Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
pokpak
7 lat temu

łódzkie i śląskie. Wolnego Pana poznamy na stały układ ! Pozdro

Zdjęcie profilowe
Hedonistaaa
7 lat temu

Śląsk zaprasza :)

alias2012
alias2012 VIP
Mężczyzna () ·
7 lat temu

na Śląsku sa najlepsi :)

misiowa_i_mis39
Para () ·
7 lat temu

Tez szukamy ale tutaj są szukający jednorazowej przygody

Zdjęcie profilowe
Dariodario71
7 lat temu

ja na dłużej nie na jeden raz

Adriannzdw
Mężczyzna () ·
2 lata temu

Hej

Zdjęcie profilowe
Charlie36
2 lata temu

Chętnie poznam

Zdjęcie profilowe
nowcia_
7 lat temu

Na śląsku są tylko zwolennicy jednorazowej bylejakości niestety....byle jak byle gdzie byle z kim byle za darmo a najlepiej to jeszcze zwróć im za paliwo...

Zdjęcie profilowe
PANIPANIBYDZIA
7 lat temu

Witajcie tak tez jest na Kujawach ,zwróć za paliwo i jeszcze takiemu zapłac za to ze mógł sobie pobzykac

Maverick2
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Hahahahaha, wniosek z tego, że przed spotkaniem trzeba zawsze zapytać o cennik :))))

gibki82
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Najlepiej kontakt długoterminowy, oparty nie tylko na seksie

para4529
Para () ·
7 lat temu

Chetnie dojedziemy razem lub sam Pan , wg życzenia , paliwo mamy i do auta i do zabawy , proszę o kontakt przez profil,pozdr:)

sixtinine
sixtinine VIP
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Hmmm interesujące:)) Ciekawe.

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Marudzicie... po prostu kiepsko trafiliście.

Pirot
Mężczyzna () ·
7 lat temu

A w moich stronach nie ma nikogo chętnego takie tu dziadostwo

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Pirot... dziadostwem nazywasz to, że nie wszyscy są zachwyceni Twoim profilem?

Zdjęcie profilowe
Kukulek690
7 lat temu

Lubelskie jeśli ktoś byłby chętny :)

opp77
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Witam mam 39 lat i jestem chętny bez zobowiązań na dłużej jeśli jakaś para chętna zapraszam

Pirot
Mężczyzna () ·
7 lat temu

peccatori za to Twój profil jest POWALAJĄCY heheh

romini
romini VIP VF
Para () ·
7 lat temu

Peccatori :) przyciąga wszystkie dżagi ze zbiornika jak magnez :)))

alias2012
alias2012 VIP
Mężczyzna () ·
7 lat temu

ok to ja oferuje swoje towarzystwo, zajebisty sex, płacę za paliwo i zawsze za kobietę,która jest ze mną, zawsze odwoże do domu po......czekam, więcej info na priv

panipani40plus
Para () ·
7 lat temu

My też możemy tutaj dopisać swoje ogłoszenie, temat pasuje idealnie :) Planujemy poszaleć w drugiej połowie maja, tylko w weekendy. Liczymy, że uda się znaleźć kogoś miłego, operatywnego. Miejsce spotkania do uzgodnienia ,myślimy o jakimś apartamencie w promieniu do 150 km od Torunia

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Romcia... wiesz.. magnez działa na uspokojenie.. a po kontakcie ze mną DŻAGI bywają wkurrr.. - tzn. zirytowane.
A jeśli już chcesz mnie porównać do magnesu to tylko zwrócę uwagę, że magnes nie przyciąga drewna - z czego się niezmiernie cieszę :D


Pirot - dzięki za pozytywną ocenę... ale różnica między nami jest prosta - ja nie narzekam na dziadostwo i brak realności pań i par :D

Zdjęcie profilowe
bob14
7 lat temu

Q !!!
Co to jest program DLACZEGO JA ?
Para szuka pana ,więc chętni się zgłaszają , a " marudy" wypie....... !
Ale zrymowało mnie się !!!!!

facet_z_wawy
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Ja szukam na dluzsza relacje z parka... ale tez chetnych jakos nie widac

Zdjęcie profilowe
Reyku13
7 lat temu

Zdjęć też nie widać. Jebać niebieskich

Zdjęcie profilowe
konkretny_1975
7 lat temu

skierniewice,rawa ,tomaszów-zapraszam

Zdjęcie profilowe
civil
7 lat temu

Reyku13 , widać by było gdyby temat "dziwnym" trafem nie zboczył w kierunku wyśmiewnych uwag na temat innych użytkowników tego forum i w ten oto sposób spłyca się temat , a potem się dziwić że ilość spotkań z samcami gwałtownie spada i tylu frustratów na zbiorniku

romini
romini VIP VF
Para () ·
7 lat temu

Ręka w górę komu udało się spotkać realnie z niebieskim... :D

Zdjęcie profilowe
nowcia_
7 lat temu

Podnoszę rękę spotkałam się z niebieskim i okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem .Poza tym civil a mi się wydaje ze prawdziwe " samce " nie mają problemu z spotkaniami a przynajmniej nie powinni mieć :P

Zdjęcie profilowe
nowcia_
7 lat temu

Temat dobry do poruszenia : odnoszę wrażenie że Ci " prawdziwi " są tylko w katowicach i wrocławiu. Od dłuższego czasu szukam Pana na dłużej a piszą do mnie tylko Ci jednorazowi bzykacze co kompletnie mnie nie kręci...

figa_z_makiem
Para () ·
7 lat temu

Nam .... naprawdę tak sie zdarzyło heh... Niebieski okazał sie bardzo fajny i konkretny. Niestety a może stety ...czas pokazał jak wiele mamy odległych od siebie oczekiwań. No cóż, wredna ze mnie kobieta jest 😊 Buziaczki

romini
romini VIP VF
Para () ·
7 lat temu

My też się spotkaliśmy na kawę... kiedyś dawno temu... i na tym się skończyło... bo zdjęcie przysłał z przed 10 lat..., a na spotkanie przyszedł tłuścioch... z wielką dupą, też był sympatyczny i co z tego jak po 15 minutach grzecznie mu podziękowaliśmy... teraz już jak mamy się z kimś spotkać to jesteśmy bezwzględni... bo nie mamy czasu biegać na kawki 5 razy dziennie :D

ParaAP72
ParaAP72 VIP
Para () ·
7 lat temu

To widocznie my mamy szczęście, spotkaliśmy się i nadal spotykamy z "niebieskim ludzikiem" :)

facet_z_wawy
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Ja jestem niebieski i do tego realny. A co do oczekiwan to troche tak jest, ze zdarza sie, ze one moga byc rozne.

romini
romini VIP VF
Para () ·
7 lat temu

Tu jest ta wielu fajnych mężczyzn z profilami, które odzwierciedlają ich ciekawą osobowość, że my nie widzimy potrzeby dawać szansy niebieskim ludzikom. Niebieskie ludziki, albo nie potrafią sklecić kilku zdań, albo nie potrafią zwyczajnie zamieścić fotki na zbiorniku. I o czym ja z kimś takim mam rozmawiać przez 30-45 minut na kawie zapoznawczej??? o ruchaniu!!! o nieee! dla mnie inteligencja jest najbardziej podniecająca ;)))

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

A mi się zdarzyło spotkać z czerwoną ludziką i jest to baaaardzo fajna dziewczyna :)

A tak na marginesie - czyli żeby nikt nie chciał się ze mną ruchać to trzeba zostać niebieskim ludzikiem?

romini
romini VIP VF
Para () ·
7 lat temu

Peciu :) oceniam według siebie :P A czerwona ludka, to i tak dostaje 3-cyfrową liczbę wiadomości każdego dnia... więc możesz się czuć nie wyobrażalnie zaszczycony :PPP a ten fakt dokładnie potwierdza, to co powyżej napisałam :D

SympatycznyPrzyjaciel
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Ja się nie dziwię, że ludzikom nie chce się dawać szansy choćby na rozmowę.
Gdy rozmawiam z parami to jest wielka przepaść gdy pisze kobieta, a mężczyzna. Mężczyźni to erotomani i na zasadzie 'co zrobisz mojej żonie', nigdy się konkretnie nie umówią nawet na spotkanie zapoznawcze.
Dlatego gdy rozmawiam z nową parą i pisze mężczyzna to niestety zakładam, że nic z tego nie będzie.

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Romcia.. Ty jesteś unikalna... no prawie unikalna.. nooo.. generalnie w stosunkowo wąskiej grupie unikalnych w Wawie.

ParaAP72
ParaAP72 VIP
Para () ·
7 lat temu

Pecc....robię się zazdrosna :P A wracając do sedna: 1. podobna dyskusja toczyła się parę miesięcy temu...2. My osobiście zanim cokolwiek odpiszemy, czytamy profil 3. Były pomyłki, profil interesujący (nie tylko ten ze zdjęciem), kilka wymienionych wiadomości - ok, przysłowiowa kawa - totalna porażka....Zdarza się :)

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Para.. dlatego napisałem: "w Warszawie" :D

A ja jeszcze odniosę się do tytułu wątku:
- jak bardzo wolny ma być? Nie może być nieco szybszy?
- na jakim poziomie ma być? Bo wszyscy są na jakimś...

Zdjęcie profilowe
Ostryfikol
7 lat temu

-maja byc bardzo powolni i ...
- i tylko high cla$$$
looool

Zdjęcie profilowe
Dariodario71
7 lat temu

Witam Was poznam Panią ,Parę na miłe spotkania higiena i dyskrecja zapewniona w 100% .Proszę o wiadomość odpowiem.Darek

ciastek123444
ciastek123444 VIP VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

cześć jet chętna para na sex zemną pisać na priv
z okolic wrocławia

olsztynnn
olsztynnn VIP
Mężczyzna () ·
7 lat temu

olsztyn okolice jakas chetna parka prosze priv

humorsex
Mężczyzna () ·
7 lat temu

PARY PARUNIE PARECZKI zapraszam ........;))))

Zdjęcie profilowe
xredbullxx
7 lat temu

Witam bardzo realny wlkp dla również realnych i niegrzecznych par ! ;)

para45i50
para45i50 VIP VF
Para () ·
7 lat temu

My też chętnie takiego pana poznamy - bez górnej granicy wieku

ciastek123444
ciastek123444 VIP VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

hej może ja para45i50

Zdjęcie profilowe
Realny_Wawa_37
7 lat temu

Może jakaś para ma ochotę na realne spotkanie ze mną?

Zdjęcie profilowe
MrLeonidas
7 lat temu

Wtorek , środa apartament Warszawa. Zapraszam

para34sl
para34sl VIP
Para () ·
7 lat temu

chetnego z lokum

ciastek123444
ciastek123444 VIP VF
Mężczyzna () ·
6 lat temu

może ja

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem