Mini Zbiornik
djmaniek99
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Zapraszam do współpracy miłe, atrakcyjne, zadbane i chętne do pracy dziewczyny na prywatnym, luksusowym apartamencie w centrum Wrocławia.

Jeśli cenisz sobie komfortowe warunki do pracy i jasne zasady to ta oferta jest skierowana jak najbardziej dla Ciebie. Otrzymasz do dyspozycji swój własny pokój więc nie musisz martwić się o przepełnienie. Standard mieszkania w którym przyjdzie Ci pracować jest bardzo wysoki.

Zapewniam bardzo dobre warunki pracy
-duże zarobki w zależności od zaangażowania
-dni i godziny pracy do uzgodnienia
-własny pokój do pracy
-możliwa współpraca w wybrane dni tygodnia lub w same weekendy
-pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
-miła bezstresowa atmosfera
-szeroka reklama w internecie
-sesja zdjęciowa jeśli nie posiadasz własnych zdjęć
-pomoc na starcie
-wszystkie napiwki 100% dla Ciebie

Staram się by atmosfera w mieszkaniu była luźna. Do niczego nie jesteś przymuszana a jeśli postanowisz zmienić swoje plany to nikt Cię nie będzie powstrzymywał. Warunki ustalimy tak byś miała jasność sytuacji: Możesz przyjechać na stałe lub możemy umawiać się na terminy czy pojedyncze przyjazdy. Rozumiem, że potrzebujesz połączyć to wszystko z życiem prywatnym. Jeżeli masz jakieś wątpliwości- zadzwoń, omówimy wszelkie szczegóły. Przyjazd nie jest do niczego zobowiązujący. Aby nasza współpracy miała jak najlepsze efekty i przechodziła w przyjaznej atmosferze oczekuję:
- miłego usposobienia i kontaktowości
- byś była zadbana i potrafiła się zaprezentować
- dobrego nastawienia do klientów
- zaangażowania do pracy
- uczciwości i rzetelności
Oferta jest dla osób wolnych od używek (alkohol etc) i dbających o miejsce w którym pracują.

Twoje zadowolenie z pracy jest dla mnie najważniejsze-bo jeśli jesteś zadowolona to znaczy że BARDZO DOBRZE ZARABIASZ, a o to mi właśnie chodzi. Wystarczy że podejdziesz do wszystkiego poważnie, a w Twoim życiu DUŻE PIENIĄDZE staną się czymś codziennym i normalnym- zapomnisz na zawsze jak to było ich nie mieć!
Podejmując współpracę ze mną eleganckie ubrania, drogie kosmetyki i wykwintne restauracje staną się Twoją codziennością.

Ogłoszenie jest zawsze aktualne.

Zdjęcie profilowe
Jaskotel
9 lat temu

Jakim skurwysynem trzeba być aby pisać takie rzeczy. Jak Ci kasy brakuje to rusz dupę i zacznij pracować albo sam dawaj swoją dupę do rżnięcia.
I zmień opis bo do określenia "mężczyzna" wiele ci brakuje




Art. 204. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, nakłania inną osobę do uprawiania prostytucji lub jej to ułatwia,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Karze określonej w § 1 podlega, kto czerpie korzyści majątkowe z uprawiania prostytucji przez inną osobę.

§ 3. Jeżeli osoba określona w § 1 lub 2 jest małoletnim, sprawca

podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

§ 4. Karze określonej w § 3 podlega, kto zwabia lub uprowadza inną osobę w celu uprawiania prostytucji za granicą.

Zdjęcie profilowe
angelslut
9 lat temu

Odpowiedni portal na takie ogłoszenie tylko tutaj panie/niektóre pary sprzedają się w swoich mieszkaniach. Nie wiem czy chciałyby u kogoś. Choć zgodnie ze statystykami policyjnymi, to Wrocław prostytucją stoi, więc próbuj i nie tak jawnie.

Zdjęcie profilowe
zboczonyDominik
9 lat temu

Mam znajome co pracowaly w burdelach... szukaj jako masaz erotyczny a nie takie jawne kurestwo. Tutaj, tez znajdziesz sporo chetnych dziewczyn do fajnej pracy :P

Zdjęcie profilowe
Jaskotel
9 lat temu

kurewstwo to tylko dowód na nieudolność i życiową nieporadność ... ;/

Zdjęcie profilowe
Jaskotel
9 lat temu

ja mam znajome, które (poprawna forma językowa) pomimo przeciwności i trudności osiągnęły sukces zawodowy i życiowy dzięki inteligencji i determinacji.
które zasługują na podziw i szacunek to tylko pytanie retoryczne.

Parazwroc
Parazwroc VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Hmm, dlaczego zaraz prostytucja, burdel, kurestwo etc. Przecież tam nic takiego nie jest napisane....
Ja tam mogłabym sobie popracować w takim eleganckim apartamencie, w luksusie, ciszy i spokoju... pokończyłabym swoje projekty, których w domu nie mam jak (bo przeszkadzają) i to jeszcze za wysokim wynagrodzeniem!!! No rewelacja :DDD

Zdjęcie profilowe
zboczonyDominik
9 lat temu

Jaskotel chyba ci sie cos pomieszalo. Ja znam duzo takich osob co tak zarabiaja, czesc np robi to dodatkowo bo kreci ja taka forma seksu, bycia przedmiotem, za kase, gdzie druga osoba moze zrobic wszystko, taka 100% uleglosc i perwersja. A druga ich praca to np. sa prawniczkami, kierwoniczkami w duzych firmach. Troche trzeba poznac te osoby a nie pisac o czyms co sie kompletnie nie wie. Inteligencja nie jednego profesora by zgasily.

Bycie kurwa to zawod stary jak swiat i niektorzy lubia to robic i tyle. Kasy z tego jakies kosmicznej nie ma, przynajmniej w polsce.

Zdjęcie profilowe
zboczonyDominik
9 lat temu

Ale jestem przeciwko jakims alfonsom!!!

Zdjęcie profilowe
tru_zlo
9 lat temu

W sumie to czerpanie korzyści majątkowych z cudzego nierządu jest niezbyt legalne w naszym kraju...

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem