Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
zboczonyDominik
8 lat temu

zukamy razem z moją suczą http://pl.zbiornik.com/profile/kinkovafrelka/ biseksualnych mężczyzn samotnych lub w parach (MM albo KM) do ... wszystkiego co przyjemne, perwersyjne, namiętne, ponętne, ciekawe itd... bez ograniczeń :P

Proszę pisać do mnie na priv... bo jak to kobieta tutaj... kinkova dostaje tysiąc wiadomości durnych i ich nie czyta :P

Ja mam chyba więcej cierpliwości... :)

Zdjęcie profilowe
1992wr
8 lat temu

Ja zdecydowanie polecam się jako nieznający zahamowań biseks.... :)

Ksiezniczka_iBestia
Para () ·
8 lat temu

Zapraszamy na nasz profil pary tez :) (zboczonyDominik)

Ksiezniczka_iBestia
Para () ·
8 lat temu

Jak coś cały czas aktualne...

Zdjęcie profilowe
Profesor_I_Uczennica
8 lat temu

My juz przestajemy wierzyc tu w aktualnośc i realność. Dobrze, że poznaliśmy juz kilka par :)

hedonistawroclaw
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Nikt w nic nie wierzy :( lipa straszna

Zdjęcie profilowe
Profesor_I_Uczennica
8 lat temu

My dzis zaprosimy do siebietransetkę - kobiecą bądź geja :)

Ksiezniczka_iBestia
Para () ·
8 lat temu

Nie no. My tez poznalismy kilkaset osob stad (ale nie koniecznie jako para..). Sa realni ale mamy wymagania jak w opisie :P (on) Ogloszenie zawsze aktualne

Zdjęcie profilowe
1992wr
8 lat temu

Napisałem do Was priv.

Grande_Cojones
Mężczyzna () ·
8 lat temu

tez ciagle tu jestem ;))

Zdjęcie profilowe
DajSieOczarowac
8 lat temu

Chyba wzialbym kutasa do buzi :p co raz bardziej mnie to kusi :p moze jakis trojkacik z chetna para ? :p

Zdjęcie profilowe
Profesor_I_Uczennica
8 lat temu

Jak przychodzi co do czego - to ani nie uświadczysz transetek, ani panów (prawdziwych gey) - zgłaszają sie tylko ci, którzy w profilu mają "heteroseksulani". A jak przyjeżdżają to (choć zapewniają, ze są bi nawet w kierunku gey) to latają tylko za Panią...

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem