Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
_maximuss_
8 lat temu

Proponuję założenie Grupy GB. TEAM ŁÓDŹ.
Grupa osób zdecydowanych do działań w tym klimacie.
Czy pomysł się spodoba i wypali zobaczymy.
Jeśli tak to będziemy działać zapraszam Panie, Pary i panów do gorącej dyskusji.

picoc
picoc VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Fajnie. Może by się coś w tej Łodzi ruszyło wreszcie. Z miłą chęcią dołączę do grupy.

Zdjęcie profilowe
pabianiczanin
8 lat temu

Tylko po co dublować grupę skoro jedna taka powstała?
http://zbiornik.com/group/5017/

Zdjęcie profilowe
_maximuss_
8 lat temu

Chyba źle sformułowałem swoją wypowiedź.....
Nie chodzi o dublowanie Grup tylko o stworzenie realnej grupy kilku mężczyzn gotowych na takie zabawy.
Na początek chcę zobaczyć jakie jest zainteresowanie tym pomysłem.
Utwierdzić się czy jest sens angażować się w taką organizację.
Czy nie będzie to darmowa strata czasu i energii.
Ja mam się z kim bawić :)) .... to jest dla Nas Wszystkich...
Pozdrawiam Maximus.

Zdjęcie profilowe
pabianiczanin
8 lat temu

Pomysł fajny, ale jak każdy wie 70% osób na zbiorniku to faceci. Ciężko będzie o chętne do udziału w Gang Bang kobiety.

Zdjęcie profilowe
_maximuss_
8 lat temu

Jesteś w dużym błędzie jest bardzo dużo Kobiet i Par które bardzo by chciały się tak zabawić.
Tyle że nie chce im się tego organizować pisać wiele wiadomości a tu i tak im panowie zawiodą.
Ta Ekipa ma być zdecydowana, skuteczna i realną.
Na poczatek powinno być około 10 panów w celu wymiany osób w składzie nie zawsze wszyscy są osiągalni i mają czas na taką zabawę. Myślę że jeśli się uda mogły by być dwa składy 5 osobowe :)
Kobieta nie ma więcej dziurek do zapełnienia. ... a jeszcze czasem bierze udział w tym przedsięwzięciu jej partner...

Więc pytanie do Pań i Par... czy warto się zaangażować w taką organizację ???
Robię to dla Was...
Pozdrawiam Maximus.

Zdjęcie profilowe
pabianiczanin
8 lat temu

Widzisz sam, nikt nie podejmuje tematu. Spróbuj wrzucić w grupę Realne Spotkania Łódź.

Zdjęcie profilowe
_maximuss_
8 lat temu

Po co dublować temat grupa łódzkie istnieje dłużej. ...
zainteresowanych panów jak i wszystkich Proszę o wiadomości na maila podany jest w profilu.

Zdjęcie profilowe
pabianiczanin
8 lat temu

Podany w profilu u kogo ?

Zdjęcie profilowe
pabianiczanin
8 lat temu

Dobra, znalazłem u Ciebie w cytatach :-)

Zdjęcie profilowe
pabianiczanin
8 lat temu

W jakim celu ma służyć kontakt poprzez maila?

Zdjęcie profilowe
_maximuss_
8 lat temu

Nie wiem jakimi kategoriami myślisz. ... dla Wszystkich jest wszystko zrozumiałe dla ciebie nie....
no cóż to tylko zbiornik i pała w garści. .....

Zdjęcie profilowe
Pawloqba
8 lat temu

ja się zapisze ;]

Zdjęcie profilowe
_maximuss_
8 lat temu

Zapraszam bo mało zdecydowanych jest do działań....

Zdjęcie profilowe
a_and_k
8 lat temu

Panowie szkoda, ze temat umarl...ju myslalam, ze bedzie grupa panow gotowych jak nadzie mnie ochota na dobry sex z duza przewaga panow:(
A.

Zdjęcie profilowe
Sheratan85
8 lat temu

tutaj na ZB wszystko zdycha...

orchidea_80_72
Para () ·
8 lat temu

Może temat nie umarł... ale to prawda coś panów chętnych brak.... :(((
Też śledzimy wpisy liczyliśmy na większe zainteresowanie tematem a tu klops...
Pozdrawiamy tych zdecydowanych.
Orchidee :))

Zdjęcie profilowe
Sheratan85
8 lat temu

przestali pisać bo jak zobaczyli ile realnych par się zgłasza to się przestraszyli, że nie podołają

Zdjęcie profilowe
MartinZGR
8 lat temu

to ja się zapiszę :)

valentina_wroc
Para () ·
8 lat temu

Zapraszamy do Wrocławia:-)

Zdjęcie profilowe
a_and_k
8 lat temu

Valentina:A fajnych tam panow macie?:)
A.

mlodylodzn
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Hmm ciekawie.. chętnych nie brak wyrażam chęć, gorzej z czasem...

Zdjęcie profilowe
pabianiczanin
8 lat temu

Na Łódź i okolice zainteresowane są jedynie 2 pary??
Łodzianki i Łodzianie co jest z wami?

Extreme1980LDZ
Mężczyzna () ·
8 lat temu

chetnie sie przylacze

Zdjęcie profilowe
_maximuss_
8 lat temu

Hm... mimo szczerych chęci zainteresowanie jest zerowe....
Są chętne Panie, Pary które znam osobiście lecz przy tak marnej dyskusji szkoda nawet czasu dla was panowie... zawiodłem się liczyłem na większy odzew z waszej strony.
Pozostaje więc mi bawić się we własnym zaufanym i realnym gronie znajomych i przyjaciół.
Szkoda mojego zaangażowania dla was.... trzepcie się dalej po cichu i po kątach skoro wam nie pasuje.
Dziękuję tym co o napisali do mnie jak i zainteresowanych którzy udzielili się w tym temacie.
Pozdrawiam Maximus.

zimnyx
Mężczyzna () ·
8 lat temu

jestem zainteresowany

Zdjęcie profilowe
Edek1974
8 lat temu

No ja też byłbym zainteresowany. Jednakże często bywam poza Łodzią i tutaj jest problem.

Ale na ten przykład w ten weekend (27-28.06) jestem na100% w Łodzi więc możemy się ewentualnie umówić zapoznawczo np. w Manufakturze.

Zdjęcie profilowe
_maximuss_
8 lat temu

Tu nie chodzi teraz o terminy tylko o stworzenie dwóch grup panów po minimum 5 osób w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania GB TEAMU proszę czytać ze zrozumieniem to o czym piszemy i jaki jest cel.

Zdjęcie profilowe
viayo
8 lat temu

Marzenia marzenia ohhhh ahh te marzenia

orchidea_80_72
Para () ·
8 lat temu

Viayo nie powiesz Nam że w tym temacie nie jesteś sam zainteresowany... za bardzo to lubisz żeby się tego wyprzeć.
Pozdrawiamy.

Extreme1980LDZ
Mężczyzna () ·
8 lat temu

dzisaj do jestem 20 wolny. 693-365-481 na przyszłość

mlodylodzn
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Najlepszym rozwiązaniem było by gdyby ktoś miał lokum..., albo kilka osób.

Zdjęcie profilowe
a_and_k
8 lat temu

Kazdy gada...temat nic nie wnosi...przychodzi co do czego panow brak:( nawet jak sa chetne kobiety, zeby przyslowiowo "dac dupy"...
A.

mlodylodzn
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Trzeba to logistycznie :p i każdy będzie zadowolony, tym bardziej, że każdy kto pracuje ma grafik, i z wyprzedzeniem dobrze by było, na hop siup tez nic nie ma...

qufi
qufi VIP VF
Para () ·
8 lat temu

Jasne wszyscy piszą ze by chcieli zostawiają telefony inny piszą o logistyce a jak przyjdzie co do czego, są chętne kobiety do zabawy i okazuje się, że za hotel trzeba będzie zapłacić nagle okazuje się, że faceci się wykruszają komuś uciekł autobus, ktoś ma samochód zepsuty a inni po prostu muszą zostać w pracy i nie zdążą. Panowie GB to nie darmowa dupa to impreza gdzie przy okazji można pogadać ale też trzeba coś dać od siebie nie tylko kutasa ale trzeba zapłacić koszty poniesione przez organizatorów a dodatkowo przydało by się przyjść na imprezę nie tylko z dwiema prezerwatywami i butelką wody 0,33 L. Taka impreza to dość duże zaangażowanie ze strony kobiety lub kobiet dlatego zawsze potrzebni dobrzy sprawdzeni FACECI co się nie wycofają na 5 minut przed imprezą

mlodylodzn
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Dlatego myślę, że takie słowa jak: hotel koszta działają odstraszająco,( podświadomie kobiety lubią ich używać). To kwestia zorganizowania.....

OstroZerzne
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Nie zgodze sie z wieloma wypowiedziami, że w Łodzi nie ma chetnych facetow na GB. Raczej jest malo odważnych kobiet. Co prawda to prawda nie brakuje tu bajkopisarzy na tym portalu ale... Zdarzają sie konkretne osoby. Jesli chodzi o twestie kosztów. To każdy powinien sobie zdac sprawe ze za darmo to mozna sobie gruche zwalić. A jesli chce sie dobrego sexu to raczej hotel, wino, whisky to koszty ktore każdy musi poniesc przychodzac na taka impreze. Jak dla mnie pomysl fajny założenia tej grupy. Czekamy tylko na atrakcyjne chetne panie ;)

Zdjęcie profilowe
a_and_k
8 lat temu

Organizaowalam GB dla kolezanki...kaw wypilam mase...koniec koncow 50% panow bylo z warszawy...to chyba o czyms swiadczy?...
Ja bym bardzo chciala GB dla siebie...przezyc cos takiego:), ale jak pomysle o logistyce takiego spotkania to az mnie telepie...
A.

Zdjęcie profilowe
viayo
8 lat temu

@OstroZerzne wez nie placz ze malo kobiet ... jaos tych nie brakuje. moge tylko wpis pana B potwierdzic. jak przyjdzie co do czego to chomiki zdychaja i tyle. a panna A rowniez ma racje , logistyka jest popierdolona - ilosc osob ( juz lepiej nie pisze nic o jakosci tych osob) w porownaniu do zaangazowania czasu i pieniadza organizatora / ki / ow woge nie wspolgra.
po prostu zawracanie dupy i tyle

Zdjęcie profilowe
a_and_k
8 lat temu

Viayo...i znowu musze przyznac ci racje...chociaz sie zarzekalam ze juz never ever:p

OstroZerzne
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Viayo nikt tu nie placze z tego co widze poza toba. Ale jedno jest pewne jakosc wcale tu nie idzie z iloscia.

mlodylodzn
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Jak widzę to każdy zrzuca na kogoś innego XD

Zdjęcie profilowe
viayo
8 lat temu

Chlopaki, wezta i zrobta najpierw jeden gb. Jezeli juz ktos taki chojrak tutaj i organizowal przez Zb Kiedykolwiek jakikolwiek gb , raczka w gore i niech sie u niego melduja chlopcy chetni. Kobieta sie juz zalatwi chetna .. Ahhh mom stop... Moze ona akurat nie bedzie w typie 90% i nie przyjda wredy. Ahh a moze sobie poprostu konia zwala na fote i nie beda musieli przychodzic juz..

Zdjęcie profilowe
_maximuss_
8 lat temu

Viayo wyluzuj masz rację co do organizacji większość nawet nie wie ile to pochłania czasu i przygotowań a i tak po imprezie organizator dostaje po dupcię albo w kosztach albo tym że Pani cz Para nie byli w typie uczestników.

A teraz zasady organizacyjne których ściśle będziemy się trzymać :

Po pierwsze osobista weryfikacja poprzez spotkanie na mieście. 
Po drugie każdy ma powiedzieć jakie ma doświadczenie i wtedy zostanie poproszony o numer telefonu do kontaktu.
Oczywiście wskazane by było posiadanie jakiegoś mobila... 
Będę takie warunki stawiał każdemu. 
Spotkania na GB. Tylko w hotelach. 
Wpadka z nie byciem na umówionej imprezie wyklucza z dalszej współpracy zda Grupą.nie ma tłumaczenia że coś... 
Zasady chyba są jasne lepiej odmówić od razu niż nie przyjść.... 
Wszystkie dane jak i telefony do Członków Grupy będą tylko na użytek organizacji imprez.
CZŁONKOWIE GRUPY NAJLEPIEJ TYLKO Z ŁODZI LUB NAJBLIŻSZYCH OKOLIC.
Jeśli ktoś się zgadza to poproszę o kontakt na pw.
Pozdrawiam.


Zdjęcie profilowe
Sylvy
8 lat temu

Potwierdzam to co pisze Viayo. Zorganizowanie GB z odpowiednimi osobami, graniczy z cudem.;-)Przerabiałam. Jak się taka grupa na poziomie, Atrakcyjnych Zwartych i Gotowych Panów stworzy to ja chętnie poznam.

azja1981lodz
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Panie i Panowie a ja powiem tak-wszystko fajnie jak sie o tym pisze, w realnej konkretnej sytuacji nie wypalaja tak mezczyzni jak kobiety, bo panowie nie zdaza, cos sie zepsulo, pies zachorowal, a z kolei panie-mialo byc lokum i oprawa po stronie panow, a okazuje sie ze jeszcze i po 150 zl chetnie by wpadlo od glowy...realia, choc zaraz sie odezwa obrazeni obojga plci. w duuuupie to mam, tak jest i juz, siedze na zb kilka lat, raz z partnerka jako para, raz sam i znam sytuacje z tej i tamtej strony. W razie co-jestem chetny, realny, doswiadczenie posiadam, a i lokum sie znajdzie jak bedzie trzeba. Pisac tu, dzwonic 794742618, czekam, pracuje zmianowo wiec jezeli nie wyskoczy nikt rano-ze na dzis wieczor-praktycznie kazdy termin mi odpowiada. Bedzie odzew? Hm...

mlodylodzn
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Ooo o te kilka faktów chodziło...

Zdjęcie profilowe
_maximuss_
8 lat temu

Każdy się tu wypowiada ale nie ma odwagi napisać do mnie w celu zaczęcia jakichkolwiek działań w kierunku nam wiadomym....
Chciałem dobrze a wyszła lipa....
Radźcie sobie sami panowie więcej nie poruszę tego tematu.

Zdjęcie profilowe
_maximuss_
8 lat temu

Miałem się tu już nie udzielać ale sytuacja zmieniła się trochę...

POSZUKUJĘ CO NAJMNIEJ TRZECH MĘŻCZYZN PRZEZ DUŻE ,,M,, DO PRYWATNEGO GANG-BANG.

Są dwie Dziewczyny chętne spróbować zabawy Gang-Bang nie mają jeszcze bez doświadczenia ale wiedzące czego chcą od życia i od takiej zabawy więc panowie proszę o konkrety na pw.
Spotkania zostaną zorganizowane z każdą osobno i w innych terminach.
Szczegóły będę podawał w wiadomościach prywatnych.
Proszę o podawanie również numerów telefonów w korespondencji.
NIEBIESKIE LUDZIKI jeśli jesteś zainteresowany a nie chcesz się ujawniać napisz maila i załącz swoje foto TO WAŻNE DLA PAŃ to ONE zadecydują z kim się spotkamy.

Pozdrawiam Maximus.

Zdjęcie profilowe
xxxlOna
8 lat temu

gdzie Ci mężczyźni ... prawdziwi tacy ;)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem