Mini Zbiornik
MoniaWawaTV
TS/TV/TG () ·
9 lat temu

Cześć,

Mam na imię Kuba, ale przez pewien czas byłem aktywny na Zbiorniku jako Monika. Skończyłem z crossdressingiem jakiś czas temu, ale fascynacja pozostała. Ponieważ na co dzień pracuję jako fotograf (głównie glamour, ale również eventy, korpo, akty, moda i fotografia produktowa) chciałbym wykorzystać swoje umiejętności aby uwiecznić Was.

POSZUKUJĘ
Trans, TV, CD z Warszawy lub okolic które nie boją pokazać się swojej twarz na zdjęciu. Nie interesują mnie zdjęcia ginekologiczne, ani zdjęcia na których dziewczyna zakrywa całą twarz włosami.

RODZAJ FOTOGRAFII
Glamour i/lub akt. Wybór pozostawiam Wam, jest ważne aby modelka czuła się w danej konwencji komfortowo.

KOSZTY
Nie płacę ani nie przyjmuję zapłaty za zdjęcia. Ponieważ sesja jest non profit, nie zapewniam garderoby ani charakteryzacji. Zapewniam swoją obecność wraz ze sprzętem fotograficznym oraz lokację. Jeżeli nie czujecie się komfortowo w obcej lokalizacji, mogę rozważyć przyjazd do Was po wcześniejszym zbadaniu czy lokacja nadaje się do sesji.

WYKORZYSTANIE ZDJĘĆ
Po sesji obrabiam wybrane przeze mnie zdjęcia. Niewybrane nigdy nie ujrzą światła dziennego. Następnie wysyłam Wam zdjęcia do wglądu. Są Wasze i możecie robić z nimi co chcecie. Następnie zobowiązujecie się wskazać minimum 5 zdjęć które będą mogły trafić do mojego portfolio. Zdjęcia te nie zostaną nigdy sprzedane chyba, że po podpisaniu umowy z osobą będącą na zdjęciach.

UCZCIWOŚĆ
Jeżeli macie ograniczone zaufanie (co jest dla mnie zrozumiałe), przed sesją możemy podpisać umowę regulującą wykorzystanie Waszego wizerunku oraz określające prawa autorskie do fotografii.

DLACZEGO TO ROBIĘ?
Bo uwielbiam te klimaty. To chyba najważniejsza kwestia. Poza tym uważam, że dotarliśmy do takich czasów w których crossdressing czy homoseksualizm nie są już tematami tabu które szokują. Nie spotkałem się w Polsce z profesjonalną fotografią transetek czy crossdresserów dlatego widzę niszę w której mógłbym zostać pionierem :)

JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?
1. Napisz do mnie prywatną wiadomość, która da mi znać że jesteś zainteresowana podjęciem współpracy.
2. Zwrotnie otrzymasz ode mnie moje prace i ocenisz czy poziom i styl jaki reprezentuję Ci odpowiada.
3. Następnie będę potrzebował Twoich zdjęć (twarz i sylwetka po "transformacji") abym mógł zweryfikować czy widzę Cię na moich zdjęciach.
4. Umawiamy się na spotkanie w celu omówienia szczegółów sesji. Spotkanie przed sesją jest konieczne. Da mi to gwarancję, że pojawicie się na sesji, a wiem jakie płochliwe potraficie być :)

Nie będę Was oszukiwał, interesują mnie tylko ładne i przeciętne dziewczyny. Jeżeli jesteś puszysta, nie ma problemu, ale ważne żeby to była puszystość dobrze podkreślona i w odpowiednich miejscach, a nie zwisający z przodu mięsień piwny. Jeżeli nie jesteś pewna czy się nadajesz, zaryzykuj.

Pozdrawiam
Kuba

Zdjęcie profilowe
pantiesG
9 lat temu

ilr

olciasuka
TS/TV/TG () ·
9 lat temu

Hi

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem