Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
parado
10 lat temu

wypijamy trochę na jakiejś imprezie,wesele czy sylwestra ona zaczyna się dobrze bawić,tańczy z facetami coraz śmielej,ociera się pozwala się przytulać potem obmacywać,zauważają to podpici panowie,i podrywają ją jeden po drugim,ja udaje pijanego wychodzę się przewietrzyć.zapraszają ją na jeszcze jeden kieliszek.potem tańczą w półmroku jeden z przodu jeden od tyłu,pocałunki paluszki wendróją pod spódnicę ,potem przy stole ,jeden z nich zaczyna kontynuować palcówkę .zabiera gdzieś do pokoju .dołącza drugi,oddaje się cała ,ruchają na dwa baty ,kiedy zalali ją kolejno ,zostawiają ją ,i wracają do innych ,chwaląc się jak przeruchali komuś podpitą żonę. inni napalają się i też chcą popierdolić .wchodzą do pokoju po kolei jak w swoją ,zalaną wcześniej cipę.i używają sobie ,po chyba piątym stosunku,i kolejnym dzikim orgazmie w końcu ucieka z przejebaną dupką ,jest cudownie zaspokojona.może ktoś dopisze dalsze.lub pomoże zrealizować?

onkop
onkop VIP
Para () ·
10 lat temu

jak żeśmy moją spili na parapetówie to w 6 po kolei żeśmy ją brali a kto chciał to po parę razy ją dymał a rano kumpel jeszcze ją dymal

braviaex
braviaex VIP VF
Para () ·
10 lat temu

zapraszam do naszego opowiadania

chetny1972ns
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ciekawe

EKIERA88
Mężczyzna () ·
9 lat temu

tęż bym tak chciał

braviaex
braviaex VIP VF
Para () ·
9 lat temu

http://pl.zbiornik.com/profile/braviaex/blog/

hilbert54
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Cudownie byłoby, żeby tak jakiś facet po pijaku ostro przeleciał moją żonkę nawet w mojej obecności!!!!!

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem