Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
artofloving
8 lat temu

Witam. Razem z moją dobrą, seksowną, uroczą i inteligentną znajomą szukamy Pana do trójkąta. Chce pomóc spełnić fantazję uroczej Damy i spotkać się by była jedna i dwóch Panów, ale uwaga Panowie Pani jest bardzo wybredna, musi czuć komfort podczas spotkania oraz musi być stworzona atmosfera a nie zwykłe bzykanie, kto na to liczy niech lepiej nie piszę. Pisać tylko konkretni Panowie z propozycjami i zdjęciami. Zapraszam na priv.

zamonit
Mężczyzna () ·
8 lat temu

za daleko jak dla mnie

Zdjęcie profilowe
Kukulek690
8 lat temu

Szukam takiego układu w Lubelskim, szkoda, że jesteście tak daleko

Zdjęcie profilowe
Kukulek690
8 lat temu

Szukam takiego układu w Lubelskim, szkoda, że jesteście tak daleko

Zdjęcie profilowe
Dyskretny339
8 lat temu

panowie ze zdjęciami :)kutasa w profilu

Zdjęcie profilowe
Dyskretny339
8 lat temu

ludzie nawet nie wiecie ile Waszych fotek śmiga po necie!!!

Zdjęcie profilowe
Kukulek690
8 lat temu

Pijesz do mnie? :P

Zdjęcie profilowe
Dyskretny339
8 lat temu

Kukelek690 nie chodzi mi o ciebie człowieku o ludzi co dają anonse i tylko wyslijcie swoje fotki itp a te foty potem wrzucaja gdzieś i w necie wszyscy np.ciebie lub innych można oglądać!!!

romini
romini VIP VF
Para () ·
8 lat temu

Dyskretny339@ a gdzie np. w necie można coś takiego zobaczyć, mógłbyś podesłać link?

Zdjęcie profilowe
artofloving
8 lat temu

Ludzie nie spinajcie się... Fotki są po to by się poznać, sprawdzić czy się sobie podobamy. No cóż jeśli chodzi o seks to jednak musi się jedno drugiemu podobać :)

Zdjęcie profilowe
Kukulek690
8 lat temu

Nie spinam się, spoko :) Jasna sprawa, żeby coś z tego było, to obie strony muszą być mocno zainteresowane... ;)

Zdjęcie profilowe
Butterfly_84
8 lat temu

Ciężko przejść na next level bez wymiany foto...

Zdjęcie profilowe
czandar2222
8 lat temu

Cos w tym jest ,ja jestem za :)

Zdjęcie profilowe
artofloving
8 lat temu

No to dyskusja złagodzona dzięki właśnie tejże uroczej Kobiecie ;) ale teraz Panowie co z Wami? Wysilcie się trochę i ruszcie głową by pokazać Pani, że jesteście warci jej towarzystwa, a nie tylko liczyć na "zaruchanie" :) czekam na wiadomości :)

leoncyo
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Ja nie miałem zwrotnej od Ciebie

xxLegxx
xxLegxx VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Panowie się maja wysilać, a pani jest super, bo pan tak ją opisał. Kasting, jak do glownej roli w "Trudnych sprawach". Tylko, czy jest to rowne postawienie stron? Wedlug mnie nie.Wy panowie jak na targu niewolników sie prezentujcie ze wszystkim, pan zbierze kolekcje zdjęć i zrobi z nimi co zechce, a komuś może wysle jakies zdjecie, ale raczej takich szczęśliwców nie bedzie duzo. Może jeden wybraniec tylko? Panowie szanujcie się. Jak ktos jest zainteresowany, to podejmie decyzję na podstawie opisu i zdjęć w profilu, a nie zbiera katalog twarsy użytkowników zbiornika.

Zdjęcie profilowe
grizzly8383
8 lat temu

Potwierdzam jest tu tyle profili panów ,że kobieta czy para mogła by sie wysilić i napisać do potencjalnego kandydata który ja zainteresował. Po to właśnie są profile.
Co ciekawe aby zacząć rozmowę i czymś zainteresować fajnie by było poznać drugą osobę. Bo w innym przypadku wygląda to tak ,że ja o zupie a oni o d...
Pzdr.

Zdjęcie profilowe
Kukulek690
8 lat temu

Jasne, że mogłaby, ale nie ma co biadolic, w końcu się znajdzie kogoś wartościowego. Mam nadzieję :P

bezsenny__
Mężczyzna () ·
8 lat temu

dołącze do trójkąta

Zdjęcie profilowe
Butterfly_84
8 lat temu

xxLegxx, nie jest to równe traktowanie stron, o czym oboje wiemy. Grizzly, ogłoszenie daje większą moc przebicia i potencjalnie lepsze efekty - stąd taka, a nie inna forma została zastosowana.
Co do zdjęć - chyba nie trzeba tłumaczyć, że foto jest niezbędne, by sprawdzić, czy jest impuls... bo ciężko o dobrą, prawdziwie namiętną zabawę (w sytuacji, gdy nie interesuje nas mechaniczny sex), jeśli ludzie sobie nie odpowiadają. Można się sprzeczać o zasadność wysyłania od razu zdjęć, ale po co komuś tygodniowe klikanie, jeśli na koniec okazuje sie, że wizualnie sobie nie odpowiadamy. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie, aby poznawać się po pozytywnej weryfikacji fizjonomii. A kto i kiedy weryfikuje to drugorzędna sprawa w sytuacji, gdy chodzi o cel, a nie środek do jego osiągnięcia.

bezsenny__
Mężczyzna () ·
8 lat temu

sex wrocław

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Motylek... to ja Ci tylko zwrócę uwagę na jedną rzecz - ogłoszenie napisał ktoś kto prowadzi męski profil (przyjmijmy, że to mężczyzna).
Tenże mężczyzna nie pokazuje swojej ewentualnej koleżanki - i tu rodzi się pytanie - czy ona w ogóle istnieje.
Tenże mężczyzna wymaga przesłania zdjęć i opisu/scenariusza spotkania oraz zdjęcia bez informacji czy w ogóle kobieta istnieje, jak wygląda i czego oczekuje.

Reasumując - ogłoszenie ma niesamowicie niską wiarygodność i tylko naprawdę napaleni i słabo myślący faceci mogą się na nie nabrać.

Równie dobrze może to być jakiś nastoletni masturbant, któremu skończył się dostęp do opowiadań lub drze łacha z ww. napalonych samców.

Zdjęcie profilowe
Butterfly_84
8 lat temu

Peccatori...ale dlaczego zakładasz złą wolę drugiej strony? W końcu jesteśmy tutaj, by się poznawać, docelowo spotkać i dobrze bawić. Wychodząc założenia, że po drugiej stronie jest pospolity oszust, nie spotkałabym się z nikim w realu...a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi ;) także więcej wiary w dobre intencje innych ;)

Zdjęcie profilowe
realni3069
8 lat temu

Ja tam nie wiem ale ogłoszenie brzmi bardzo lipnie. Jeśli ta Pani jest taka ą,ę to jakim cudem nie może znaleźć sobie faceta? ! Drodzy Panowie kobiety, które szukają singla same go znajdą.
Te prawdziwe kobiety rzecz jasna; )

Zdjęcie profilowe
Butterfly_84
8 lat temu

Nikt nie napisał, że jest ą, ę.
Nikt też nie napisał, że nie może znaleźć, a nawet jeśli, to niewykluczone, że najzwyczajniej dywersyfikuje kanały poszukiwań.
A może najzwyczajniej kolega chce zrobić jej niespodziankę i zorganizować takie spotkanie. To chyba nic złego...

Zdjęcie profilowe
artofloving
8 lat temu

Ludzie ja was proszę zrzućcie trochę ciśnienia z siebie, podejdzcie do zbiornika i do siebie z większym dystansem, bo skoro jak Wy tak odbieracie ogłoszenie na zb - portalu do seksu, portalu do rozrywki i do oderwania się w pewnym sensie od rzeczywiście, to jak Wy żyjecie na codzień ? Nie rozumiem , naprawdę nie rozumiem. Dla wyjaśnienia wszystkim: NIKOGO nie zamierzałem obrazić, urazić, uprzedmiotowić. Zwrotu "postarajcie się" użyłem w żartobliwy sposób, a to jak go kazdy z osobna osbiera uważam za kompletnie prywatną rzecz i po co to wylewać? Nie podoba się to po prostu nie zaglądajcie na ogłosznie. NIKT nie jest ą, ę a wręcz przeciwnie mamy do siebie dystans i to bardzo duży. A co do poszukiwań dla Pani singla to jest wiele innych powodów niż to, że Kobieta nie jest "prawdziwa" Tyle z racji wyjaśnienia, jeśli kogoś uraziłem to wybaczcie :) Mam nadzieję, że sprostowałem temat, uff....

Zdjęcie profilowe
realni3069
8 lat temu

Dobra, seksowna, urocza, inteligentna. ..To o to chodzi z tym ą,ę :) Nie atakowałam tylko wyrażałam swoją opinię, bo mogę.

Zdjęcie profilowe
artofloving
8 lat temu

Ja także mogę opiniować jaka według mnie jest moja znajoma, wiec w sumie ja mam opinie i Ty masz opinie i wszystko gra :)

Zdjęcie profilowe
realni3069
8 lat temu

No i bomba:)

bezsenny__
Mężczyzna () ·
8 lat temu

jakas na orgie

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Butterfly_84 Wczoraj, 18:45
Peccatori...ale dlaczego zakładasz złą wolę drugiej strony? W końcu jesteśmy tutaj, by się poznawać, docelowo spotkać i dobrze bawić. Wychodząc założenia, że po drugiej stronie jest pospolity oszust, nie spotkałabym się z nikim w realu...a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi ;) także więcej wiary w dobre intencje innych ;)

- Motylku... mnie też zaskakuje ile energii i czasu ludzie poświęcają na zrobienie innych w bambuko, a na Zbiorze to jest coś normalnego... Mało to kont "par", w których "pani akurat wyjechała, ale pozwoliła mężowi zabawić się z inną"?

Zdjęcie profilowe
Butterfly_84
8 lat temu

Nie róbmy wyjątków zasadą ;)

ParaAP72
ParaAP72 VIP
Para () ·
8 lat temu

Po przeczytaniu całej tej dyskusji, mam jedno pytanie: dlaczego jeżeli taki post napisałaby kobieta lub para, miałaby on pozytywny odzew? Nikt raczej nie zakładałby wówczas podpuchy, oszustwa itp. A ponieważ napisał to facet, odsądzany jest od czci i wiary? /ona

A38
A38 VIP
Para () ·
8 lat temu

A nam się to podoba ;
,, jest tu tyle profili panów ,że kobieta czy para mogła by sie wysilić i napisać do potencjalnego kandydata który ja zainteresował ,,
Jeśli się parki mają wysilać to w wypadku awarii samochodu (a jest to najczęstsza wymówka) wysłać po ,, Pana ,, limuzynę , jeśli ma dzieci na głowie to wynająć opiekunkę oczywiście zapłacić hotel lub za rączkę wprowadzić do swingers klubu .

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Para.. - mam durne pytanie - kto częściej udaje "pary"? Kobiety czy mężczyźni?

A38 - tak, ten fragment użalania się też mi się spodobał.

romini
romini VIP VF
Para () ·
8 lat temu

,, jest tu tyle profili panów ,że kobieta czy para mogła by sie wysilić i napisać do potencjalnego kandydata który ja zainteresował ,,

Oczywiście i zostanie przez jakiegoś matołka potraktowana z góry... który nigdy z nikim się nie spotkał i jeszcze będzie stawiał warunki, a wymagania ma, że ho ho :D
A na koniec zostanie jeszcze przez owego matołka obrażona ;-)

Motylku :) to normalni są właśnie wyjątkami na zbiorniku... ;-)

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Maślana mucho... i przykład sam się znalazł:

http://zbiornik.com/profile/viola13/

Jakby nie mógł chłopak sobie założyć sam konta za całe 3 zł plus VAT.

Zdjęcie profilowe
Butterfly_84
8 lat temu

Romini...no cóż..chyba jestem szczęściarą, skoro poznani tutaj (docelowo w realu), to prawie wszyscy normalni :):):)

ParaAP72
ParaAP72 VIP
Para () ·
8 lat temu

Pecc...nie interesuje mnie ile osób udaje kogoś kim nie jest. Nie zakładam, że każdy potencjalny znajomy jest oszustem... i dlatego mam takie same odczucia jak Motylek powyżej :) /ona

Zdjęcie profilowe
bob14
8 lat temu

Pytanie ?
Ile z powyższych profili jest prawdziwych ?

Zdjęcie profilowe
grizzly8383
8 lat temu

A38 ,Romini
Oczywiście ,że w wielu przypadkach tak będzie i "matołów" nie da się wyplenić ale i wiele par jest nie skażona myślą :D Mi się osobiście wydaję iż łatwiej przynajmniej po zdjęciu i opisie wyszukać danej osoby(chodzi mi o to ,że mamy jakieś preferencje które szybciej wychwycimy czy będzie to wygląd fizyczny czy też upodobania itp) a czy się umówi czy nie tego się nie zweryfikuję.Z drugiej strony gdy faceci już napiszą będzie narzekanie ,że wiadomości od panów się powtarzają ,że niczym nas nie zainteresował itd...
Z tzw "tchórzostwem " czyli w ostatniej chwili odmówić spotkania to istna plaga i nie tylko po stronie męskiej.
Tak czy siak każdy robi jak uważa za słuszne i jednemu to pasuje a drugiemu nie , w sumie nudno by było jak by wszyscy lubili to samo :P
Pzdr

romini
romini VIP VF
Para () ·
8 lat temu

Poszukiwania na zbiorniku... kojarzą mi się z poszukiwaniem pracy... Odpowiadasz na ogłoszenie, które Cię zainteresuje. Czy odpowiesz na ogłoszenie: "sekretarka 666 666 666", czy raczej: "Znana, renomowana firma, poszukuje na stanowisko.... zapewniamy: szkolenia,... wymagamy: doświadczenia w branży, znajomość języka..." A teraz musisz wysłać CV, które wyróżni się czymś spośród tysiąca innych... Dokładnie zauważam te same mechanizmy zachować jak na zbiorniku :)

Przez wiele lat panowała moda na wyrywanie torebek i zrywanie kobietom łańcuszków na ulicy, jakieś 10 lat temu to się uspokoiło. Ruszyła wtedy kampania: "Jeśli mężczyzn Ci się bacznie przygląda na ulicy, to nie dlatego, że mu się podobasz, tylko patrzy, co mógłby Ci ukraść".
Dziś policja ostrzega przed oszustami matrymonialnymi grasującym w sieci... to tak a propos "ufności" :)))
Znam kilku niezwykle interesujących meżczyzn na zbiorniku do których pary "stoją w kolejce" żaden z nich nie odpisałby na pewno na ten anons :D

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Romcia... ja odpisałem. I co? W jakim świetle mnie to stawia? :D

Zdjęcie profilowe
DarkEyes76
8 lat temu

Pecc, stawia Cie to w podzbiorze tych mniej interesujących mężczyzn.
Miło mi Pana u nas przywitać ;-)

Zdjęcie profilowe
realni3069
8 lat temu

Ja nie wiem ale niektórym brakuje chyba dystansu :) Jak mi się któryś facet spodoba to się odezwę sama. Nie uważam tego za poniżenie. Ludzie ostatnio mnie pozytywnie rozczarowują. Grunt to nie oczekiwać zbyt wiele i na wszystko patrzeć z przymrużeniem oka ;)
Jak stare chińskie przysłowie mówi - miej wyje...ne a będzie ci dane :)

olsztynbi38
Mężczyzna () ·
8 lat temu

tu napewno nie jest łatwo kogoś realnego spotkać

figlujacywzbozu
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Nie jest łatwo, ale możliwe! Jestem realny i zaproszam realną parę (a może realne pary?) do siebie na realny wieczór. W-wa i okolice (mieszkam na obrzeżach). Pozdrawiam ciepło, na pewno będzie miło - zapewniam, że moja babcia nie trafi do szpitala w ostatniej chwili przed spotkaniem ;-)

Zdjęcie profilowe
realni3069
8 lat temu

Jak to nie jest łatwo :) Jedyną rzeczą ,która czasami przeszkadza w relacjach międzyludzkich to niedopasowanie.Niektórzy mają wymagania jak z kosmosu .

romini
romini VIP VF
Para () ·
8 lat temu

Peccu :) w żałosnym... tyle masz atrakcyjnych przyjaciółek... a Ciebie nosi i nosi, jak marynarza, żonę masz w każdym porcie?... :P
Darek:) wydaję mi się, że ostatnio miałeś na profilu Warszawa :) kto z kim przystaje, takim się staje? :D



Zdjęcie profilowe
realni3069
8 lat temu

Romcia to Ty nie słyszałaś ?! Pecc zakłada harem

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem