Mini Zbiornik
Wysoki38Cn
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Witam, w ten czwartek, 16.10.2014 będę we Wrocławiu i chętnie bym się wybrał do jakiegoś klubu albo inaczej (ale w podobnym tonie:) ) zorganizował czas. Może jakieś porady?
Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
PannaPoranna
9 lat temu

Najfajnieszy moim zdaniem klub, SwingParty_Wroclaw (pod Wrocławiem) został zamknięty. W samy mieście nie ma klubu swingerskiego (albo nie jest mi znany). Najbliżej masz do Opola (partyopole), ale popytaj paru osób, które tam były, o wrażenia. Są różne :) Napisz też do naturyscivalalta, bo oni jakieś imprezy swingerskie VIP robią. Z klubów klubowych, gdzie można nawiązać seksualną znajomość, to H2O lub - jeśli masz kupę hajcu i jesteś obcokrajowcem - Manana. Poza tym to tylko domówki :)

Zdjęcie profilowe
aniatomek73
9 lat temu

zgadzamy się z PannaPoranna.bardzo fajny -swingpart wrocław- już nie funkcjonuje.wielka szkoda..
co do reszty też się zgadzamy:-))

valentina_wroc
Para () ·
9 lat temu

Tez tesknimy za Konkretnymi:-( To byl super klub! Poza tym tylko Opole:-) Dobrej zabawy:-)

lovemaker
lovemaker VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Kto nie teskni ;) Chyba tylko ten, kto u nich nie byl. Czekamy na godnych nastepcow!

kinkovafrelka
Kobieta () ·
9 lat temu

Boże, ale ze mnie naiwniara :( Dałam się kiedyś w manianie poderwać miłemu tuziemcowi o nieznanej mi do dzisiaj ilości hajcu, nisko się cenię, nie ma co :(

valentina_wroc
Para () ·
9 lat temu

Nic nie stracilas kochana!

6dick
6dick VIP
Para () ·
9 lat temu

Zgadzamy się SwingParty_Wroclaw łezka w oku, ale trzymamy kciuki bo kilka inicjatyw nowych się pojawiło i nie jesteśmy aż taką pustynią. Co na Andrzejki?

papierz6000
Mężczyzna () ·
9 lat temu

SwingParty Wroclaw... szkoda. że to już przeszłość... Ale trzeba żyć dalej! W związku z tym, można dowiedzieć się coś wiecej o tych inicjatywach?

valentina_wroc
Para () ·
9 lat temu

Co to za nowe inicjatywy?

6dick
6dick VIP
Para () ·
9 lat temu

Apartamenty przy rynku , ranczo,domówki

Zdjęcie profilowe
angelslut
9 lat temu

Jeśli chodzi o klub swingers,to jest świetny pod Wrockiem w Sycowie, a przynajmniej jeszcze kilka miesięcy temu był.
Jeżeli chodzi o inne to niestety. Można też samemu zorganizować. Ja organizowałam biseksualne spotkania na innym profilu u siebie w mieszkaniu i w Rynku, a także w Justinie przy Galerii Dominikańskiej. Jednak jeśli w wynajmowanym, to polecam brać sprawdzone osoby, bo bajkopisarzy jest tak wielu... oj

Parazwroc
Parazwroc VIP VF
Para () ·
9 lat temu

@angelslut... jeśli chodzi o klub, to wyżej wszyscy pisali, właśnie o tym, że już już go niestety nie ma... :(

Zdjęcie profilowe
angelslut
9 lat temu

Nie czytałam. Przyznaję, to gdzie teraz sałatki i ciasta zwozi się? Gdzie popija? Gdzie rozmawia? :/

Parazwroc
Parazwroc VIP VF
Para () ·
9 lat temu

I w klubie też nie byłaś... :)

Zdjęcie profilowe
angelslut
9 lat temu

Naprawdę? oj jako chłopak nie? oj

Zdjęcie profilowe
angelslut
9 lat temu

Zapraszam do czytania moich wpisów ze zrozumieniem. Nie napisałam, że byłam. Tak, posiadam znajomych, którzy tam byli. Wypłynął temat klubu, więc piszę co wiem. Tak, słyszałam, że była tam atmosfera pełna przyjaźni. Nawet na spotkaniach przy piwie sobie opowiadaliście o niej w Zanzibarze czy H2O. To też nie prawda? Teraz na mnie pewnie naskoczycie, no ale... takie życie.

Zdjęcie profilowe
zboczonyDominik
9 lat temu

Ja bylem stalym bywalcem tego SwingParty Wroclaw i jak byl kolo Marino, potem w sycowie...potem 1.5roku nie bylam a teraz info ze nie istnieje :/ Tak to nie ma zadnego takiego klubu, jest tylko dla gejow kaktus, niestety tylko dla facetow, zadne lgbt nie wchodzi w gre. Sa jeszcze h2o i HAH z dark roomami, ale to juz nie to samo bo trzeba ubranym cala impreze byc :P

Skowronki7678
Skowronki7678 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

dziś było całkiem miło na swojczycach :)

wroclovers4life
Para () ·
9 lat temu

a co się dzieje na Swojczycach? :P

wrocxes
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Swojczyce? ;>

Zdjęcie profilowe
tru_zlo
9 lat temu

Prawie Wrocław:)

Zdjęcie profilowe
SantiGold
9 lat temu

W naszym mieście nie ma nic , trzeba jechać do Berlina albo szukać tu ciekawych imprez które odbywają się co jakiś czas .

MyNieprzyzwoici
Para () ·
9 lat temu

Oprócz wymienionych klubów, polecicie jeszcze jakieś miejsca we Wro gdzie można poznać ludzi czujących temat swing? Albo otwartych na takie przygody ??

misie7883
misie7883 VIP
Para () ·
9 lat temu

Kochani zapraszamy na nasze domowki na prywatnym ranczo okolice brzegu woj opolskie kolejna 15 listopada i 6 grudnia i tak co 3 tygodnie buziaki

Zdjęcie profilowe
zboczonyDominik
9 lat temu

Niestety we Wrocławiu nie ma nic takiego. Jedynie, można coś kombinować w klubach LGBT gdzie są dark roomy :)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem