Mini Zbiornik
lubimysex8080
Para () ·
8 lat temu

Para szuka 4 singli na sex z 1 panią gb.
Pani lekko puszysta biust E zabezpieczona więc moziwy finał w obie dziurki.

tygryskidwa2
Para () ·
8 lat temu

Ludzie co Wy macie w głowach? Przed czym zabezpieczona, przed chorobami ??? Tylko desperat albo siewca HIV-a zgodziłby się na taką wątpliwą przyjemność.

Zdjęcie profilowe
Dyskretny339
8 lat temu

Jak wyżej!!!

Zdjęcie profilowe
cobytu19
8 lat temu

lepiej odpuscic takie zabawy...

Zdjęcie profilowe
bomastik0913
8 lat temu

wcale nie ja byłem u nich i było super

Zdjęcie profilowe
Maitre_et_esclave
8 lat temu

bombastik0913 to zrób badania za 6 miesięcy... wtedy zobaczysz czy było "super" :)

Zdjęcie profilowe
Gregoriusz
8 lat temu

Oczywiście co do zagrożeń chorobami to macie rację. Ale też zbiornik to miejsce dla ludzi z różnymi poglądami i podejśicem do życia.
Więc nie ma co sie nakrecac negatywnie.
Myślę przede wszystkim ze to jest ich sprawa jak kierują swoim życiem.
Wiadomo można minimalizować zagrożenie, ale nigdy nie ma 100% pewności.
Np. wystarczy spojrzeć na materiały niektórych gdzie owszem seks jest w gumce ale pani namiętnie spija sperme 5 facetów. Wystarczy wtedy otwarta rana w jamei ustnej i też moze dojść do zakażenia.
Prawda jest taka ze nam sie wydaje że np. jak poznajemy super zadbana dziewczyne, poukładana życiowo itd. i jesteśmy z nią 3 miesiace to jestęsmy parą i zaczynamy seks bez zabezpieczenia. Nie wiemy tak naprawde czy jej poprzedni partner nei był jzu nosicielem.
Tak samo zabawy bi u kobiet wkładanie palców w jedna cipke aby za chwilę włożyć w kolejną.
Tak naprawdę wszyscy w jakims stopniu ryzykujemy
A moim zdaniem to sprawa tej pary w jaki sposób chce sie bawic i ich ryzyko.
Ciekaw jestem ilu zbiornikowców robi badania.?
JA robie je co 6 miesiecy kompleksowe na wszystko.
Warto jest sprawdzać co jakis czas. Bo każdy tu pisze HIV, HIV,. Po pierwsze duzo częściej spotykany jest chodźby HPV, na który kobiety moga sie zaszczepić o czym wiele kobiet nie wie.
Jak dla mnie każdy neich robi jak chce. Ja bym sie nie zdecydował, ale jak ktos chce to nie będę go potępiał.

pv
pv VIP
Para () ·
8 lat temu

tygryskidwa2 zanim kogoś zaczniecie krytykować oglądnijcie swoje zdjęcie ................jakoś nie widać ubranych panów w prezerwatywy

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem