Mini Zbiornik
chetny1972ns
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ja bylem z moja na imprezie wrócilismy do pokoju i zaprosiłem kolege Ona byla nawalona Kolega zaczała ja dotykac jak spala po piersiach udach i tez ja wylizal pozniej jak sie obudziła miala ochote jeszcze na drinka znów zlapała humor powiedzilm jej ze jak spala zaprosiłem kolege bo mi sie nudzilo i jest na balkonie zaprosilem go do pokoju Moja kobieta była tylko w samej przezroczystej koszulce nocnej przeswitywało przez nia wszystko . zaczelismy sie bawic tanczyc... on poprosil ja do tanca i tanczyli bardzo erotycznie dotykal ja i ocieral sie ona byla coraz bardziej wstawiona i podniecona zaczał przez koszulke dotykac piersi i calowac szyje pozniej jego rece zaczely ladowac na cipce ja lezałem w lózku i obserwoaalem ich w pewnym momencie tanca wział jej rece do gory i przycisnal do sciany 1 ruchem sciagnał z niej koszulkę byla calkowicie naga tanczyli nadal jakby nigdy nic wzial ja na rece a ona nogami oplotła gotak ze jego penis dotykał prawie jej cipki W pewnym momencie polozyl ja na łózku na ktorym leżałem i wszedł w nią byłem tak podniecony że myslalem iz mi mały peknie wziłame mojego penisa i wlozylem jej do ust To było nasze 1 i jak narazie jedyna impreza w trojkacie na 2 baty :) chcialbym to poiwtórzyc a moze by ja ktos poderwal na imprezie a moze 2 facetów Ona jak sobie wypije jest zdolna do wszystkiego jak jest trzezwa to sie krepuje Kto zerznie moja suke?

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem