Mini Zbiornik
Wroc_couple
Para () ·
7 lat temu

Zna ktos?:)

jano12345
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Trestno

Zdjęcie profilowe
xymon
7 lat temu

a gdzie dokladnie?zjezdzilem to trestno niespotkalem nikogo?

PabloAlto
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Miejsce legenda, do którego od 5 lat nie mogę trafić z braku okazji i czasem pogody

PabloAlto
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Ale znam tych którzy tam z powodzeniem "plażują"

Wroc_couple
Para () ·
7 lat temu

jano12345

czyli w tym rejonie nad odra?

mefedro_oni
Para () ·
7 lat temu

to nie jest nad odra- i faktycznie ciezko trafic- ja sie wybieram jutro jesli pogoda pozwoli - chyba autem pojade0 jak ktos chetny to pisac priv bezposrednio bo czasu i slonca szkoda- mi plec oboejtne- po prostu chce polezec nago

Wroc_couple
Para () ·
7 lat temu

tez bysmy skoczyli, ale dalej nie wiemy jak trafic:D

marshmallows
marshmallows VIP VF
Para () ·
7 lat temu

Jedziecie drogą Wrocław-Trestno, przed Trestnem droga przecina wał przeciwpowodziowy. Przed wałem w prawo i na łące za drzewami jest to "piękne" miejsce.

Wroc_couple
Para () ·
7 lat temu

dzieki za pomoc:*

mefedro_oni
Para () ·
7 lat temu

Byłem ostatnio tzn w piątek chyba- co prawda wieczorkiem ale kobieta tam jest chyba rarytasem... Czy dobrze mi soe zdaje?? Czy ta laka jest bardziej homo??

Zdjęcie profilowe
dahomej77
7 lat temu

Kobiety też się zdarzają.Kilka razy tam byłem i miejsce raczej spoko,nikt się nie przystawiał i nie było dziwnych sytuacji.

Zdjęcie profilowe
onanista30wroclaw
7 lat temu

ja tam czasami jade autem parkuje obok lączki i wale sobie w aucie lubie jak ktos popatrzy czasami na mnie :-)

Zdjęcie profilowe
szukamy69
7 lat temu

trestno

Zdjęcie profilowe
malgosia1972
7 lat temu

tylko brak pogody na opalanie

Toma1303
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Aquapark park Wrocław strefa sauen

Septemberr
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Ktoś stąd kręcił się w Trestnie dziś wieczorem?

martinvk
martinvk VIP VF
Para () ·
7 lat temu

My jeździmy nad Turawę bardzo przyjemne miejsce

Vaider
Vaider VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Ktoś chętny na wspólny wyjazd na nagie opalanie w Czechach? Wstępny termin przyszły weekend :)

szumgum
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Pytanie czy ktos kto lubi nagie lebiuchowanie szuka towarzystwa? Bo jesli nie to mozna w 2,3 osoby sie spotkac gdzies na uboczy zamiast naxlaczke onanistow trafic w magicznym trestnie ;)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem