Mini Zbiornik
marzyciel6969
marzyciel6969 VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Czy był już ktoś w tym roku.?

Zdjęcie profilowe
dominikus87
9 lat temu

Oczywiście że był! I mało tego ludzie atmosfera i przede wszystkim pogoda dopisała w 110% Nic tylko wyczekiwać kolejnych słonecznych dni ! pozdrawiam

azman44
azman44 VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Też byłem, pogoda super i nawet mozna było się trochę wystawić do słoneczka. Może ktoś wybierze się ze mną ?

Zdjęcie profilowe
vegaass
9 lat temu

A jak z dojazdem ostatnio przy korcie tenisowym był szlaban a polna droga mnóstwo błota

azman44
azman44 VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Dojazd od Cholerzyna jest trochę utrudniony bo ktoś zaorał pobocze i samochody z niskim zawieszeniem moga miec problemy. Ale sprzyjająca pogoda powoduje że błota coraz mniej i mozna będzie dojechać.

Zdjęcie profilowe
dominikus87
9 lat temu

Wczorajszy dzien na plazy super! dopisała pogoda, i przede wszystkim ludzie! pozdrowienia dla bywalców :)

Zdjęcie profilowe
OnBiKrk
9 lat temu

Proponuje dojeżdżać od strony Balic. Niby kawałek dalej ale za to droga jest :P

rodznnanagosc
Para () ·
9 lat temu

bywamy w ciepłe weekendy

Zdjęcie profilowe
dominikus87
9 lat temu

Ktoś jutro reflektuje? chetnie zabiore ze sobą z Krakowa. Pogoda ma być idealna!

Zdjęcie profilowe
vegaass
9 lat temu

Od Balic a dokładnie którędy się wjeżdża zawsze jeździłem przez karczme lub polna droga co obecnie ktoś zaoral jest jeszcze jakiś inny dojazd?

Zdjęcie profilowe
vegaass
9 lat temu

Kto dziś był i jutro będzie? Fajny mamy teraz czas w sobotę były narty w niedziele sauna a w poniedziałek plaża w Kryspinowie :-)

Zdjęcie profilowe
dominikus87
9 lat temu

Ktoś zainteresowany jutrzejszym wypadem do Kryspinowa? Pogoda ma być jak marzenie :) Mogę zabrać ze sobą szczegóły na prv :)

PARAKRKK
PARAKRKK VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Nie za wcześnie z gołym tyłkiem paradować ???

Zdjęcie profilowe
dominikus87
9 lat temu

ależ skąd :) Ludzi jest już sporo i każdy świeci póki co białą golizną ;)

Zdjęcie profilowe
1234krzys
9 lat temu

chętnie rozpocznę sezon w jakimś miłym towarzystwie:)

PARAKRKK
PARAKRKK VIP VF
Para () ·
9 lat temu

I jak był ktoś popatrolować plażę ?????

Zdjęcie profilowe
vegaass
9 lat temu

Już jakiś czas plaża tętni życiem tłumów nie ma ale jest fajnie błoto wyschlo takze dojazd jest towarzystwo tez chociaż od jutra pogorszenie pogody :-(do zobaczenia :-)

Zdjęcie profilowe
vegaass
9 lat temu

Jest ktoś dziś ? Lub się wybiera mogę zabrać z Krk

Zdjęcie profilowe
vegaass
9 lat temu

Pozdrowienia dla pary która się relaksowala na trawiastej części plaży :-)

Zdjęcie profilowe
dominikus87
9 lat temu

Doszły mnie słuchy że w najbliższy czwartek tj.16 ma być 20stopni!! Z tej racji chętnie zabiorę zaintersowanych na opalanie w Kryspinowie z Krakowa i okolic :)

kriszo34
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Będzie jakaś parka dzisiaj? Chętnie się przyłącze ok 15 16

sergiusz75
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Jade rano bo warto,ladna pogoda pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
lukas355
8 lat temu

Jeste jakas chetna para badz malzenstwo ktore /ra bywa w kryspinowie i pomogla by mi w moim pierwszy opalaniu na golaska w kryspinowie? prosze o wiadomosc. pozdr

marzyciel6969
marzyciel6969 VIP VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Jestem wreszcie na Kryspinowie i słonko jara, więc opalanko w pełni. Może jakaś parka chce pogadać lub zaszaleć.?? Czekam głusi na plaży.,??

marzyciel6969
marzyciel6969 VIP VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Pozdrawiam urocza parkę, która bez obciachu uprawiała dogging w mojej obecności.!!!!

jutrzenkaswobody
Para () ·
8 lat temu

Musieliśmy się rozminąć.

opel8888
opel8888 VIP
Para () ·
8 lat temu

Uwaga para nissan02 robi zdjecia z ukrycia na kryspinowie i wstawia na swój profil sa tam nasze zdjecia zrobione nam z ukcycja!!!!! Zobaczcie czy nie ma tam waszych...

Zdjęcie profilowe
Yogi64
8 lat temu

Dzień zapowiada sie piekny a wiec na plaze N i opalac doopsko :)

Zdjęcie profilowe
proszowiankaaaa
8 lat temu

Yogi:) pod nosem masz piękne miejsce do plazowania a jezdzisz na drugi koniec krakowa:)

jacoobb
jacoobb VIP
Mężczyzna () ·
8 lat temu

A gdzie jest to piekne miejsce?

Zdjęcie profilowe
proszowiankaaaa
8 lat temu

w zabierzowie bocheńskim, jacoobb:)

jacoobb
jacoobb VIP
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Ald tam na golasa nie bardzo sie da. Chyba, ze cos ukrywasz Proszowianko :(

Zdjęcie profilowe
OnBiKrk
8 lat temu

Właśnie ktoś utworzył kolejny post Kryspinowa. Proponuję zostać przy jednym (najstarszym), żeby nie tworzyć niepotrzebnie, skoro wszystkie dotyczą jednego tematu. Pozdrawiam i miłego plażowania życzę :)

marzyciel6969
marzyciel6969 VIP VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Czy jest ktoś teraz na plaży w Kryspinowie i jak tam ze słoneczkiem.??

Zdjęcie profilowe
tomcio662
8 lat temu

Jakaś Pani chętna na plenerowe igraszki??

Zdjęcie profilowe
tomcio662
8 lat temu

Take pytanko. Jak już zawitacie na plażę, to w której jej części się lokujecie?

Zdjęcie profilowe
tomcio662
8 lat temu

Jadę ok 10:30 z Krakowa do Kryspinowa. Mogę kogoś po drodze zabrać. Mam cztery miejsca.

Zdjęcie profilowe
tomcio662
8 lat temu

Kto się smaży na plaży?? Przyznać się :) Warunki sprzyjają.

para4247
Para () ·
8 lat temu

jakaś konkretna para będzie w sobotę ?
szukamu lokum w pobliżu plaży

malzenstwo44
Para () ·
8 lat temu

będzie konkretna para w sobotę na plaży?

sergiusz75
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Bedzie zwykly normalny singiel...pozdrawiam

sergiusz75
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Sobota ....

kubuskrk
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Pozdrawiam 3 parki które dzisiaj długo walczyły z przygotowaniem ogniska.
Niejedną kiełbaskę udało się dziś upiec przy tym ogniu ;)

Pozdrowienia dla Marcina i Andrzeja
Odezwijcie się na priv

alchemik_89
Para () ·
8 lat temu

Mam nadzieję że spotkamy dziś innych naturystów;)

Zdjęcie profilowe
parakaloszy
8 lat temu

witajcie my jutro od 9 do 12 bedzie z ciekawosci pozdrawiamy

Zdjęcie profilowe
parakaloszy
8 lat temu

my bylismy bylo zimno ale jak juz musielismy uciekac przyszla interesujaca para pozdrawiamy

Camilowsky
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Niestety, nie byłem w tym sezonie. Oby lato bylo dlugie.

Zdjęcie profilowe
Cotes
8 lat temu

Ktos bywa teraz we wrześniu w kryspinowie czy juz za zimno . Napiszczie jak wyglada sytuacji

FOTOGRAFIKBB
Mężczyzna () ·
3 lata temu

Kobiet,par Kryspinów plener auto sex wspólne opalanie.Niedziela 28-06-2020 Pisać konkret Priv ...:-)

Zdjęcie profilowe
BDSMsuniaa
2 lata temu

Sprzedam opowiadania :) Wszystkie mojego i tylko mojego autorstwa :)
Możliwość nabycia tylko wersji tekstowej, lub tekstowej i audio(mp3) lub tekstowej i wideo ( na wideo widać mnie jak czytam opowiadanie :) ) lub pakietu wszystkiego :D

Dostępne opowiadania:
1. Gwałt - na nastoletniej dziewicy...ostro i wulgarnie.. przez starszą Panią + mp3 + wideo
2. Gwałt - mamusia gwałci synka - ten synek ma 24 lata :D ...perwersyjnie acz momentami czule... + mp3 +wideo
3. Gwałt na ciężarnej przez Panią ginekolog .. perwersyjnie i ostro...ale bez bdsm --D + mp3 + wideo
4. Dwie niepełnoletnie dziewice zgwałcone w klubie tematyka gang bang , trójkąt...ostro i perwersyjnie + mp3 + wideo
5. Mamusia bawi się z 24 letnim synkiem + fetysz stóp + footjob + mp3 +wideo
6. Sprzedane dziewictwo uczennicy przez Panią dyrektor , wersja pisemna
7. Kaśka i spłata długu + gang bang + ostro i perwersyjnie +mp3 -- D + wideo
8. Iwona + cuckold + ostro mp3 + wideo
9. Mąż nakrywa przyjaciela z jego żoną ...i się w trakcie dołącza...cuckold ostro i wulgarnie + mp3 -- D +wideo
10. Patryś molestowany przez mamę...ostatnie starcie ( bardzo perwersyjne i ostre opisy) + mp3 --D+wideo
11. Zgwałcona Agnieszka w szkole + gang bang + ostre BDSM + bardzo wulgarnie + mp3-- D +wideo
12. Dojrzała sąsiadka zgadza się na sponsoring z 17 letnim sąsiadem - footjob, stopy i piss do jego ust -mp3 +wideo
13. Babcia Halinka 70 lat i jej 17 letni wnuczek + footjob + stopy + sex + mp3- D +wideo
14. Femdom cuckold ostre i drastyczne tortury, zmuszanie do sexu z innymi – D mp3+ wideo
15. Tomek zdradza żonę Izę, zostaje nakryty przez męża Karoliny – czyli podwójna zdrada...D – mp3
16. Pan - suka , extramalne BDSM, porwanie, trójkąt, hardcorowe praktyki, wulgaryzmy - wersja D + mp3+wideo
17. Anna - szkolna przemytniczka, tortury, przesłuchania, poniżanie, kolonia itd + mp3 ( 27 min)– BD+ wideo....

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem