Mini Zbiornik
para45i50
para45i50 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Poznam miłego pana (chętnie dwóch, trzech), aby razem upić moją partnerkę - co będzie dalej zależy wyłącznie od Was. Jedynym warunkiem jest moja bierna lub czynna obecność oraz brak przemocy.
Niestety nie posiadamy odpowiedniego do takiej imprezy lokalu...

chetny1972ns
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ja bylem z moja na imprezie wrócilismy do pokoju i zaprosiłem kolege Ona byla nawalona Kolega zaczała ja dotykac jak spala po piersiach udach i tez ja wylizal pozniej jak sie obudziła miala ochote jeszcze na drinka znów zlapała humor powiedzilm jej ze jak spala zaprosiłem kolege bo mi sie nudzilo i jest na balkonie zaprosilem go do pokoju Moja kobieta była tylko w samej przezroczystej koszulce nocnej przeswitywało przez nia wszystko . zaczelismy sie bawic tanczyc... on poprosil ja do tanca i tanczyli bardzo erotycznie dotykal ja i ocieral sie ona byla coraz bardziej wstawiona i podniecona zaczał przez koszulke dotykac piersi i calowac szyje pozniej jego rece zaczely ladowac na cipce ja lezałem w lózku i obserwoaalem ich w pewnym momencie tanca wział jej rece do gory i przycisnal do sciany 1 ruchem sciagnał z niej koszulkę byla calkowicie naga tanczyli nadal jakby nigdy nic wzial ja na rece a ona nogami oplotła gotak ze jego penis dotykał prawie jej cipki W pewnym momencie polozyl ja na łózku na ktorym leżałem i wszedł w nią byłem tak podniecony że myslalem iz mi mały peknie wziłame mojego penisa i wlozylem jej do ust To było nasze 1 i jak narazie jedyna impreza w trojkacie na 2 baty :) chcialbym to poiwtórzyc a moze by ja ktos poderwal na imprezie a moze 2 facetów Ona jak sobie wypije jest zdolna do wszystkiego jak jest trzezwa to sie krepuje poznam faceta do zabawy

para45i50
para45i50 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Odświeżam temat...

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem