Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
maarccin777
11 lat temu

Czy jest możliwość spotkania miłej shemalki we wrocku ?

Vaider
Vaider VF
Mężczyzna () ·
10 lat temu

mi wiadomo o dwóch przebywających we Wrocku

Zdjęcie profilowe
sweetPrincess
10 lat temu

Ja bezcyckowa TG, wyuzdana Amanda. Obsluze kazdego :)

Zdjęcie profilowe
MONIKAcdtv
10 lat temu

jest kilka i wszystkie za kasę

Zdjęcie profilowe
MONIKAcdtv
10 lat temu

wpisz sobie shemale i wyskoczą Ci w przeglądarce bo ogłaszają się gdzie tylko popadnie. w końcu to ich praca. polecam tylko spotkać na żywo w jakimś miejscu pośród ludzi, bo różnią się znacznie od tego co na zdjęciach!

Vaider
Vaider VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

a Ty Monia? wydajesz się być świetna.... a te nogi...

Zdjęcie profilowe
MONIKAcdtv
9 lat temu

ja nie jestem shemale. jestem w trakcie kuracji hormonalnej, więc jeszcze mi zostało trochę czasu.

przestrzegam za to przed chłopakami w rajstopach, co myląc pojęcia nazywają siebie kobietami z penisem, a nawet nóg nie ogolą.

panowie nie bądźcie desperatami

Zdjęcie profilowe
MONIKAcdtv
9 lat temu

zapomniałam:P

dziękuję za komplement:D

Vaider
Vaider VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

proszę :-) wiesz czy jesteś czy nie - jesteś w trakcie kuracji więc Twoje ciało na pewno się już zmienia... ech... szczerze? mam na Cebie straszną ochotę... jeżeli chodzi o mój wygląd - niestety zablokowali mi konto (muszę się w końcu zweryfikować) mogę podesłać Tobie focie :)

Zdjęcie profilowe
zboczonyDominik
9 lat temu

A ja sie nie zgodze, to jakiej kto jest plci zalezy od tego co jest w nas w srodku. A nie czy ktos ma ogolone nogi czy nie :P

Vaider
Vaider VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

tia... i nie ważny jest dobry smak i wyczucie gustu...
właśnie to kim się czuje... przecież każda kobieta o siebie dba a nie siebie zapuszcza

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem