Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
chetnytrans3miasto
10 lat temu

Seksowny, dwudziestoletni trans z gdańska, umówi się na seks spotkanie z panem na terenie 3miasta. Gwarantuje super seksowne ciuszki na moich pięknych pośladkach i długich nogach jak i na innych częściach ciała. Jestem gotowa na każdą pozycję i na lodzika. Jedyne czego oczekuje to fajnej zabawy i opłaty za hotel. Jeśli ktoś chce, to mogę najpierw wysłać zdjęcia. Kontakt na priv lub na gg:11005678

Zdjęcie profilowe
MONIKAcdtv
10 lat temu

powodzenia, zwłaszcza, że nie masz nic i żadnej informacji na profilu.

"Gwarantuje super seksowne ciuszki na moich pięknych pośladkach i długich nogach jak i na innych częściach ciała. Jestem gotowa na każdą pozycję i na lodzika." - to nieźle. nie ma to jak zachwalanie bez zdjęć zwłaszcza, że oczekujesz kasy za spotkanie:)

Zdjęcie profilowe
chetnytrans3miasto
10 lat temu

Gdzie niby wyczytałeś, że oczekuję pieniędzy za spotkanie? A jeżeli ktoś będzie naprawdę zainteresowany, to mu prześlę zdjęcia, tak jak napisałam. Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Zdjęcie profilowe
MONIKAcdtv
10 lat temu

po pierwsze zobacz swój profil NIE MA NA NIM NIC
po drugie opłata za hotel. choć masz rację inne osoby zawsze mówią kieszonkowe, bo i takie ściemniary tu piszą.
po trzecie "naprawdę zainteresowany" tzn. naprawdę liczysz, że ktoś będzie taki łatwowierny, że się opłaca?
po czwarte uważaj jak wysyłasz zdjęcia:D bo wiele osób po prostu je wyciąga. choć masz prawo do mylenia się i zbierania doświadczenia. obyś potem tylko nie pisała na innych portalach, że ktoś Ci je ukradł:D
po piąte czytam ze zrozumieniem tylko zawsze zastanawia mnie, że ktoś oczekuje od innych więcej niż sam daje.
Już się nie mieszam, bo i nie mnie oceniać.

brunettrans
Mężczyzna () ·
10 lat temu

TRÓJMIASTO!! SPOTKANIE REALNE TYLKO DZIŚ Z PASYWEM I JEGO PANIĄ!
Jesteśmy młodą parą atrakcyjną.
Ja Nikola 21 lat (szczupła blondi) Adam 23 lat (szczupły wysportowany brunet,uległy )
Spotkanie podchodzi pod temat bdsm,dominacja nad facetem,poniżanie,ruchanie oraz gwałcenie przez Pana dominatora/mastera
Na spotkaniu oferujemy:
-ostre i hardkorowe ruchanie męskiej dziwki ( jezeli chcesz to może być przebrany w bielizne jako trans) on bardzo lubi robić za najgorszą żdzire w stringach i pończoszkach :)
-Dominacja fizyczna lekka oraz dominacja psychiczna ostra mozesz sie wyzyć na męskiej kurwie
-Możliwość jest aby razem z Nikolą dominować i ruchac go
-Lub Nikola może tylko patrzeć jak wy sie ostro zabawiacie ona to lubi i podnieca ją to
-Męska dziwka obciągnie Ci go pożądnie i głeboko
Jeżeli masz fantazje które chcesz spełnić to zaproponuj i do dzieła oraz jeżeli nie masz doświadczenia to spokojnie wprowadzimy Cię w fantazje szalone jestesmy tylko na wyjazdy . cenimy sobie dyskrecje i zapewniamy 100%

Zdjęcie profilowe
kamila_transtv
10 lat temu

moze zorganizujemy wspolnie imprezke

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem