Mini Zbiornik
kawa_z_mlekiem
Para () ·
9 lat temu

Witam,
wpisujcie miejsca gdzie są gloryhole i darkroomy we Wrocławiu.

Zdjęcie profilowe
Jaskotel
9 lat temu

to może zaczniecie ... ;/

Zdjęcie profilowe
Pain_and_Pleasure
9 lat temu

nie ma......

kinkovafrelka
Kobieta () ·
9 lat temu

Khem, w h2o jest darkroom, podobnoż w HaH też mają być, ale wybieram sie dopiero w sobotę.

kawa_z_mlekiem
Para () ·
9 lat temu

kinkovafrelka i jak w tym HaH? byla moze. My sie wybieramy chyba w ten weekend dzis lub jutro. Jak wrazenia?
W h2o bywalismy, chyba lepiej chodzic w soboty niz w piatki. Ale miejsce niezbyt estetyczne. I sami faceci. Ale mimo wszystko otoczka wolnosci jest.

Zdjęcie profilowe
Pain_and_Pleasure
9 lat temu

i jak temat HaH? jest darkroom? jaki klimat?

Zdjęcie profilowe
angelslut
9 lat temu

HaH we Wrocławiu jest lepszy niż w Poznaniu. Też za sprawą darkroomu:) Muzyka jest bardzo dobra i klubowa do potańczenia. Może dlatego, że niedawno otworzony, to jeszcze baaaardzo czysto i obsługa miła.

Zdjęcie profilowe
gotowi7185
9 lat temu

hmm... chyba dzisiaj zawitamy i obadamy ten nowy HaH

Zdjęcie profilowe
zboczonyDominik
9 lat temu

ja a 2 tyg planuje do HaH

DreamerNight
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Ktoś jest wstanie powiedzieć coś więcej o H2O i HaH?

Zdjęcie profilowe
angelslut
9 lat temu

H2O i HaH to dwa kluby z motywem przewodnim środowiska LGTB z dużą ilością dziewczyn. Pierwszy jest na Zelwerowicza za Akademią Muzyczną, a drugi w dawnej Scenie:)

Zdjęcie profilowe
angelslut
9 lat temu

Dodam, że w H2O często bawiliśmy się po piwku w Zanzibarze jak było organizowane przez A.

kinkovafrelka
Kobieta () ·
9 lat temu

Wypraszam sobie, dawna scena była za solpolem a wszystkie inne to popłuczyny...
Boże, jaka ja jestem stara :D

Zdjęcie profilowe
angelslut
9 lat temu

HaH jest od ulicy na Wzgórzu Partyzantów:D

Zdjęcie profilowe
lola_solo
9 lat temu

haha z tym czysto w hahu to przesada ... brak klimatyzacji i bloto sie wnosi prosto z ulicy , to olbrzymi minus , woda splywa po scianach ..... cala reszta ok ;) co do H2o miejsce dla mnie bardzo sentymentalne gdzie poznalam wiele fajnych osob z ktorymi przeżyłam wiele fajnych imprez i przyjazni :):)

Zdjęcie profilowe
zboczonyDominik
9 lat temu

Jest jeszcze babylon i tam tez sa dark roomy. Byl ktos?

Zdjęcie profilowe
angelslut
9 lat temu

O jestem ciekawa. Tam mnie nie było jeszcze:P

Zdjęcie profilowe
lola_solo
9 lat temu

bylam dwa razy , byl to jeszcze Indriustrial i byl to normalny klub z fajnym hausem i techno ;) tylko w piatki mieli imprezy branzowe ale w zwiazku z tym ze przychodzilo tam malo osob i same gimnazum to chyba postanowili sie calkowicie przebranzowic , ale klub fajny wystroj i swietna myzyka , duzo mniejsca do potanczenia ;)

Zdjęcie profilowe
ibupromwroclaw
9 lat temu

Kilka razy bylem w H2O i muzyka swietna...

kawa_z_mlekiem
Para () ·
9 lat temu

A gdzie jest ten babylon? W H2o zazwyczaj dobrze sie bawilismy. Najczesciej bywalismy w piatki, w soboty jest chyba wiecej ludzi. Hah fajnie, czysciej niz w H20,tylko troche za jasno, ale nie wyglada to jak ekskuzywny lokal. W obu przyjemna muzyka do potanczenia. Bylismy ostatnio w Kitkat w Berlinie. Czy istnieje taki klub w Polsce? Moze ktos cos kojarzy?

Skowronki7678
Skowronki7678 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

no ale do sedna - czy jest we wro gloryhole? my byśmy byli chętni...

Zdjęcie profilowe
SantiGold
9 lat temu

We Wroc jest lipa :(

Zdjęcie profilowe
gotowi7185
9 lat temu

i jak wrazenia z HAH do tej pory?

Zdjęcie profilowe
arek125
9 lat temu

Gdzie te kluby sa i czy dzisiaj czynne?

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem