Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
rozebrani_dwoje
12 lat temu

jakie materiały lubicie oglądać na zbiorniku? jakie tematy was ciekawią najbardziej?

Largo_666
Mężczyzna () ·
12 lat temu

Zdecydowanie sex grupowy.
Teraz jestem w związku monogamicznym jednak w czasach akademickich sex grupowy był normą ."Prefere " 2K 1M , 2M 1K - czyli trójkąty.
Precyzując jestem ortodoksyjnym hetero .

Zdjęcie profilowe
dorota_marek
12 lat temu

Artystyczne zdjęcia erotyczne.
Bez ginekologi.

Zdjęcie profilowe
rozebrani_dwoje
12 lat temu

heh nie mamy takich. :D:D

Zdjęcie profilowe
paulina1234
12 lat temu

ja najbardziej lubie przegladac te ktore budza politowanie czyli np profil na ktorym widnieje 50 praktycznie niczym nie rozniacych sie fotek slabo ogolonej pizdy nad ktorymi widnieje zalosne skomlenie o ocenianie i dodawanie do ulubionych czyli takie przy ktorych mozna sie usmiac;)

Zdjęcie profilowe
dorota_marek
12 lat temu

Tutaj popieramy, czasami nie da się tego oglądać.

Zdjęcie profilowe
invader_
12 lat temu

dorota_marek a gdzie takie zdjęcia artystyczne, erotyczne można znaleźć, proszę pokaż mi je, chętnie obejrzę ;-) Ja lubię zdjęcia kobiet, czasami nagie, czasami nie, różnie, zależnie od nastroju, takie, które działają na wyobraźnię. Staram się nie oglądać na tym portalu fotek kwiatków, motylków, much, pszczół, budynków,mostów etc.

Zdjęcie profilowe
dorota_marek
12 lat temu

Chodzi o akty, w których modele nie pokazuja ginekologii, tylko swoje ciała w ciekawych sceneriach.

Zdjęcie profilowe
invader_
12 lat temu

rozumiem, nagie ciało w ciekawych sceneriach bez rozwarcia.

Zdjęcie profilowe
Para_Poznan_40_40
12 lat temu

Ładne akty - zawsze chętnie.

Zdjęcie profilowe
zlosnica_
12 lat temu

czarno-białe akty...zarówno w parach jak i solo :-) lubię to !!!

Largo_666
Mężczyzna () ·
12 lat temu

Lubię piękne kobiety na tle pięknych krajobrazów .
Można luknąć w moje ulub zdjęcia by poznać mój gust.

Largo_666
Mężczyzna () ·
12 lat temu

Hmm...własnie spojrzałem w te ulub - niestety te najpiękniejsze panie polikwidowały konta na ZB.

Largo_666
Mężczyzna () ·
12 lat temu

Pooglądałbym sobie zdjęcia tzw " cowboy girl " - jeśli zauważyliście takie poproszę o namiary - oczywiście tutaj ze zbiornika.

Zdjęcie profilowe
onmalopolska
12 lat temu

hej.
ja najbardziej uwielbiam oglądać kobiece pupy

Zdjęcie profilowe
rozebrani_dwoje
12 lat temu

Plenery, ciekawe plenery :D

Zdjęcie profilowe
univroc
12 lat temu

Akty, akty, akty...

Zdjęcie profilowe
barbiturant
12 lat temu

Swietne sa filmy duetu egzotycznego ukrytego pod nic nie mowiacym nickiem rozebrani dwoje czyli malzenstwa polusow z Leszna .... To nisko budzetowa produkcja w lekko scatowskich klimatach ale genialna w swoim przeslaniu I switnie wpisujaca sie w zbiornik

Zdjęcie profilowe
rozebrani_dwoje
12 lat temu

Polecamy filmy przedmówcy - bardzo wciągająca fabuła - i gorąca atmosfera w klimatach... Sami oceńcie "D Ups - wielkie zero :D

Zdjęcie profilowe
barbiturant
12 lat temu

Bedzie im bardzo trudno ocenic bo ja filmow nie krece, zostawiam to takim kretynom jak ty .....lepiej zapros alfonsie do twoich....I znow masz polus okazje do zbiornikowego lansu

Zdjęcie profilowe
rozebrani_dwoje
12 lat temu

Gratulujemy - teraz wszyscy co kręcą filmy to kretyni :D Dawaj więcej Marimbar Droga Pani, Panie - kim ty w ogóle jesteś?

Zdjęcie profilowe
rozebrani_dwoje
12 lat temu

Temat zamykamy do czasu uśpienia Trolla :D

Zdjęcie profilowe
cuckoldparawlkp
10 lat temu

Troll uśpiony więc może temat powróci? Co lubicie oglądać na zbiorniku?

Zdjęcie profilowe
mal5053
10 lat temu

chyba bardziej czytamy, potem oglądamy i wnioski zostawiamy dla siebie. nie plujemy.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem