest tak że albo jestem olany od razu albo od razu narzucane są takie warunki że od razu się odechciewa mam na myśli np. przychodzisz robisz co ci każemy i sobie idziesz. Brak jakiejkolwiek nici porozumienia. A taki mechaniczny seks to chyba nic przyjemnego, musi być jakieś uczucie, a jak nie uczucie to chociaż coś pochodnego.

dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

My również uważamy, że wejść wsadzić i zapłacić po czym wyjść to można w burdelu. Tutaj szukamy przyjemności ze spotkań - rozmowy, kuszenia, dotyku, podziwu, iskier. Dlatego uważamy że na wszystko jest czas i pora we właściwym czasie...

misiu1981
Mężczyzna () ·
8 lat temu

No właśnie:)

AktywnydlaWas
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Najlepsze spotkania 2M+1K wychodzą spontanicznie w publicznych miejscach lub gdy pierwszy kontakt inicjuje para. Wtedy już od początku jest jakaś wzajemna relacja oparta na akceptacji i szanse, że coś z tego wyjdzie, odpowiednio większe. Przyznam, że nie zdarzyła mi się sytuacja, aby na pierwszym spotkaniu wszyscy poszli na całość. Natomiast pary szukające singli do stałych układów - moim zdaniem - źle trafiają, skoro po paru spotkaniach wszystko się kończy.

nektarynki
Para () ·
8 lat temu

To fakt , pary źle trafiają ponieważ jak trafią to na realnych a takim zależy tylko na zaliczeniu kolejnej dupy a nie jakiś pierdoły o spełnianiu fantazji .Nasz kosz fantazji jest bardzo bogaty i chętnie go spełnimy w całości z facetem który myśli głową a nie kutasem .

Zdjęcie profilowe
dorota_marek
8 lat temu

Mamy duzo doswiadczen , ale podzielimy sie ostatnim. Moze niekoniecznie w 100 % w temacie watku, ale...
Tak dosyc przypadkowo 5 tygodni temu weszlismy w trojkat z pewna fajna zajebista 30-letnia singielka. I wlasnie ta znajomosc przebiega tak, ze za pierwszym razem praktycznie sie nie znajac wyladowalismy w lozku na cala noc dzikiego seksu, a potem jakos zaczelismy sie spotykac poznawac, przegadywac cale noce, i nawet nie wiadomo kiedy tak sie razem zblizylismy, ze czujemy jakby byla nasza trzecia polowka, rozumiemy sie bez slow, spedzamy z nia kazda wolna chwile, a wlasciwie z racji braku czasu to glownie noce, i z kazdym dniem jest nam z nia coraz lepiej. Znamy sie tylko 5 tygodni,a sie jakbysmy znali sie cale zycie.

Zdjęcie profilowe
Midas000
8 lat temu

Co do wyznań Nektarynki to wcale tak nie jest :) Są realni którzy tylko spełniają fantazje a nie tylko zaliczanie kolejnych dup... Zresztą bez takich fantazji to dupa do dupy podobna ;) Przecież fantazja w seksie to 90% szans na miłe chwile :)
A co do wyznań Dorota_marek to rozumiem że receptą jest najpierw włożyć ptaka a potem rodzą się uczucia ;)

Zdjęcie profilowe
dorota_marek
8 lat temu

nie, tylko pisalismy ze bywa czasami tak dziwnie ze nie da sie wszystkiego przewidziec i zaplanowac.

Zdjęcie profilowe
Midas000
8 lat temu

Wiem :) żartowałem z tematu dyskusji ale zakładam że takie przypadki jak Wasz należą do mniejszości więc wypada tylko pogratulować :)

Zdjęcie profilowe
dorota_marek
8 lat temu

Nie dziwnie to zle slowo, po prostu nie da sie tego do konca zaplanowac.
Ile mielismy takich spotkac ze poznawalismy sie tygodniami, bylo nam super z ta para ale jak po kilku tygodniach ladowalismy w lozku juz jako dobrzy znajomi to okazywalo sie ze nie pasujemy sobie zupelnie.

Zdjęcie profilowe
Midas000
8 lat temu

Hm... chyba ważne żeby się wzajemnie rozumieć... jeżeli rozumiecie się w seksie to bardzo prawdopodobne że normalnie też dobrze się będziecie rozumieli... a czasami długie poznawanie zabija pewną iskrę.

misiu1981
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Może coś w tym jest co pisze Midas :)

dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

nie zawsze dobre bzykanie przekłada się na gadanie ;)
ale faktem jest, że fajnie jak uda się poznać osoby nadające na podobnych falach i chodzące po zbliżonych szczytach :P

Zdjęcie profilowe
Midas000
8 lat temu

Tylko weź i traf taką osobę/parę ;)

misiu1981
Mężczyzna () ·
8 lat temu

No właśnie:) Ja miałem to szczęście z panią:) Do dzisiaj mam z nią kontakt i wspaniały seks:)

Zdjęcie profilowe
realny1985
8 lat temu

dziś byłem na spotkaniu z nowo poznaną parką i np. na wejscie dostałem sms żę od razu mam lizać cipke pani...:) wszedłem a ona już czekała wypeta...

Zdjęcie profilowe
realny1985
8 lat temu

dziś byłem na spotkaniu z nowo poznaną parką i np. na wejscie dostałem sms żę od razu mam lizać cipke pani...:) wszedłem a ona już czekała wypeta...

dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

hmmmm i się budzisz a tu ptak w garści ?
;)
piszmy realnie i na temat :P

A38
A38 VIP
Para () ·
8 lat temu

Jeśli ktoś w wiadomym celu umawia się z kimś do hotelu to raczej nie po to by przegadać wieczór a konkretnie się zabawić to nasze zdanie a kto kogo zalicza jest nieistotne .

Zdjęcie profilowe
aniatomek73
8 lat temu

witamy:))
pozwolimy sobie wyrazić nasze,skromne zdanie..
po wzajemnej akceptacji króluje SPONTAN :))niezależnie od miejsca,czasu,itp..
oczywiście z zachowaniem granic zdrowego rozsądku.o ile taki istnieje przy naszych hedonistycznych zamiłowaniach..:))
rozkosz musi współgrać z rozumem.to nie człowiek ma się poddać rozkoszy, ale rozkosz człowiekowi. przyjemność jest doskonała wtedy, kiedy można ją odrzucić bez żalu i bólu.przy zbytnim zaangażowaniu może być z tym ciężko..
zero scenariusza,szczególnie na początku danej znajomości.nie mylmy uczuć z grą wstępną,szacunkiem wobec płci pięknej,drugiego człowieka, itp..
spostrzeżenia zmysłowe,psychiczne potrafią wszystkim tak pokierować że tylko się poddajemy czarowi danej chwili,sytuacji..
my wszyscy tutaj przed spotkaniem do którego ma dojść jesteśmy z góry ukierunkowani na pewien temat.wyznaczanie nieprzekraczalnych granic,ustalanie pewnych zasad brzmi ciut śmiesznie.
nasza przygoda trwa już kilka lat.pierwszy raz był rozczarowujący za co pewnie sami jesteśmy współwinni.bywa.póżniej,teraz i mamy nadzieję że już zawsze było,jest i będzie tylko lepiej:))
pozdrawiamy cieplutko :))

dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

aniatomek - odnośnie śmieszności w ustalaniu jakichkolwiek granic a co powiecie o tym, że na spotkaniu okazało się, że Pan jest lekko bi co kompletnie nie odpowiada drugiemu z panów? a co na to, że singiel nastawił się na ostry anal - a pani nie ma na to ochoty i on stwierdza w obu przypadkach, że stracił czas, kasę i nawet wiarę w realność ludzi? Jesteśmy zdania, że jednak jakiekolwiek zasady wypada ustalić.. Dotyczy to również np. kosztów hotelu, czasookresu spotkania - oczywiście przybliżonego ale jednak... Myślimy, że jednak dobrze, jak są pewne granice ustalone - chociaż ramy. Wiadomo, że na spotkaniu liczy się spontan i dana chwila - jednak należy szanować zasady innych..

misiu1981
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Zgadzam się z dociekliwi :)

dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

to miło ;)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem