Mini Zbiornik
GoracaParkaLBN
Para () ·
7 lat temu

Witamy wszystkich
Chcieliśmy zapytać stałych bywalców o to miejsce, A mianowicie jakie panują zwyczaje i zasady na plaży i czy można tam spotkać ludzi którzy myślą nie tylko o opalaniu :)) ale również o jakiś zabawach, może nawet publicznych (i czy są tam "dyskretne" miejsce na plaży lub w okolicach na jakieś zabawy) a gdzie obowiązuje granica normalnej plaży naturystycznej. Doszły nas tez informacje że trzeba się liczyć z jakimiś opłatami w postaci biletów wstępu.

Napiszcie również jak wygląda dojazd na plaże samochodem
oraz czy da się miarę blisko plaży zostawić zostawić auto by było bezpiecznie. Piszcie na priv lub w tym wątku.
Pozdrawiamy

Nutek
Nutek VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

to tak, bylem wiele razy tam wiec odpowiem ze swoich obserwacji:

- granice plazy latwo zauwazyc ... od parkingu z samochodami do pakingu z samochodami ;-)
- wdluz brzegu sa krzaki i las , plazy dosyc malo
- po krzakach i w lesie odbywaja sie rozne ciekawe zabawy ;-)
- wszystko mozna obserwowac z gory bowiem od brzegu do gory jest wysoka skarpa
- dosc wysoka kultura, nikt nikogo nie zaczepia ;-)
- oplat zadnych ja nie zauwazylem
- widzialem pary uprawiajace sex, dookola duzo podgladaczy, nikt nie zaczepial :-)

Warto tu zagladac, ja zawsze jak moge to jestem ;-)

Zdjęcie profilowe
StokrotkaiRogacz
7 lat temu

Dawno tam nie bylismy ale sprawdzimy to wszystko w piatek po poludniu

A38
A38 VIP
Para () ·
7 lat temu

Dodamy co zaobserwowaliśmy na plaży w Kryspinowie

- granice plaży łatwo zauważyć ... od parkingu z samochodami do parkingu z samochodami
, nie całkiem plaza jest zauważalnie podzielona na 3 części i każdy kto na niej się znajdzie od razu to zauważy .

- wzdłuż brzegu są krzaki i las , plaży dosyć mało
, według nas to największa plaza na południu polski

- po krzakach i w lesie odbywają sie rożne ciekawe zabawy
,nie tylko , na jednej z części plaży parki bawią się bezpośrednio na plaży i to bez ograniczeń , kto był w sobotę czy niedziele może poświadczyć .

- wszystko można obserwować z góry bowiem od brzegu do góry jest wysoka skarpa
, to fakt

- dosc wysoka kultura, nikt nikogo nie zaczepia
, i tak powinno być na wszystkich plażach , kultura to nie gapienie sie i szukanie sensacji jak to ma miejsce na niektórych plażach w naszym regionie nie podoba sie to sie odwróć i nie gap się a to że nikt nikogo nie zaczepia na Kryspinowie jest faktem
- widziałem pary uprawiające sex, dookoła dużo podglądaczy , nikt nie zaczepiał
, i my widzieliśmy i sami się zabawiliśmy podglądacze byli i pewnie zawsze będą
- opłat żadnych ja nie zauważyłem - z pewnością nie ma jeśli jedzie się od strony Cholerzyna a dla zainteresowanych można samochodem dojechać pod samą plaże ( polna droga )

Zdjęcie profilowe
citizen949
7 lat temu

jest parking przy samej plazy za 5zl

Zdjęcie profilowe
StokrotkaiRogacz
7 lat temu

Brzmi bardzo obiecujaco :)

Zdjęcie profilowe
r0b3rt7
7 lat temu

Generalnie jest parking zaraz przy głównej plaży i stamtąd można dojść pieszo ale płaci się na nim 12 zł za auto i 10 za osobę. Można dojechać pod samą plaże ale jedzie się polna droga, czasami są duże wyboje tyle ze nie wiem jak tam wjechac. Zarzuci ktoś maps google i zaznaczy wjazd?

A38
A38 VIP
Para () ·
7 lat temu

Od tej strony wjazd jest darmowy na 100% http://mapa.szukacz.pl/?&latc=50.052757&lngc=19.784317&lat=50.055568&lng=19.780412&z=3m&zzz=15&typ=h&poi=hotel&t=Kliknięty punkt

Zdjęcie profilowe
r0b3rt7
7 lat temu

Ok dzięki, przejechałem ten wjazd i wjechałem następnym i tak naprawde wyjechałem koło parkingu lotniskowego:D

Teraz już wiem, dzisiaj nic ciekawego się nie działo..:(

Zdjęcie profilowe
StokrotkaiRogacz
7 lat temu

A38 potwierdzamy Wasze informacje

Zdjęcie profilowe
Esteves28
7 lat temu

Chetnie sie wybiore, kto jedzie ze mna z Krakowa, chetnie podwioze, pisac priv :)

tomytak
tomytak VIP VF
Para () ·
7 lat temu

prawda jest taka cokolwiek by się tam nie działo nikt się nie irytuje nie gorszy nie oburza....tzw...rób ta co chce ta..jak chce ta i.... z kim chce ta

Zdjęcie profilowe
citizen949
7 lat temu

często tam bywam i całkiem przyjemnie

azman44
azman44 VIP VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Ja też często tam bywam, nawet teraz aby sobie pospacerować...Ktoś sie wybiera ? Parking od strony zachodniej jeziorka.

FOTOGRAFIKBB
Mężczyzna () ·
3 lata temu

Kobiet,par Kryspinów plener auto sex wspólne opalanie.Niedziela 28-06-2020 Pisać konkret Priv...:-)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem