Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
realnie_niemorlany
9 lat temu

Długo się nad tym zastanawiałem, bo mam świadomość, że cel jaki sobie wyznaczyłem nie przyjdzie łatwo... Stworzyć realną grupę sprawdzonych facetów do zabawy GB.

Wielu z entuzjastów tego typu zabaw (Pań/Par) boryka się z problem znalezieniu konkretnych, realnych facetów.

Poszukiwani realni, konkretni, atrakcyjni Panowie z doświadczeniem w grupowych zabawach, którym nie psuje się samochód/żona nie rodzi na 20 minut przed planowanym spotkaniem najlepiej z województwa Kujawsko-Pomorskiego (wiemy, że odległość nie sprzyja realności...) choć i ościenne nie są wykluczeniem.

Zainteresowanych Panów do stworzenia sprawdzonej ekipy GB dla Pań i Par proszę o kontakt na - skladgb@wp.pl

DOTYCZY PANÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!

W mailu proszę o podstawowe informacje dot samego kandydata oraz jego doświadczenia i preferencji, zdjęcie (normalne) i numer telefonu który ułatwi kontakt.

PANIE / PARY :
Panie/Pary które byłby zainteresowane spotkaniami również zapraszam do kontaktu ;)

Zdjęcie profilowe
mz3545
9 lat temu

Czy temat juz sie wypalil a moze grupa powstala

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem