Mini Zbiornik
on20122
Mężczyzna () ·
7 lat temu

szukam parki do spotkan

Zdjęcie profilowe
viayo
7 lat temu

Zonaty ..to jako plus czy minus ? Bo nie rozumie przekazu

Zdjęcie profilowe
Reyku13
7 lat temu

No oczywiście na plus, że nie desperat.

Zdjęcie profilowe
LeaLea
7 lat temu

To, że jest się w związku nie jest wyznacznikiem niczego, Można mieć męża (żonę) i nie uprawiać seksu wcale. Można również nie będąc w stałym związku, być zadowoloną(ym) z tej sfery życia.
Odczuwamy głód, pragnienie, chłód, odczuwamy i chuć, takie jest odwieczne prawo natury:-)
Ja na ten przykład jestem w desperacji, ukierunkowanej desperacji oczywiście:-)

Zdjęcie profilowe
Reyku13
7 lat temu

A niebieski oczywiście minus dostał, do takich działań wszystkich zachęcam. Precz z niebieskim lodzikiem, koniobijcy i podglądacze tylko zaśmiecają świat

Zdjęcie profilowe
Moth11
7 lat temu

A my jertesmy właśnie niebieskim ludzikiem

romini
romini VIP VF
Para () ·
7 lat temu

28 lat, żonaty i już szuka pary...??? i pewnie nie znajdziesz, bo single na zbiorniku mają błędne pojęcie na temat par, szukających singli do seksu w większym gronie :)))

Zdjęcie profilowe
Lucky_fire
7 lat temu

On może mieć i błędne pojęcie co do par a jakie jest w takim razie trafne? Każdy ma swoje preferencje i wcale nie musi dostosowywać się do ogółu, jeśli się dostosuje stanie się jednym z wielu...Ma swoje fantazje i chce je realizować, więc zamieszcza ogłoszenie.

onirazem8883
Para () ·
7 lat temu

Lucky_fire: single zazwyczaj mają pojęcie takie:

skoro jesteś na zbiorniku, i ja do Ciebie/Was napisałem, to się ciesz, i już na szybko umawiaj się ze mną na spotkanie, tak żebym był zadowolony. Czytać coś mam? A po co? Przecież tego nikt nie czyta, to nie ma znaczenia. Ważne jest to jaki ja jestem ruchacz.

Zdjęcie profilowe
Lucky_fire
7 lat temu

Zdaję sobie sprawę z tego, że większość użytkowników tego portalu to napaleńcy, którzy czerpią jakąś dziwną satysfakcję jedynie z tego że ktokolwiek im odpisze. Piszą do wszystkich jak popadnie, nie uwzględniając ich preferencji. Wiem również, że to rzutuje na innych singli, którzy są "normalnymi" osobami. I wiem, że pary nie mają łatwo w przesiewaniu dziesiątek jednakowych wiadomości dziennie. Mam nadzieję, że nie każdy singiel będzie traktowany jak jeden z wielu. Bo tacy prawdziwi i "normalni" są w mniejszości.

Zdjęcie profilowe
Reyku13
7 lat temu

Taaak preferencje? Jestem jeszcze żonaty, szukam ludzi podobnie myślących..... Tak niebieski napisał w swoim portfolio. Czy sex grupowy jest dla ludzi z problemami w związku, z problemami emocjonalnymi.
Takie teksty zdradzają koniobijce, bez jakiegokolwiek szacunku do odbiorców tego co napisał. Wypad smieciu ze zbiornika.

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

A mi się spodobał inny fragment opisu:

"Od pewnego czasu interesuja mnie klimaty sexu grupowego....zdrady kontrolowanej nawet ze zrobieniem loda temu drugiemu"

"kolegę z ktorym moze pobawimy sie oralnie"

Orientacja Seksualna: Hetero

--- no to jeśli on jest hetero to ja to już nie wiem kim jestem.

Aaaa.. i jeszcze to:

"Jestem jeszcze zonaty....aczkolwiek znudzony zyciem w małzenstwie i szukam ludzi ktorzy myslą podobnie do mnie"

- czyli takich, którzy też są znudzeni życiem w małżeństwie?

romini
romini VIP VF
Para () ·
7 lat temu

Lucky_fire@ a co chciałeś osiągnąć wysyłając do nas, a właściwie do mnie obraźliwą wiadomość na dzień dobry, za którą trafiłeś z miejsca do wrogów. Taki z ciebie niby "normalny" :DDD



Zdjęcie profilowe
Lucky_fire
7 lat temu

romini@ nie sledzę profili na bieżąco, nie wiem co mieliście napisane w profilu w marcu, kiedy do Was pisałem...ale gwoli ścisłości na pewno Was nie obraziłem, życzyłem szczęścia w poszukiwaniach, to obraza?

Prawdziwy83Wroc
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Mnie u tego konkretnego przykładu imbecyla rozwaliły dwa teksty:

"szukam ta droga przede wszystkim kobiety z ktora moglbym stworzyc parke do spotkan" (pisownia oryginalna). W połączeniu z informacją, że masz żona jasno dajesz do zrozumienia, że jesteś żałosnym dupkiem, który szuka łatwego sposobu do skoku w bok nie myśląc o własnej kobiecie, którą przypomnę ci, z własnej woli poślubiłeś.

"Jestem jeszcze zonaty....aczkolwiek znudzony zyciem w małzenstwie i szukam ludzi ktorzy myslą podobnie do mnie " (pisownia oryginalna). Tu z kolei niebieski przygłup daje do zrozumienia, że jest pierdołą i fujarą, zwykłą ofiarą losu. Jeśli tak ci źle w małżeństwie to miej jaja i odrobinę godności, choć raz poudawaj bycie mężczyzną i skończ to małżeństwo dając spokój tej biednej Kobiecie, która w przypływie pomroczności zdecydowała się za ciebie wyjść. Uwolnij biedaczkę od swojego żałosnego towarzystwa.

Skąd biorą się tacy kretyni?? :/

romini
romini VIP VF
Para () ·
7 lat temu

Ta biedna kobieta, pewnie opiekuję się małym dzieckiem, albo/i musi ustawić się jeszcze finansowo, więc jeszcze troszkę czasu upłynie... zanim sama będzie mogła kopnąć go w d...

Skąd się biorą tacy kretyni??? mamusia ich głaskała, chuchała, kaszkę pod nos podstawiała, do kościółka za rączkę prowadziła i zwolnienia z lekcji WF pisała co by synuś się nie zmęczył i i nie spocił, bo się jeszcze by przeziębił.

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

33 letni singiel to też już powoli wskazanie do wizyty u psychologa... zwłaszcza taki, który w pełen agresji sposób broni świętości czyjegoś małżeństwa nie znając sytuacji.. :D

Druh83
Druh83 VIP
Mężczyzna () ·
7 lat temu

peccatori: nie czystości, a bycia uczciwym.
jeśli jesteś nieuczciwy wobec najbliższych, to i wobec tych dalszych jest duża szansa że będziesz zachowywał się w taki sam sposób.

Prawdziwy83Wroc
Mężczyzna () ·
7 lat temu

peccatori Ja przynajmniej nikogo nie oszukuje, nie okłamuję i jestem uczciwy zarówno wobec siebie jak i wobec innych. Skoro 33 letni singiel potrzebuje wizyty u psychiatry to ja się zastanawiam jakiego specjalistycznego leczenia potrzebuje 45latek w małżeństwie posiadający samotnie konto na zbiorniku pewnie w tajemnicy przed żoną a do tego poszukuje "nikogo" w celu "Przyjaźni, Dyskretnej Znajomości, Seksu Sam na Sam, Seksu Grupowego". Ciekawe czy małżonka wie i pochwala takie zachowanie swojego ślubnego. A może wysyłasz innych do psychiatry samemu nie widząc w swoim zachowaniu znamion bycia zakłamanym i fałszywym?

Zdjęcie profilowe
viayo
7 lat temu

Ktos ta wojne przegra

romini
romini VIP VF
Para () ·
7 lat temu

Tak patrzę a na profilu... nasz "On" zaznaczył, że nie ma dzieci... więc najlepiej teraz się rozstać... rozwód trwa i tak kilka miesięcy... są młodzi i jeszcze każde z nich może zacząć od nowa... Jak dla mnie są niedopasowani w łóżku, a tego się nie da zmienić...:))) a w kolejnym związku seks zacząć jednak przed ślubem :)))

Gdy ja miałam 28 lat to spotykaliśmy się na seks tylko z parami... wtedy nawet nie przyszło mi do głowy, że można się spotkać w układzie 1K+2M nie mówiąc o tym, że ten drugi miałby być żonaty... :D

Spotkania w większym męskich gronie to kolejny etap eksperymentowania w seksie, "singiel" który tego nie rozumie nigdy nie znajdzie pary... Małżeństwa, które się decydują na takie zabawy są w każdym najmniejszym calu w każdej kwestii dogadane :) i nie mają żadnych problemów... a na pewno już z seksem, tak jak wielu myśli...

Zdjęcie profilowe
Reyku13
7 lat temu

Bardzo wartościowa wypowiedź powyżej, dobre zrozumienie tematu sexu Xm+1K.

Zdjęcie profilowe
Reyku13
7 lat temu

Takie małżeństwa mają do siebie zaufanie,co znaczy że wierzą jedno drugiemu.

on20122
Mężczyzna () ·
7 lat temu

dziękuje wszystkim którym podniosła się samoocena za to co tu wypocili :)

Zdjęcie profilowe
viayo
7 lat temu

Piszac , nie poce sie....na moje i twoje szCzescie

Zdjęcie profilowe
Niebiieskooki
7 lat temu

Szukać to może każdy napaleniec, ciekawe tylko która "parka" poleci na kogoś bez zdjęć i z takim podejściem do życia.
Chyba tylko desperaci ;)

bydgoszczankadojrzala
Kobieta () ·
7 lat temu

dlaczego krytykujecie kolege?...ludzie tu na tym portalu rozne ogloszenia daja ale czy to jest powod do krytykowania innego osoby?...do odważnych swiat nalezy tym bardziej ze kazdy kto tu "tkw" sam czegosc szuka....PRAWDA?...CZY FALSZ?....logika;)

bydgoszczankadojrzala
Kobieta () ·
7 lat temu

milo byc "tkwi"....;)

romini
romini VIP VF
Para () ·
7 lat temu

My go nie krytykujemy... otrzymał bezpłatną poradę, za którą w Poradni Małżeńskiej musieliby zapłacić 140-200 zł. Dobry psycholog, czy psychoterapeuta w poradni będzie jeszcze bardziej brutalny w przekazie, bo aby im pomóc i szybko uzmysłowić istotę problemu, uderzy w ich najsłabsze punkty...

Pary spotykają się tylko z doświadczonymi i doskonałymi mężczyznami w seksie... a "On" do takich nie należy.

Żadna osoba swingująca nie ma problemu z poczuciem własnej wartości, bo ją doskonale zna. Osoby z zawyżoną, czy też niską samooceną nikogo nie znajdą do seksu realnie, czy też za pośrednictwem portali randkowych.

Zdjęcie profilowe
Niebiieskooki
7 lat temu

Hmm, nie patrzyłem na zbiornik.com jako na bezpłatny poradnik małżeński/psychologiczny. Cenna uwaga dla wszystkich :D

on20122
Mężczyzna () ·
7 lat temu

dla wszystkich zainteresowanych i udzielających się tutaj pseudopsychologów zdjecia były w galerii prywatnej .Nie utrzymuje mnie żona !każdy ma jakieś fantazje w życiu ,które ujawniają się wcześniej czy później i realizowanie ich to chyba nie grzech.Żona jest staroswiecka i koniec tematu fantazji .Dwa sex małżeński hm... był..... dopóki nie osiągnęła swojego celu tzn dwójki dzieci i co teraz mam na prostytutki jeździć i złapać syfa .Czy znaleść "przyjaciółkę "lub parkę do stałego układu.

on20122
Mężczyzna () ·
7 lat temu

romini
"Ta biedna kobieta, pewnie opiekuję się małym dzieckiem, albo/i musi ustawić się jeszcze finansowo, więc jeszcze troszkę czasu upłynie... zanim sama będzie mogła kopnąć go w d...

Skąd się biorą tacy kretyni??? mamusia ich głaskała, chuchała, kaszkę pod nos podstawiała, do kościółka za rączkę prowadziła i zwolnienia z lekcji WF pisała co by synuś się nie zmęczył i i nie spocił, bo się jeszcze by przeziębił. "

ciekawa teoria ale w żaden sposób nie trafna
akurat od 18 roku życia mieszkałem sam , trenowałem piłkę nożną ,przez pewnien czas pracowałem na 3 etaty
czyżby próba przyklejenia takiej łatki mi odnosi do waszego życia .... tylko boicie się przyznać do tego

romini
romini VIP VF
Para () ·
7 lat temu

On20122 napisałeś w profilu, że nie masz dzieci!!! wstydzisz się tego faktu??? zresztą jak widzisz co do dzieci nie pomyliłam się jak również sam napisałeś, że żona jest staroświecka, więc pewnie byłeś też jej pierwszym partnerem.... Co do Twojego dzieciństwa... nie jesteś wstanie sam tego obiektywnie ocenić, choć intuicja mi podpowiada, że wychowywałeś się w rodzinie bez ojca, albo ojciec, w ogóle się Tobą nie interesował... bo widać, że nie masz wzorca.

Co do naszego życia, to nasi przyjaciele ze zbiornika znają historię naszego życia i naszego związku, nie robimy z tego żadnej tajemnicy, a wręcz przeciwnie opowiadamy o sobie, jako przykład zaprzeczenia beznadziejnych stereotypów jakie panują w Polsce.

Zbiornik nie rozwiąże Twoich problemów... tylko fachowa pomoc. Jeśli nic z tym nie zrobisz, myślę, że finał będzie taki... poznasz jakąś singielkę i zostawisz dla niej żonę z dwójką dzieci!!! potem będzie jeszcze jedna i jedna...
Historia jakich wiele... stereotypy związane z seksem w naszym kraju i brak rzetelnej wiedzy z zakresu przygotowania do życia w rodzinie jest przyczyną tylu dramatów, cierpią kobiety, a najbardziej dzieci.

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Prawdziwy.. drogi chłopcze... Znam trzydziestoparoletnich singli.. i wiem, że dość szybko stają się czterdziestoparoletnimi singlami. I takich też znam i wiem, że taki facet jest już niezdatny do życia w stałym związku. Kiedyś to nazywało się "starokawalerstwem", ale teraz są inne czasy.
I wierz mi - generalnie to Twoja sprawa i miałbym to głęboko w... Twoim profilu... gdyby nie Twoje obelgi wobec autora wątku.

Można być złośliwym - i to by Ci się akurat chwaliło - ale obrażanie kogokolwiek bo nie spełnia Twoich złudnych wyobrażeń o byciu uczciwym mężem Cię zdyskwalifikowało.

Prawdziwy83Wroc
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Uczciwym mężczyzną. Ogarniasz?

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Za mało przeżyłeś, ogarniasz?

Zdjęcie profilowe
Reyku13
7 lat temu

Niebieski czy ty na zawsze będziesz zielony?

Zdjęcie profilowe
Reyku13
7 lat temu

Po prostu, kiedy trzy osoby mówią żeś się spił. Idź się przespać, bez dyskusji.

Zdjęcie profilowe
Dariodario71
7 lat temu

Witam Was poznam Panią ,Parę na miłe spotkania higiena i dyskrecja zapewniona w 100% .Proszę o wiadomość odpowiem.Darek

seks1970
Kobieta () ·
7 lat temu

Jestem kilkanaście lat młodsza od swojego partnera.Oboje nie szukamy przygód lecz ''stałego''partnera dla naszych fantazji erotycznych bez zobowiązań i sponsoringu.Oboje pragniemy abyś Ty uprawiał seks ze mną a mój ukochany mógł na to patrzeć i czynnie bądź biernie uczestniczyć w tym.Z natury jestem nimfomanką i ogromne potrzeby w celu zaspokojenia.Oczekuję poważnych ofert i propozycji naprawdę godnego zaufania mężczyzny.Sam na sam i spotkania na seks bez mojego partnera całkowicie wykluczone.

Malzenstwo111
Para () ·
rok temu

Witaj i jak udało się w ciągu tyłu lat kogoś znaleźć zaufanego na stałe? My też szukamy chłopaka koło 20stki i starszego między 40 a50

pararadom1111
Para () ·
7 lat temu

Morze rzeszow ktos jest ja 34 l sam

on20122
Mężczyzna () ·
7 lat temu

seks1970 to wiadomość do mnie ?

Zdjęcie profilowe
czegoswiecej
7 lat temu

warszawa...marki

analnaprzyjemnosc
Para () ·
7 lat temu

Zapraszamy do Rzeszowa

pieszczoch57
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Szukam parki jestem ni

pieszczoch57
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Jestem bi

Zdjęcie profilowe
KOTEK050
7 lat temu

spełnię oczekiwania parki z okolic wałbrzycha

Zdjęcie profilowe
KOTEK050
7 lat temu

szukam parki z kotliny kłodzkiej do spotkań

napalonybiaktyw
Mężczyzna () ·
7 lat temu

no i ja też szukam jakiejś fajnej realnej pareczki dojade ..

Zdjęcie profilowe
KOTEK050
7 lat temu

parka z okolic poszukiwana

ristem
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Szukamy pana do trójkąta

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem