Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
Vesper_1900
8 lat temu

Może znajdą się chętni: pary, panie, również panowie (jestem hetero), chodzi o imprezę w plenerze grill, piwko, rozmowa i miłe spędzenie czasu, chętnych proszę o info na prywatną wiadomość, podam numer telefonu i dogramy szczegóły :)
Zorganizujmy coś innego niż spotkanie w domu ;)
Pozdrawiam i zachęcam do odzewu !!

Zdjęcie profilowe
Profesor_I_Uczennica
8 lat temu

Cos brak chętnych - może jakiś następny termin - bardziej odległy by był czas się zorganizować - np 29 lub 30.08?

Zdjęcie profilowe
aniatomek73
8 lat temu

jesteśmy za :))

Zdjęcie profilowe
Vesper_1900
8 lat temu

Proponuję w takim razie ostatni weekend sierpnia ?? Proszę i wiadomości prywatne celem dogrania szczegółów aniatomek73 my jesteśmy już umówieni ;)

Zdjęcie profilowe
mily38
8 lat temu

ok 29.08 a godź ?

Zdjęcie profilowe
Vesper_1900
8 lat temu

A czytać potrafimy :D ?? Umawiamy się konkretnie w wiadomościach prywatnych :)

Zdjęcie profilowe
xcosnowegox
8 lat temu

chętnie dołacze :-) podeślijcie.info :-)

Zdjęcie profilowe
Vesper_1900
8 lat temu

Ogólnie sprawa ma się tak, 29.08 impreza plenerowa, grill, piwko, rozmowa, później ewentualnie domek do dyspozycji.
W najbliższą sobotę tj. 22.08 proponuję bardziej spokojnie, posiedzenie u mnie w mieszkaniu, dyskrecja zapewniona :), mieszkam we Wrocławiu blisko centrum więc z dojazdami problemu nie ma, napijemy się piwka, wina czy innego alkoholu :) kawę i herbatę również posiadam hehe, będzie okazja się lepiej poznać i udowodnić, że jak się chce to można zorganizować spotkanie... a realnych osób jednak nie brakuje, jeżeli ktoś planował by zostać na noc, nie ma najmniejszego problemu, zainteresowanych proszę o wiadomość prywatną podam numer telefonu, będzie pewniejszy kontakt.
Pozdrawiam i mam nadzieję do ZOBACZENIA w sobotę :)

Zdjęcie profilowe
Vesper_1900
8 lat temu

I temat umarł... cóż było to do przewidzenia, impreza aktualna w sobotę, dwie pary chętne plus moja skromna osoba. Jeżeli jeszcze ktoś ma ochotę dołączyć proszę o wiadomość, koszta imprezy wręcz śmiesznie minimalne.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem